Okula Dönüş

2021-2022 Okula Dönüş

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
4.4/5 Şuna göre: 13085 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Okula Dönüş Kategorisi

Decathlon, zengin ürün seçenekleriyle yeni okul yılını karşılayan çocuklar için sağlık ve spor dolu günler vadediyor. Çeşitli spor disiplinlerine göre özel olarak geliştirilen ayakkabılar, ergonomik sırt çantaları, maksimum hareket esnekliği tanıyan eşofmanlar, şort ve yağmurluklar okula dönüş kategorisi içinde bulunan, yıl boyunca çocukların hareket ihtiyacını karşılayan ürünler arasında bulunuyor.

Rahatlıklarıyla Öne Çıkan Spor Ayakkabı Tasarımları

Çocukların bedensel ve zihinsel olarak sağlıklı gelişebilmesi için erken yaşlardan itibaren belirli spor disiplinlerine yönelmeleri oldukça önemli. Decathlon'un çocukların gelişmekte olan ayak yapıları gözetilerek hassasiyetle tasarlanan spor ayakkabıları, yapılacak aktiviteye göre farklı tasarımlar sunuyor. Atletizm, yürüyüş, basketbol, futbol, tenis gibi spor dallarına özel olarak geliştirilen ayakkabılar, spor aktivitelerinin yanı sıra günlük kullanım için de oldukça ideal. Basketbol antrenmanı yapan çocuklar için tasarlanan ayakkabılar sentetik deri yüksek gövde ile çocuğun ayağını etkili bir şekilde kavrıyor, manevra kabiliyetini ve hareket özgürlüğünü artırıyor. Darbe emici EVA ara taban; maksimum rahatlık, darbe emicilik ve kontrol sağlıyor. Decathlon basketbol ayakkabısı modelleri, geniş bilek açıklıkları sayesinde tek bir hareketle çok pratik bir şekilde giyilebiliyor. Futbola ilgi duyan çocuklar için ise sert veya sentetik zeminlerde yer tutuşu maksimum olan, dayanıklı gövde ve tabanlarıyla dikkat çeken kramponlar uygun birer seçenek oluyor. Küçük yaşlarda tenis sporuna ilgi duyan çocuklar ise her türlü zemine uygun olan, cırt cırtlı, giyimi kolay, çok işlevli tenis ayakkabıları ile hobi ya da profesyonel amaçlı tenis aktivitelerine başlayabiliyor

Zorlu Hava Koşullarına Meydan Okuyan Outdoor Ayakkabılar

Sonbahar ve kış aylarında outdoor ayakkabılar, çocuklara hem doğa yürüyüşlerinde hem de okul yolunda eşlik ediyor. Her hava koşulu için uygun olan yüksek bileklikli outdoor ayakkabılar, su geçirmezlik özelliğine sahip. Dayanıklı ve hafif yapıya sahip outdoor ayakkabılar, uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor. Flex-H esneme çentikleri ile yürüyüş sırasında esneklik sağlayan sportif yürüyüş ayakkabıları, sağlamlıkları ve hafiflikleri ile öne çıkıyor. Çocuklar, cırt cırtları ve elastik bağcıkları sayesinde outdoor ayakkabılarını kolaylıkla giyip çıkarabiliyor.

Çantalar, Koşu Saatleri, Scooterlar, Eşofmanlar...

Decathlon okula dönüş kategorisi; ayakkabıların yanı sıra çantalar, formalar, tişörtler, şortlar, yağmurluklar, toplar, koşu saatleri, eğlenceli scooterlar ve koruyucu aksesuarlar gibi yüzlerce çeşit ekipmanı kapsıyor. Yürüyüş ve spor aktivitelerinin olmazsa olmazı çantalar geniş iç hacimleri, fonksiyonel gözleri, matara koyma bölmeleri, ergonomik sırt askılarıyla tercih ediliyor. Tasarımı sayesinde içindekilere oldukça kolay erişilebilen outdoor çanta modelleri, farklı hacim ve renk seçenekleri ile üretiliyor. Eşofman takımları ise yoğun hareket gerektiren aktiviteler için nefes alabilen ve teri dışarı atabilen yapılarıyla dikkat çekiyor. Diz bölgeleri dayanıklı olan, ciltte yumuşacık bir his bırakan eşofmanlar, çocuklara hareket özgürlüğü sağlıyor. Futbol ya da basketbola ilgisi olan çocukların topları da yine Decathlon'dan... Sıçrama kalitesi çok iyi olan, testlerden geçirilerek dayanıklılığı kanıtlanmış olan toplar, küçük sporcuların en sevdikleri spor ekipmanları arasında. Su geçirmez, aydınlatma, alarm ve tarih göstergesine sahip koşu saatleri, kolay görülebilir büyük göstergeleriyle çocukların kollarını süslüyor. Okul dışındaki aktivitelerin vazgeçilmez eğlencesi scooterlar ise sağlam tekerlek ve gövde yapılarıyla çocuklara maksimum eğlence sunuyor. Decathlon'un okula dönüş kategorisi içinde bulunan yüzlerce ürün, kaliteleri ve erişilebilir fiyatlarıyla okul alışverişinde anne babaların gözdesi oluyor.