Plaj Terlikleri ve Ayakkabıları

Plaj Terliği

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Quiksilver Monkey Abyss M Erkek Terlik
İNDİRİM
Quiksilver Monkey Abyss M Erkek Terlik
₺220 −13%
₺190
*İndirim 07.07.2021 tarihinde başlar
KADIN PARMAK ARASI TERLİK - PEMPE - ROXY
SERİ SONU
KADIN PARMAK ARASI TERLİK - PEMPE - ROXY
₺150 −20%
₺120
*18.01.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Erkek Plaj Ayakkabısı - Siyah - AREETA
Erkek Plaj Ayakkabısı - Siyah - AREETA
₺220
OLAIAN

Erkek Plaj Ayakkabısı - Siyah - AREETA

Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.2/5 Şuna göre: 49 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Plaj Terliği

Yaz mevsiminin vazgeçilmez parçaları arasında yer alan plaj terliği modelleri, rahatlığı ve şıklığı bir araya getiriyor. Genellikle havuz, deniz, plaj ve yazlık mekanlarda tercih edilen kadın ve erkek terlik seçenekleri, iddialı görünümleri ile her zevke hitap etmeyi başarıyor. Hafif malzemeler kullanılarak tasarlandıkları için rahatlık seviyesini üst seviyede tutuyor. Özelliklerine, renklerine ve desenlerine göre geniş bir yelpazede sunulan deniz terliği alternatifleri, farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.

Deniz Terliği Modelleri

Deniz terliği modelleri, normal terliklerden farklı özelliklere ve modellere sahip bulunuyor. Hafif yapıya sahip olması ve ayakta ağırlık hissi oluşturmaması, kullanıcılar açısından büyük bir avantaj sağlıyor. Kolay kuruma ve terletmeme özelliğine sahip terlik seçenekleri, hareket özgürlüğüne imkan tanıyor. Modeller arasında parmak arası deniz terliği ve kapalı deniz terliği alternatifleri yer alıyor. Taban kısmının tırtıklı olması ve ayakları tamamen kavrama özelliği kullanıcılara büyük bir konfor sağlıyor. Decathlon deniz terliği modellerinin tümü ayak sağlığına uygun malzemeler kullanılarak tasarlanıyor.

Erkek Deniz Terlikleri ve Kadın Deniz Terlikleri

Kadın ve erkek deniz terliği alternatifleri, farklı taban yüksekliği, renk ve desen seçeneklerine sahip bulunuyor. Sahil, kumsal gibi alanlar için özel olarak tasarlanan Decathlon plaj terliği modelleri ve plaj aksesuarları ihtiyaçlarınıza yanıt vermeyi başarıyor. Esnek, dayanıklı ve ortopedik özelliğe sahip terlik seçenekleri, uzun ömürlü kullanımıyla beğeni topluyor.

Deniz Terliği Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yetişkinler ve çocuklar için deniz terliği seçiminde dikkat edilmesi gereken çeşitli faktörler bulunuyor. Çocuklar için canlı renk ve desen seçenekleri ön plana çıkıyor. Seçim yaparken modelin, ayak numaranız ile uyumlu olması konforlu kullanım açısından büyük önem taşıyor. Bunun yanı sıra plastik ve kauçuktan üretilen deniz terliği seçimi yapmak kayma gibi risklerin önüne geçiyor. Siz de Decathlon’un plaj terliği seçeneklerini inceleyerek, stilinizi yansıtan tasarımlar arasından seçimler yapabilirsiniz.