Dikişsiz Taytlar

Dikişsiz Tayt

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
4.3/5 Şuna göre: 5 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Dikişsiz Tayt

Hemen her kadının gardırobunda bulunan taytlar çok yönlü giysilerin başında gelir. Dikişsiz taytlar ise ekstra konfor sağlamak için ağ ve bacak kısımları dikişsiz şekilde üretilir. Tahrişi önlemek için özel tasarlanan taytlar son derece rahat ve esnek oldukları için koşarken, egzersiz veya yoga yaparken rahatlıkla giyilebilir. Yüksek belli taytlar da dahil olmak üzere çeşitli stillerde hazırlanan Decathlon dikişsiz tayt modelleri sizi ağırlaştırmadan yola devam etmenizi sağlar. Taytlar koşu ve egzersizlere ek olarak kardiyo, halter, tenis, yürüyüş ve daha fazlası için tasarlanmıştır.

Dikişsiz Tayt Modelleri

Tahrişi önlemek için iç bacakları tek parça üretilen dikişsiz spor tayt çeşitleri kısa, uzun, yüksek veya düşük bel, nefes alan, desenli ya da tek renk modellere sahiptir. Pek çok özelliği bulunan dikişsiz tayt modellerinin en önemli özelliği nefes alabilir yapılarıdır. Spor aktiviteleri için tasarlanan ancak günlük giyim için de son derece uygun olan taytlar, terim emen yapısı sayesinde nemi buharlaştırarak dışarı atılmasını sağlar. Böylece koşu, yoga, fitness gibi aktivitelere esnasında kuru kalabilir ve hareketlerinize yoğunlaşabilirsiniz. Dikişsiz tayt modelleri arasında yoğun ilgi gören ürünlerden bir diğeri ise iç göstermeyen elastik kumaşa sahip olanlardır. Yüksek esnekliği sayesinde ekstrem hareketlerde dahi rahat etmenizi sağlar. Aynı zamanda gerildiğinde iç göstermediğinden emin olmak için test edilmiştir. Spor dikişsiz tayt çeşitleri kadın ve çocuk kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklerde tasarlandığı için çeşitli bel yüksekliklerine sahiptir. Yüksek bel dikişsiz tayt modelleri fitness ve yoga esnasında aradığınız konforu sağlar ve bazı modellerde yer alan cep, anahtar, kart ve telefon gibi eşyalarınızı güvende tutmanıza yardımcı olur.

Dikişsiz Tayt Bedeni Nasıl Seçilir?

Geniş beden aralıkları ve mükemmel esneme özelliği ile öne çıkan dikişsiz tayt veya dikişsiz spor tayt takım çeşitlerinde beden seçimi oldukça önemlidir. Sporcu sütyeni çeşitlerinde olduğu gibi modellerin tam bedeninize uygun seçilmesi gerekir. Genellikle XS ve 2XL bedenler arasında değişen dikişsiz taytlar markaya göre değişkenlik gösterdiği için farklı beden ve kalıplarda sunulabilir. Ancak uygun beden seçiminde dikkat edilecek nokta ürünlerin santimetre olarak bel, kalça veya bacak uzunluklarıdır. Çeşitli boylarda üretilen taytların bacak uzunlukları L28 ve L31 şeklinde ifade edilir. Boy uzunluğuna göre seçilen bu bedenler dikişsiz uzun taytlar için geçerlidir. Dikişsiz kısa tayt modelleri ise genellikle diz üstü görünümlere sahiptir. Bu taytlarda ise W26-W35 arası bel ölçülerine dikkat ederek vücut tipinize en uygun dikişsiz taytı seçebilirsiniz. Çocuklar için tasarlanan dikişsiz tayt bedenleri ise yaş aralığı ve boy uzunluğuna göre belirlenir. İlk olarak yaş seçilmeli ve boy uzunluğunu karşılayıp karşılamadığı kontrol edilmelidir.

Dikişsiz Spor Taytlar

Antrenmanınızın gerektirdiği ne olursa olsun sizinle birlikte esneyen ve hareket eden dikişsiz taytlar spor kombinler oluşturmanız için çeşitli renk ve desenlere sahiptir. Sıklıkla tercih edilen ve kullanıcıların ilk seçimleri arasında yer alan siyah dikişsiz tayt modelleri kısa ve uzun seçenekler arasında bulunabilir. Nötr renkleri sayesinde eşsiz uyum sağlayan bir diğer model ise dikişsiz ten rengi tayt çeşitleridir. Basic t-shirtler gibi çok yönlü kullanım sunan bu taytlar yogadan kardiyoya, fitness’tan koşuya kadar her aktivitede şık görünmenize yardımcı olur. Desenli tasarlanan dikişsiz taytlar ise enerjik renk ve motifleriyle konsantre olmanıza ve dikkat çekici görünümler oluşturmanıza olanak tanır. Özellikleri ile pek çok yönden destek sunan dikişsiz taytlar aynı zamanda bütçe dostu seçeneklere sahiptir. Siz de uygun dikişsiz spor tayt fiyatları arasından seçim yapmak ve antrenmanlarınızı konforlu bir şekilde tamamlamak isterseniz Decathlon tayt koleksiyonuna göz atabilirsiniz.