100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Sıcak tutan ve su geçirmeyen kayak eldiveni

Referans numarası : 8344375

CHILL HEAT KAYAK ELDİVENİ

Hobi amaçlı kayak yapan, sıcak ve su geçirmez bir ürün arayan çocuklar için tasarlanmıştır. CHILL HEAT eldiven sizin için optimum rahatlık ve kavrama kolaylığı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Su geçirmez ve nefes alan yapıya sahip elyaf dolgusu sayesinde, rahatça kayak yapabilirsiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
BİLEŞENİN SU GEÇİRMEZLİĞİ

Ürünlerin su basıncına karşı dayanıklılığı ISO 811 standartlarına uygun olarak yapılan testler aracılığıyla mm cinsinden hesaplanır. Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. Dolayısıyla, 2000 mm değerinde su geçirmezliğe sahip bir bileşen, 2000 mm su (yaklaşık 2 saat süren sağanak yağışa denk gelir) tarafından uygulanan basınca dayanıklıdır.

SU GEÇİRMEZ MEMBRAN

Yaklaşık 5 - 25 mikrometre kalınlığında ince membran polimer katmanı tekstil malzemenin iç yüzeyine uygulayarak hem nefes alabilirlik hem de su geçirmezlik sağlanır.

NEFES ALAN KAPLAMA

Nefes alan kaplama, bir yüzeyin macun veya sıvı ile kaplanması yoluyla elde edilir. Kumaş yüzeyine uygulandığında, su geçirmez ve su baharının dışarı atılmasını sağlayan bir bariyer görevi görerek koruma tabakası oluşturur.

ÜRÜNÜN SU TUTMAMA ÖZELLİĞİ

Tüm Wedze eldivenler su tutmaz özelliktedir. Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece, kumaş suyu içeri sızdırmadan sıcak ve hafif kalır. Su tutmama özelliği, kumaşın dış yüzeyine uygulanan bir işlem yoluyla elde edilir. Bu işlem ürünün kullanım ömrü boyunca düzenli olarak tekrarlanmalıdır (ortalama 2 - 3 yıkamada bir). Bu konuyla ilgili olarak ihtiyaç duyabileceğiniz bakım ürünlerini mağazalarımızda bulabilirsiniz.

RÜZGARI KESME ÖZELLİĞİ

Tüm Wedze eldivenler rüzgarı kesme özelliğine sahiptir. Rüzgarın soğuk hissini arttırdığını biliyor muydunuz? 0° derece havada 20km hızla esen rüzgar havayı -10° hissetmemize neden olur.
"Rüzgar kesen" bileşenler, rüzgarın hızı ne olursa olsun hava dolaşımını engelleyerek üşüme etkisini azaltır.

GİYİP ÇIKARMA KOLAYLIĞI:

Webbing sistemi sayesinde giyme çıkarma kolaylığı sağlar. Tüm Wedze eldivenler Webbing özelliğine sahiptir (ACCES modeli hariç).

KAYBOLMAYA KARŞI GÜVENLİK

Eldivenlerinizi lift üzerindeyken çıkarmanız gerekirse kaybetmenizi engellemek amacıyla elastik bir kayışla donatılmıştır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Karlı, soğuk ve kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve modelistler, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM