Erkek Tenis Ayakkabıları

Erkek Tenis Ayakkabısı

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre
Fiyat

En yüksek fiyat en düşük fiyattan küçük olamaz.

Erkek Tenis Ayakkabısı - Siyah / Beyaz - TS590
SERİ SONU
Erkek Tenis Ayakkabısı - Siyah / Beyaz - TS590
₺740 −13%
₺640
*07.06.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Erkek Tenis Ayakkabısı - Turuncu / Siyah - TS590
SERİ SONU
Erkek Tenis Ayakkabısı - Turuncu / Siyah - TS590
₺740 −13%
₺640
*07.06.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Erkek Tenis Ayakkabısı - Gri - TS560
İNDİRİM
Erkek Tenis Ayakkabısı - Gri - TS560
₺990 −20%
₺790
*01.08.2022 - 02.09.2022 arası
Erkek Tenis Ayakkabısı - Koyu Gri - TS130
İNDİRİM
Erkek Tenis Ayakkabısı - Koyu Gri - TS130
₺490 −14%
₺420
*01.08.2022 - 01.10.2022 arası
Erkek Tenis Ayakkabısı - Siyah - TS990
Erkek Tenis Ayakkabısı - Siyah - TS990
₺1.390
ARTENGO

Erkek Tenis Ayakkabısı - Siyah - TS990

Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.1/5 Şuna göre: 131 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Erkek Tenis Ayakkabısı

Tenis ayakkabısı modelleri, hem amatör hem de profesyonel seviyedeki tenisçilerin mutlaka edinmesi gereken en önemli tenis ürünleri arasında yer alır. Farklı kort türlerine göre özel olarak tasarlanan tenis spor ayakkabısı seçenekleri, her türlü zeminde maksimum performansınıza kolayca ulaşabilmenize yardımcı olur. Esnek ve dayanıklı yapılarıyla ön plana çıkan modeller, size dengeli bir postür sağlayarak kalça ve bacak kaslarınızdan güç alabilmenize olanak tanır. Decathlon tenis ayakkabısı modelleri, özel tasarımlı kumaşları ve esnek taban dolguları sayesinde konforunuzu yükseltirken en zorlu rakiplerin karşısında bile kusursuz oyunlar çıkarabilmenize yardımcı olur.

Tenis Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?

Tenis ayakkabısı erkek modellerinin vücut ağırlığınızı dengeli bir şekilde dağıtacak özellikte olması büyük önem taşır. Bu sayede her türlü kortta yüksek performans gösterebilmenize yardımcı olan ürünler, sizi çeşitli sakatlık risklerine karşı da korur. Sert kort erkek tenis ayakkabısı modellerinin sağlam bir tabana, esnek bir yastıklama sistemine ve hareketlerinizi stabil hâle getirecek sert bir üst bölüme sahip olması son derece önemlidir. Toprak kortlarda kullanılacak ayakkabı seçeneklerindeise ani hareketlerde bilek burkulmasını önleyecek sert kenar destekleri bulunması gerekir. Toprak kortta kullanılacak ideal tenis ayakkabısı özellikleri arasında iki yana doğru hamle yaparken sizi güvende tutmaları da bulunur. Çim kortlar için üretilen ayakkabı seçeneklerininise korta zarar vermeyecek düz bir tabana, kayma önleyici taban desenlerine ve esnek bir dokuya sahip olması, performansınızı artıracak faktörler arasında yer alır. Tenis ayakkabılarının ayağınızı kavrama şekilleri de son derece önemlidir. Çok gevşek ya da çok sıkı ayakkabılar, farklı problemlerle karşılaşmanıza sebep olabilir. Bu nedenle tenis ayakkabılarının ayağınıza tam olarak oturması gerekir.

Tenis Ayakkabısı Günlük Giyilir mi?

Tenis ayakkabıları, görsel olarak son derece etkileyicidir. Özellikle beyaz tenis ayakkabısı modelleri, çarpıcı tasarımları ve farklı kıyafet türleriyle birlikte uyum yakalayabilmeleri sayesinde çok sayıda kullanıcının beğenisini kazanır. Tenis için özel olarak üretilen ayakkabı modelleri, güçlü yapıları ve konforlu iç dizaynlarıyla da öne çıkar. Bütün bu faktörler, kullanıcılarda tenis ayakkabılarını günlük giyimde tercih etme isteği oluşturabilir. Oysa tenis için tasarlanan ayakkabıların günlük olarak kullanılması, ürünler açısından son derece zararlıdır. Tenis ayakkabıları, yalnızca kullanılacakları kortun zeminine göre tasarlanır ve bu sebeple de farklı zeminlerde kullanılmaları durumunda kolayca deforme olabilir. Günlük giyimde kullanılan tenis ayakkabısı seçenekleri, özellikle taban bölümünde ciddi deformasyonlarla karşılaşacağı için performans kaybı yaşar ve bir sonraki tenis maçınızda çeşitli sorunlarla karşılaşmanıza yol açabilir. Bu sebeple, günlük giyim için tenis ayakkabısıyla benzer bir konfor sağlayan spor ayakkabı, sneaker, outdoor ayakkabı gibi modelleri tercih etmenizde fayda bulunur.

Tenis Ayakkabısı Fiyatları Nelerdir?

Tenis ayakkabısı fiyatları, ürünlerin modellerine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ayakkabıfiyatları, kullanıcıya sunacağı özelliklerve faydalar da göz önünde bulundurularak belirlenir. Bu yüzden tenise yeni başyacaklar için top ürünleri ile birlikte alınacak tenis ayakkabılarının fiyat skalaları, sahip oldukları özelliklerle birlikte değerlendirilir. Tenis ayakkabısı satın alırken ürünü hangi kortta kullanacağınızı ve üründen beklentilerinizi doğru bir şekilde belirlemeniz gerekir. Farklı tenis ayakkabısı modellerinin özelliklerini inceleyerek tenis oynama stilinize, seviyenize ve performansınıza en uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. Eğer tenis ayakkabınızın hem çarpıcı bir kalite sergilemesini hem de sizi pek çok sağlık problemine karşı korumasını istiyorsanız, hemen Decathlon'da yer alan özel tasarımlara göz atabilirsiniz. Birbirinden etkili modeller arasından dilediğiniz ürünü kolayca bulabilir ve tüm kort tiplerinde hayallerinizdeki performansa kolayca ulaşabilirsiniz.