TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
FOUGANZA

Çıkarılabilir iç bone.

C700 KASK

Düşme anında biniciyi kafasına alabileceği darbelerden korumak için tasarlandı. İçteki bone çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8325162
TEKNİK BİLGİLER
Kaskın ayarlanması:

Maksimum destek için kask, basınç noktaları olmaksızın kafa ile doğrudan temas halinde olmalıdır. Kaskın hareket ettiğiniz zamanlarda bile, ne öne, ne arkaya, ne de yan taraflara kaymaması için emniyet kayışı doğru ayarlanmalıdır.

Kemerin ayarlanması:

İdeal kavrama için kask kemeri ve çene kayışı çene seviyesinden değil, boğazın altından geçmelidir.

Darbe emicilik:

Bu kask, düşme veya travma durumunda binicinin kafa tasını kısmen ve veya tamamen darbelere karşı desteklemek amacıyla tasarlanmıştır. Darbe durumunda, dış kabuk ve/veya koruyucu dolgu maddesi travmanın yol açtığı enerjiyi emerek kırılabilir veya deforme olabilir. HASAR GÖZLE GÖRÜLÜR OLMAYABİLİR. BU YÜZDEN, DARBE DURUMUNDA TÜM KASKI DEĞİŞTİRMEK GEREKİR.

Havalandırma:

Hava girişi için ön, ısı çıkışı için üst ve arka kısımda yer alan 30 havalandırma deliği vardır. Hava akımını kolaylaştıran havalandırma kanallarına sahip polistiren darbe emici kısım.

İç bone:

2D ve 3D fileli köpük bileşenden oluşan bone, maksimum rahatlık ve nefes alabilirlik sunar. İçteki bone çıkarılabilir ve bakımı kolaydır. Cırt cırtlı bantları ile sabitleme sistemi sayesinde kolayca çıkarılabilir. Boneyi, 30°C'de makinede yıkayın ve açık havada kurumaya bırakın

Hafiflik:

640 g

Standart:

EN 1384 Avrupa Uyum Standardı, Ekim 2014'te yürürlükten kaldırılmıştır. İkame standardı beklerken, Avrupa'da satışa devam edilebilmesi için, üretilen kaskların 4 Kasım 2014'ten itibaren CE işaretiyle damgalanması gerekmektedir. Bu işaret, 89/686/CE sayılı Direktif ile veya VG1 01.040 2014-12 belgesiyle tamamlanmış olmalıdır.

Standartlarla ilgili bilgiler:

EN 1384 işaretli bir kask, hem antrenman hem de yarış için uygundur. Bununla birlikte, yarışmalarda bazı organizasyonlar farklı standartlar isteyebilirler. Emin olmadığınız takdirde, bu bilgileri doğrulamak için yarış organizasyonundan sorumlu kişiye başvurmanız önerilir.

Bakım önerisi:

Dış kısmı fırçalayarak ve su buharı ile temizleyin.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Bağımsız laboratuvar olan UTAC, Fransız yetkilileri tarafından güvenlik ekipmanlarının Brüksel Avrupa Komisyonu tarafından yayınlanan direktiflere uygun olup olmadığını denetlemek üzere görevlendirilmiştir. Teknik becerileri ile tanınan kuruluş, EuroNCAP bağımsız avrupa organizasyonunun resmi laboratuvarları arasında yer almaktadır. UTAC ayrıca, Birleşmiş Milletler'in talepleri doğrultusunda da test çalışmaları yürütmektedir. Bu kask, AB'ye üye ülkelerce resmi olarak onaylanmıştır.
Ürün testi Yasalara uygun bir şekilde laboratuvarda test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM