Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
WED'ZE

Güçlü ve kolay bağlama

Referans numarası : 8370519

BULLWHIP 500 AYAKKABI

İleri seviyede snowboard yapan, her türlü zeminde hızlı kaymak amacıyla ayağı iyi kavrayan bir ayakkabı arayanlar için tasarlandı Kordon ile bağlanan sıkma mekanizması sayesinde ayak ucunda daha güçlü ve kolay bağlama Ayakkabı gövdesinde bulunan cırt cırtlı bant, kaval kemiği hizasındaki boşluğu mükemmel şekilde sarar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Ürün sorumlusunun notu

Yeni snowboard ayakkabılarımızı:
_ herkes tarafından rahatlıkla giyilebilmesi ve maksimum kavrama sağlaması için genişlettik. _ yerden gelen soğuğun etkisini önlemesi ve hafif olması için yeni EVA taban (%80 hava) ile geliştirdik. _ çok güçlü olan ayrı bir bağlama sistemi ekledik: Cable Lock - 2Z Ayakkabının orta sertlikte oluşu, her türlü zemine ve her türlü kayak pistine uygun olmasını sağlar.

CABLE LOCK - 2Z bağlama sistemi

_ Cable Lock: Kordon ile bağlanan sıkma mekanizması oldukça güçlüdür. _ 2Z = 2 bağlama bölgesi İyi bir kavrama için ayak ucundaki güçlü sıkma mekanizmasına yoğunlaştık ve gövdedeki cırt cırtlı bantın snowboard ayakkabısı içinde kaval kemiğinin hareketlerini engellememesini sağladık.
Tasarımında, cırt cırtlı bantlı ve bantsız şekilde ayakkabı gövdesini birçok testten geçirdik. Bunun sonucunda, kayışlı halde daha iyi bir kavrama sağladığını gördük.

Flex / Ayakkabının sağlamlığı

Bullwhip ayakkabının flex seviyesi ortadır.
Bu derece, yüksek hızda dönüş yaparken (sert bir ayakkabı gereklidir) ve küçük dönüşlerde veya bir anda karşınıza çıkabilecek tümseklerde de etkilidir. (bacakların hızlı bükülmesine uygun şekilde esnek bir ayakkabı gereklidir)
Bullwhip 500 ile bu durumlar sağlanır.
Boogey ayakkabı ile karşılaştırıldığında, daha esnek ve topuk kavraması daha güçlüdür.

Topuğu kavrama: 2 SEVİYE iç ayakkabı

Topuğun iyice kavranması, snowboard yaparken çok önemlidir. Tahtayı düzgün bir şekilde yönlendirebilmek için iç ayakkabının ayağınızı iyice kavraması VE iç ayakkabının da ayakkabının içinde iyice kavranmış olması gerekir. Bullwhip'te, 1. SEVİYE iç ayakkabı 4 konsept içerir: _ ERGONOMİK SUPPORT FOAM aşık kemiği köpüğü
_ 3 NOKTALI iç ayakkabı bağcık sistemi
_ HOOK & LOOP LINK iç ayakkabı ve ayakkabı bağlantısı
_ DOUBLE FOAM = kavrama ve rahatlık sağlayan dil seviyesinde çift katmanlı kalın köpük

Aşık kemiği köpüğü: ERGONOMİK SUPPORT FOAM tasarımı

Aşık kemiğinin altında ve arkasında yer alan köpük bileşenler kemiğin anatomik yapısına uyarak topuğu destekler. 2. SEVİYE iç ayakkabı Wed'ze'ye özel bir bileşen ve köpük yapısından oluşmaktadır
- ŞEKLİ en az 40° açıyla incelenmiş ayağın yapısından gelmektedir. Ayağı sarması ve herkese uygun olması nedeniyle mükemmeldir. _ BİLEŞEN: Elastomerik köpük bileşen, hem yumuşak hem de dayanıklıdır. Ayağınızı içine sokar sokmaz, ayağınızı kavradığını hissedersiniz. Hem de hiç baskı hissetmeden.

Bağcık sistemi: 3 NOKTALI BAĞLAMA konsepti

3 yerden bağlama sistemi, 4 yerden bağlama sistemine göre 2 önemli avantaj sunar: - KAVRAMA: topuğu daha iyi sabitleyerek bağcıklardan oluşacak sürtünmeleri azaltır, 3. ve son bağlama noktasına daha fazla enerji aktarır = maksimum kavrama için bilek seviyesinde bulunur. _ SICAKLIK: kan akışını engellememesi için 4. bağlama noktası bulunmaz böylece kan, rahatlıkla parmak uçlarına gidebilir. Parmak uçlarının sıcak kalması için parmak uçlarına kan gitmesi gerekmektedir.

İç ayakkabı ve ayakkabı bağlantısı: HOOK & LOOP LINK WIDE konsepti

İç ayakkabı ve ayakkabı arasına ve arka kısmına cırt cırtlı bantlar ekledik. Bullwhip 500'deki iç ayakkabı ve ayakkabı arasındaki yüzey tutuşu, Boogey 300'e göre 3 kat daha fazladır.

Bunun sebebi, iç ayakkabının ayakkabıda kaymamasını sağlayarak tahtanızı daha iyi kontrol edebilmenizdir.

Taban: yer tutuş, kavrama, darbe emicilik ve ısı yalıtımı

Yeni ULTRALIGHT tabanımız sadece EVA bileşenden oluşmaktadır. EVA bileşen, koşu sırasında orta tabana diğerlerine göre daha fazla darbe emicilik sağlayan oldukça hafif (%80 hava) bir bileşendir Bu formülün, darbe emici özelliğini kaybetmeden aşınmaya karşı dayanıklılığı kanıtlanmıştır. Doğal olarak ısı yalıtımı sağlar ve yüzeyden gelen soğuğa karşı korur. Daha fazla darbe emicilik ve karı kolayca dışarı atabilmesi için birbirlerinden ayrı şekilde daha geniş kramponlar yerleştirdik

Isı yalıtımı

Ayaklarınızı sıcak tutmak için birden fazla seçeneğimiz var:
_ yerden gelecek soğuğun önüne geçmek için 5 mm kalınlığında, ısı yalıtımı sağlayan EVA (%80 hava) taban
_ 5 mm kalınlığında EVA + polyester bileşenden oluşan iç taban
_ kan dolaşımını sağlayarak ayak parmaklarınızı sıcak tutan 4 yerine 3 noktalı bağlama sistemi Parmak uçlarının sıcak kalması için parmak uçlarına kan gitmesi gerekmektedir.

Daha Fazlası Daha Azı
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM