100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
B'TWIN

MACH Evo Power full karbon kadro ve maşa.

BTWIN FIT 700 YOL BİSİKLETİ

Bisikletçiler için; tüm uzaklıklarda, zayıf ve orta eğimli arazilerde kullanmak için tasarlanmıştır. Btwin U19 yarış takımı tarafından da kullanılan tamamı karbon yeni MACH evo power kadro.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8290154
TEKNİK BİLGİLER
Kadro

Bisikletlerin performansını daha da yükseltmek için MACH, Evo Power karbon fiber ile son olarak rekabete katılmıştır. Bu tasarım özellikle FACET ESR kadrolara oranla %10 daha yüksek performans gösterir, uzun sürüşlerde daha fazla rahatlık sağlar.Kadronun ayakları karbondur. Kadro ağırlığı, 55 boyda 1150 gramdır.

Maşa / Süspansiyon

Maşa, konik eksenli (1"1/8 üstte 1"1/2 altta) tasarımıyla etkili ve hassas sürüş sağlar. Maşa ayaklarının 57 mm genişliği sayesinde benzersiz bir dayanıklılığa sahiptir. Karbon maşa ayakları ve ön kısımdaki sağlam yapı sayesinde %10 oranında uzun yolda sürüş rahatlığı sağlanır. 57 boyda ağırlığı 320 gramdır.

Vites sistemi

Shimano 105 compact , çok işlevli ve dayanıklıdır.Tüm sürüşler için uygundur.

Fren

Shimano 105 DPB frenler: Çift eksenli teknolojisi ile hassas ve güçlüdür.DPB teknolojisi sayesinde mükemmel bir şekilde dengelidir. Dökme alüminyumdur ve üzerinde sık temizlemeye dayanıklı toz boya vardır.

Aynakol / Kaset

Yeni BTWIN Comp Compact pedal, en güçlü sürüşlerde bile dayanıklıdır. Hafif yapısıyla sadece 785 gramdır. 50 zincir dişlisi ve daha küçük olarak 34 dişli her yerden geçmenize olanak sağlar.Shimano
SHIMANO TIAGRA 10V 12/28 (12/13/14/15/17/19/21/23/25/28) metal aksama monte kaset de sadece 320 gram civarındadır.

Gidon/Gidon boğazı

Btwin compact gidon bisikletin boyuna göre tasarlanmıştır. Alüminyum 6061 T6 bileşeni ve kompakt modeli sayesinde kullanıcı elini gidonun alt kısmında hiçbir rahatsızlık duymadan tutabilir. Gidon ağırlığı, 420mm'de 320 gr, 110 mm'de 140 gr'dır.

Tekerlekler

BTWIN AERO 2024 tekerlekler tasarımını pazardaki en güçlü ürünlerden alır. 24mm yükseklikte çok işlevli jant profili;20 aero jant telinin çifti 1760 gram ağırlığındadır. Bu sayede dinamiktir. Jant teli göbek üzerine radyal olarak monte edilir ve yüksek gerilimlere karşı yanal güçlendirme sağlar. Bu göbekler kartuş rulmanlar üzerine monte edilmiş olup olağanüstü bir akışkanlığa sahiptir.

Lastikler

Hutchinson Equinox lastikler , hızlı ritimde yapılan antrenmanlar için mükemmel bir seçimdir. 290 gram ağırlığındadır. 66 TPI karkas üzerine çelik damak teli; çift bileşenli kauçuk, kenarlarda daha sert rulman bandı donatılmıştır.

Sele / Sele borusu

BTWIN Comp sele ağırlığı 320 gramdır. Kadro daha alçak yapıya sahip olduğu için sele borusu da kısa tasarlanmıştır. Alüminyum bileşeni sayesinde 200 gr'dır.

Pedal

BTWIN Comp otomatik pedal, pazarın en hafif pedallarından olup 230 gram ağırlığa sahiptir. Rahat çevirmeyi sağlayan geniş pedallar, bakım gerektirmeyen kartuş rulmanKolay ayarlanabilir form.Pedal ayarı kullanıcıyla göre değişmektedir. Deneyimli kullanıcılar için sert, başlangıç seviyesindeki sürücüler için yumuşak ayarlanabilir. Kilo : Kal ile birlikte , Bir çifti 230 g.

Garanti

57 boyda 8,2 kg ağırlık. (Pedalsız)

ÜSTLENDİKLERİMİZ
U19 yarış ekibi Paris Roubais gibi hızlı yarışlarda bu şasiyi kullanmaktadır. Güncel bilgi için http://www.u19racingteam.fr/
Garanti Kadro 5 yıl, sökülebilir parçalar 2 yıl.
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM