Havlular

Plaj Havlusu & Deniz Havlusu

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
4.7/5 Şuna göre: 1489 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Havlu ve Emiciliğin Sırrı

Havlu kelimesinin hav sözcüğünden geldiğini biliyor muydunuz? Hav özel bir dokuma çeşididir ve kumaşın her iki yüzünde bukle şeklinde özel çözgü iplikleri bulunuyor olmasını ifade eder. Kumaş olarak, genellikle pamuk veya bambu tercih edilir. Her ikisinin de emiciliği son derece yüksektir, nitekim bukle şeklinde dokunduklarında bu özellikleri daha da artar. Varlığını kanıksadığımız için çok farkında değiliz, ancak havlular en sık kullandığımız tekstil ürünlerinin başında gelir. Ülkemizin bu konuda dünya çapında bir ünü dahi bulunuyor. Gerçekten de, en kaliteli ve en emici havlular Türkiye’de üretiliyor. Plaj havlusu, ayak havlusu, banyo havlusu, el havlusu gibi çok sayıda çeşidi bulunuyor. Yine, kullanılan materyale göre mikrofiber havlu diye bir alt türü de bulunuyor. Mikrofiber havlu modellerimizde iddialıyız! Mikrofiber havlular oldukça incedir ve bu sayede katlandıklarında çok az yer kaplarlar. Üstelik buna rağmen sizi çok iyi kurular ve çabuk kurur.

Plaj havlu modellerimiz güneş altında kullanılacağı için güneşe karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Ayrıca Decathlon, deniz havlusu üretirken tüm vücudunuza yetecek boyda havlular tasarlamaya özen gösterir. Hava ne kadar sıcak olursa olsun, ıslak halde beklemek sağlığınız için olumsuz sonuçlanır. Kuruma sürecini hızlandırmak için bir havlu kullanmak, bu nedenle önem taşır. Kaliteli malzemelerden titizlikle imal edilmişse de, kullanımı dahi keyif vermeye yetiyor. Bu nedenle, her tekstil ürünü gibi havluları da seçerken ve satın alırken özen göstermek gerekiyor.

Havlu Fiyatları

Dünya markalarının en kaliteli ve en emici havluları, her zaman olduğu gibi Decathlon üzerinde satışa sunuluyor. Özellikle yüzme sporu ile ilgilenenlere hitap eden havlularımız, vücudunuzda hav bırakmadan kolay ve hızlı bir şekilde kurulanmanızı sağlıyor. Doğa yürüyüşü, balıkçılık, fitness / dans ve raket sporları gibi pek çok spor da, kaliteli ve emici havlulara gereksinim duyuyor. Her yaş grubunun ihtiyacı farklı olduğu için, sitemizdeki havlular bebek, çocuk, erkek ve kadınlara göre ayrı ayrı üretiliyor ve satın alınabiliyor.