Frizbi ve Bumerang

Bumerang ve Frizbi

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre
Fiyat

En yüksek fiyat en düşük fiyattan küçük olamaz.

PATİLİ DOSTLARIMIZ İÇİN
KEŞFET
Frizbi - Neon Yeşil Ultrasoft
SERİ SONU
Frizbi - Neon Yeşil Ultrasoft
₺110 −18%
₺90
*16.08.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Halka Frizbi - Turuncu - Soft
Halka Frizbi - Turuncu - Soft
₺100
OLAIAN

Halka Frizbi - Turuncu - Soft

(11)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.5/5 Şuna göre: 218 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Frizbi ve Bumerang

Sahillerin en büyük eğlencelerinden olan sörf, frizbi ve bumerang, aynı zaman güzel bir egzersiz yapmanızı sağlıyor. İlgi çekici eğlenceler ile farklı sportif faaliyetlere girişmek isteyenler için değerli bir alternatif oluyor. Herkesin isimlerini bildiği fakat oynama kısmına gelindiğinde akıllarda soru işareti oluşturan frizbi ve bumerang iseyenilikçi tecrübeler ile eğlenceyi hissettiriyor. Havada süzülerek ilerleyen bu iki araç biraz da kontrol, dikkat ve yetenek istiyor. Sahilin bir diğer eğlencesi olan sörf ile güzel vakit geçirmek için sörf tahtası modellerini inceleyebilirsiniz.

Frizbi Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Frizbi oynamak için fırlatma ve tutma yeteneğindenziyade detaylı bilgilere ihtiyacınız bulunuyor. Her bir frizbi modelinin havada süzülüş süresi ve hızlimiti değişiyor. Plastikten yapılan daire şeklindeki bu oyuncak, sadece çocukların değil yetişkinlerin ve köpeklerin de ilgisini çekiyor. Bir frizbi satın almadan önce hangi amaçla kullanılacağının bilinmesi gerekiyor. Frizbiler ile genellikle takım oyunu, serbest stil, frizbi golfü ve en uzağa gönderme yarışmaları yapılıyor. Tabii ki bu oyunlar için frizbinin boyutu ve ağırlığı da değişebiliyor. Bu oyunlar için tercih edilmesi gereken modellerin ağırlıkları genellikle şunlardır:

  • Takım Oyunları: 175 gram civarı
  • Frizbi Golfü: 130-180 gram
  • Serbest Stil: 160 gram
  • En Uzağa Gönderme: 175 veya200 gram

Frizbi Nasıl Oynanır?

Frizbi ile oyunlar çeşitlilik gösterdiği için frizbi nasıl oynanır sorusunu soran birçok insan bulunuyor. Frizbi oyunu takım olarak oynanırken oldukça rekabetli olabiliyor. Ultimate Frizbi adı verilen takım oyunu,100 metrelik bir alanda 7'şerli iki takımla oynanıyor. Kurallarını ise diğer spor dallarının birleşimiyle alıyor. Serbest stilde ise oyuncular bir jüri eşliğinde estetik hareketler ile yeteneklerini sergiliyorlar. Bu, genellikle insanların zarar görmemesi için kumsallarda veya çimlendirilmiş özel alanlarda yapılıyor. Frizbi golfü, biraz daha basketbola benziyor. Fakat burada basketbol topu yerine frizbi kullanılıyor. Belirli alanlarda engeller arasından atılan frizbi, zincir filenin içine girdiği takdirde oyuncu puan kazanabiliyor. Frizbi golfü daha çok profesyonel frizbi ustalarına hitap ediyor.En uzağa gönderme yarışması iseadından da anlaşılacağı üzere frizbiyi en uzağa gönderenin puan kazanması şeklinde oynanıyor. Frizbi fiyat seçenekleriyle ihtiyacınız olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Frizbi Fiyatları Nelerdir?

Frizbi fiyatları boyutuna, malzemesine ve ağırlığına göre değişiklik gösteriyor. Uygun fiyatlı bir model tercih ederken frizbinin ulaşacağı mesafeye de dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra oynayacağınız alana göre bir seçim yaparak, alacağınız zevki iki katına çıkarabilirsiniz. Örneğin yeşil renginin fazla olduğu bir alanda yeşil renkte bir frizbi seçmekdikkatindağılmasına yol açabiliyor. Ayrıca havadaki dengesive eldeki hassasiyeti göz önünde bulundurulması gerekiyor. Köpeğinizle oynamak istiyorsanız daha hafif modelleri tercih etmeniz, onun yakalamasını kolaylaştırıyor. Siz defrizbi satın al seçeneğiyletakımınızı kurarak eğlenceye başlayabilirsiniz.

Bumerang Satın Alırken Nelere Dikkat Edilir?

İlk kez Avusturya yerlileri Aborjinler tarafından kullanılan Bumerang, ilk başta silah görev görüyordu. Günümüzde ise daha çok bir eğlence aracı olarak kullanılıyor. Fırlatarak oynanan bir araç olduğu için satın alırken dayanıklı olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca havada daha iyi süzülmesi için hafifmodeller kullanılıyor. Günümüzde ahşap veya plastik malzemelerden üretilebildikleri için dayanıklılık seviyesini göz önünde bulundurulması önem taşıyor. Çocuklar ile oynamak için bir model bakılıyorsa, güvenliği elden bırakmamak için uçlarının sivri olmamasına dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra renkli modeller havada süzülürken görsel bir şölen yaşatabiliyor.

Bumerang Fiyatları Ne Kadar?

Bumerang fiyatları tamamen kalitesine göre farklılık gösteriyor. Uzun yıllar dayanıklı bir modele sahip olmak için yüksek fiyatlı seçenekler sıkça tercih ediliyor. Malzemesine, boyutuna, rengine ve havada kalabilme özelliğine kadar birçok modele sahip olan bumerangların bir çoğu fırlatıldığında geri dönebiliyor. Özel kanat tasarımı sayesinde hava akımının yönünü değiştirerek, geri dönebilen modelleri daha çok profesyoneller kullanıyor. Siz de "Bumerang satın al" seçeneği ile Decathlon ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Yaz aylarında denizlerde eğlenceyi katlamak için satın alabileceğiniz yüzme tahtası modelleri isebumerang zevkindensonra iyi bir alternatif olabiliyor.