Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
B'TWIN

Entegre ayakkabı kılıfına sahip üst pantolon

Referans numarası : 8328693

CITY 300 BİSİKLET ÜST PANTOLON

Şehirde bisiklet kullanırken yağmura karşı kendisini korumak isteyen bisikletçiler için tasarlandı. Entegre ayakkabı kılıfına sahip bu üst pantolon sizi yağmurdan ve su sıçramalarından korur. Lastikli bel kısmı sayesinde kolayca giyip çıkartabilirsiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
BEDEN VE KESİM

Uniseks beden: XS/S, M/L, XL/XXL. Vücudu saran yapısıyla şehir bisikleti kullananlara uygundur.
Topukta elastik bandı bulunan entegre elastik ayakkabı kılıfları ayakkabılarınızın korunmasını ve pedal çevirdiğinizde kaymamasını sağlar.

BİLEŞENİN SU GEÇİRMEZLİĞİ

Su geçirmezlik özelliği bileşeninin dayanıklılığı ve kaplamasının yanı sıra %100 su sızdırmaz dikişleri ile sağlanır. Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç artıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. Bileşen 2000 mm su geçirmezliğe sahiptir ve 2000 mm suyun uyguladığı basınca dayanıklıdır. (2 saatlik sağanağa ve 1 - 2 saatlik 6 - 12 cm yağışa denk gelir).

BİLEŞENİN NEFES ALABİLİRLİĞİ

Hidrofil kaplama (RET=12): kıyafetin içindeki yoğunlaşmayı engeller. Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test) Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, yani nefes alma özelliği artar Örneğin: RET < 9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş, 920 = az nefes alan veya hiç almayan kumaş.

AYDINLATMA İLE UYUMLULUK

Bu ürün, iki bacağında arkasında bulunan sabitleme sistemlerine sahiptir, böylece tek hareketle takılıp çıkartılabilen VIOO CLIP aydınlatma ile uyumludur.
VIOO CLIP aydınlatmalar tercihe göre beyaz veya kırmızı ışık verip sürekli yanabilir ya da yanıp sönme modunda kullanılabilir. Aydınlatma mesafesi 110 metreye kadar çıkabilir. USB kablo (VIOO ile birlikte satılır) yardımıyla kolayca şarj edilebilir, sürekli modda 4.5 saat, yanıp sönen modda 9 saat ışık verebilir.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.00% Polyester
Bakım önerileri Yumuşatıcı kullanmayın. Kuru temizleme yapmayın. Kurutma makinesi kullanmayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Yoğunlaşma ve koku oluşumu riski olduğundan ürünü ıslakken katlamaktan kaçının. Kullandıktan sonra ve saklamadan önce ürünün iyice kuruduğundan emin olmalısınız.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Lille'de (Fransa) bulunan tasarım ekibimiz, bu ürünü şehir merkezinde ve kırsal alanda, hava koşullarının sabahtan akşama kadar değişken olduğu alanlarda test etmiştir. Yıl boyunca bisiklet sürerken hayatınızı kolaylaştıracak yeni ürünler tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Bunun için ürünlerimizi sahada, gerçek şartlarda ve mağazaya yerleştirilmeden önce test yapan kullanıcı temsilcileriyle beraber test ediyoruz. Böylece ürünlerimizi geliştiriyor ve iyileştiriyoruz.
Ürün testi Laboratuvarda test edilmiş %100 su sızdırmaz dikişler. Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 l su / m2 / sa suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM