Büyük Numaralı Ürünler

Büyük Numara Ayakkabı & Terlikler

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
NBA LOS ANGELES LAKERS Erkek Basketbol Ayakkabısı - Siyah - SE900
İNDİRİM
NBA LOS ANGELES LAKERS Erkek Basketbol Ayakkabısı - Siyah - SE900
₺1.400 −21%
₺1.100
*01.05.2022 - 01.06.2022 arası
Erkek Kar Botu - Siyah - SH100 Ultra Warm
Erkek Kar Botu - Siyah - SH100 Ultra Warm
₺450
Çocuk Spor Ayakkabı - Pembe - Soft 140
Çocuk Spor Ayakkabı - Pembe - Soft 140
₺275
Kadın Gri Spor Ayakkabı / Koşu - RUN ACTIVE
Kadın Gri Spor Ayakkabı / Koşu - RUN ACTIVE
₺400
4.2/5 Şuna göre: 8555 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Decathlon Büyük Numara Ayakkabı & Terlikler

Temel ihtiyaçlarımızın başında giyinme gelir. Giyinmenin de en önemli parçalarından birini ayakkabılar oluşturur. Çoğu yerde farklı ayakkabı modelleriyle ve birçok seçenekle karşılaşabilirsiniz ama söz konusu büyük numaralı ayakkabı bulmak olduğunda bazen sorun yaşayabilirsiniz. Birçok markanın çeşitli sebeplerle büyük numara ayakkabı bulundurmaması tüketiciler için sorun haline gelebilir. Her tür kullanıma uygun geniş ürün yelpazesine sahip olan Decathlon ise bu konudaki dertleri çözecek çözümler üretir. Üstelik Decathlon’da büyük numara ayakkabıların yanı sıra büyük beden kıyafetler de bulabilirsiniz.

Büyük Numara Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Büyük numara ayakkabı & terlikler her türlü kullanım amacına göre farklı dizayn edilmiş modelleriyle Decathlon’da yer alır. Üstelik hem kadınlar hem de erkekler için birçok renk ve model seçeneğiyle büyük numara kullanmanın dezavantajlarını hissetmeden istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

İlgili ürün grubu kapsamında; büyük numarabasketbol ayakkabıları, bot, halı saha ayakkabısı, terlik, sandalet, krampon gibi birçok ürün ve bu ürünlere ait farklı modeller yer alır. Decathlon aynı zamanda her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle de herkesin kendine uygun büyük numara ayakkabı bulabileceği bir marka olma özelliğini taşır.

Büyük Numara Ayakkabı Nerede Bulunur?

Siz de ayakkabı bakarken önce numaraya bakanlardan mısınız? "Evet" diyorsanız siz de çok iyi bilirsiniz ki, büyük numara ayakkabı bulmak her zaman kolay olmayabilir. Bulunsa bile renk ve model seçeneği olarak sizleri sınırlayabilir ve bu durum da alışveriş zevkinizi baltalayabilir. Decathlon’da artık siz de rahat rahat önce modellere ve ardından 45, 46, 47 gibi büyük numaralara dilediğiniz gibi bakabilirsiniz. Böylece sizin için ayakkabı alma deneyimi can sıkıcı bir süreç olmaktan çıkıp keyifli bir alışveriş davranışına dönüşebilir.

45-46 Numara Ayakkabı Kaç cm’dir?

45 numara bir ayakkabı yaklaşık olarak 28.7 cm uzunluğunda, 46 numara bir ayakkabı ise 29.3 cm uzunluğunda olur. Numara arttıkça doğal olarak ayakkabının uzunluğu da artmaktadır. Bu durum büyük numara ayakkabı & terliklerin kötü bir görünüme sebep olabileceği düşüncesini besleyerek bir kaygı yaratabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken şey ayakkabının modelidir. Büyük ayakkabıların tasarımsal özellikleri; modelle büyüklüğü uyumlu hale getirdiğinde bu tarz ayakkabılar da göze hitap eden bir hale gelebilir.

Büyük Numara Doğru Ayakkabı Kalıbı Seçimi

Ayakkabı konusunda bir diğer önemli konu ise ayakkabının kalıbıdır. Ayakkabıların kalıpları farklı marka ve modellere göre değişiklik gösterir. Bu durum da ayakkabı numarasını doğrudan etkileyen bir faktör olarak kullanıcıların karşısına çıkar. Her numara, kalıba göre değişiklik gösterip farklı sonuçlar yaratabilir. Dar kalıplı bir ayakkabı söz konusu olduğunda, 45 numara ayakkabı giyen biri geniş kalıplı bir ayakkabı modelinde 44 numara ile gayet konforlu bir deneyim yaşayabilir. Bunun yanı sıra ayak yapısını da göz önünde bulundurarak ayakkabı kalıpları seçmek hem daha sağlıklı hem de daha şık bir kullanım için gereklidir. Örneğin ayağı geniş ve büyük olanlar için geniş kalıplara sahip ayakkabılar kullanmak parmak sıkışmalarını en aza indirerek esnek ve sağlıklı bir kullanım sağlar.

Doğru ayakkabı kalıbı ve numarası seçmek sadece ayak sağlığı için değil vücudun diğer kısımlarının sağlıklı bir şekilde işlevlerini yerine getirmesi için de önem arz eder. Aksi takdirde bel ağrıları gibi sorunlar yaşanabilir. Zaman zaman ileriki yıllarda da kullanılmak üzere satın alınan yanlış numaralar ve yanlış kalıp seçimleri de uzun vadede sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Ayak sağlığınız için Decathlon'un geniş ürün yelpazesinden faydalanabilirsiniz.