Bukoli Decathlon'da!


Sevgililer Günü Kampanya Koşulları:


  -Bukoli ile Her Teslimatta Sinema Bileti Hediye + 20 TL üzerine alışverişlerde Kargo Bedava Kampanyası 07.02.2017 – 14.02.2017 tarihleri arasında teslimat seçeneği olarak Bukoli seçilerek verilen siparişlerde geçerlidir.

  -Bukoli ile yapılan teslimat başına, Bukoli 1 Cinemaximum Sinema Bileti hediye etmeyi taahhüt eder.Her müşteri, kayıtlı telefon numarası ile kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir.

  -Sinema Bileti için PNR kodu, siparişiniz Bukoli ile teslim alındıktan sonra aynı gün içerisinde Bukoli tarafından SMS ve/veya e-mail ile tarafınıza iletilecektir.

  -Bukoli Cinemaximum Sinema Bileti PNR Kodu 31.05.2017 tarihine kadar geçerlidir.

  -Bukoli’nin ileteceği PNR Kodu bir kez kullanılabilecektir.

  -Kampanya stoklarla sınırlıdır. Bukoli şimdilik sadece İstanbul içinde hizmet vermektedir.

  -Bukoli, kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme ve kampanyayı herhangi bir bildirim ve/veya tazminat yükümlülüğü olmaksızın zamanından önce durdurma hakkını saklı tutar.

  -Bukoli, kampanya kapsamında kampanya koşullarını yerine getirmediği tespit edilen kişilere sinema bileti PNR kodu göndermeme hakkını saklı tutar.

  -Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, işbu kullanım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.


Bilet Kullanım Koşulları:


  -Her davetiye tek kişilik ve tek girişliktir. Cinemaximum gişe görevlisine teslim edilerek sadece bilet gişesinde yer bileti ile değiştirilir.

  -Kampanya kapsamında hediye edilecek sinema davetiyeleri, tüm Cinemaximum’larda, 3D ve IMAX filmler hariç tüm filmlerde, 31.05.2017 tarihine kadar geçerlidir.

  -İnternet ve telefon üzerinden yapılan rezervasyon ve satın alımlar ile gala, festival filmleri veya özel film gösterimlerinde geçerli değildir.

  -Geçerli PNR koduna sahip davetiye, üzerinde yer alan şartlar dâhilinde kullanılabilir.

  -Yaş sınırına göre Cinemaximum kimlik ibrazı isteyecektir. İlgili film için geçerli yaş kategorilerinde olmayanlar davetiyesini kullanamayacaktır. Bu durumdan dolayı Bukoli sorumlu tutulamaz.

  -PNR kodu iade ve iptali yapılamaz.

  -Kampanyaya IMAX, IMAX 3D, 3D VE MPX filmleri dâhil değildir.

  -İstanbul Cinemaximum Akasya ve Zorlu’da bulunan VIP salonlar, Watergarden Gold Class ve Marmara Forum’da bulunan 4DX salonu hariç tüm İstanbul Cinemaximum salonlarında geçerlidir.

  -Bilet gişesinde davetiyenin bedeli tahsil edilemez ve PNR kodunun sahibi kişi tarafından 3.kişilere gelir elde etmek maksadıyla kullandırılamaz. Başka bir kampanya ile birleştirilemez.

  -Cinemaximum, sinema salonlarındaki diğer misafirlerin güvenlik ve huzuru gerekçesiyle davetiye üzerindeki PNR kodunu gişede sinema biletine çevirmemek hakkına sahiptir.

Bukoli'yi kullanmak
çok kolay!

Evde kargo beklemekten sıkıldıysanız,
kargonuzu işten eve taşımak zor geliyorsa
veya işyerinize kargo kabul edilmiyorsa
Decathlon alışverişlerinizde Bukoli'yi kullanın.
Şimdilik sadece İstanbul'da, +600 noktada...

Teslimat adımında
Bukoli'yi seç.

Açılan haritada
kendine en uygun
noktayı belirle.

Kargon çiçekçine, bakkalına
sen hangi noktayı seçersen
oraya gelsin.
İster mesai sonrası, ister hafta sonu dilediğin zaman
teslim al.