Plaj Aksesuarları & Plaj Eğlenceleri

Plaj Aksesuarları & Plaj Eğlenceleri

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Statik Uçurtma Sapı - İpli - Yeşil
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Statik Uçurtma Sapı - İpli - Yeşil
₺38
Miktar başına Fiyat ₺1,06M
4.4/5 Şuna göre: 305 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Plaj Aksesuarları

Plaj havlusu, sörf tahtası, frizbi ve parmak arası terliklerden güneş gözlüğüne kadar çok çeşitli plaj aksesuarları yetişkinlerden gençlere tatile gitmeden önce satın alınacaklar listelerinde yer alıyor. Güneşli bir sahilde geçirilecek keyifli bir tatil ya da yenilikçi deneyimlerden hoşlananlar için ihtiyaç olacak spor aksesuarları ve pratik ekipmanlar Decathlon'da bulunuyor. Siz de birbirinden çeşitli plaj aksesuarlarını Decathlon ayrıcalıklarıyla hiç vakit kaybetmeden keşfedebilirsiniz.

Plaj Aksesuarları Nelerdir?

Plajda geçirilen vaktineğlenceli hale gelmesi vespor aktivitelerini daha donanımlı yapabilmek için çeşitli ekipmanlar bulunuyor.Özellikle çocukların vakit geçirmekten çok keyif aldıkları uçurtma uçurmak etkinliği, listenin başında geliyor. Uçurtma uçurtmak için konumu doğru bir şekilde ayarlayarak rüzgar hızı ile dengeli bir şekilde uçurtma ipini çekmek gerekiyor. Bir başka aktivite olarakise frizbi tercih ediliyor. Uçan disk olarak da adlandırılan frizbi sporu, iki ya da daha fazla kişi sayısı ile oynayabiliyor.

Ekstrem bir doğa sporu olarak sörf, güçlü rüzgarların ve yüksek dalgaların oluştuğu sahillerde tercih edilen spor dalları arasında yer alıyor. Suyun üzerinde durmak için gerekli olan sörf tahtası, ısınmayı sağlayarak sudaki aşındırmaya ve yüzmeye yardımcı olarak özel malzemelerden yapılan sörf mayosu da gereken başlıca ekipmanlar arasında yer alıyor.Güneş altında geçirilerek yapılan sporlardadayanıklı bir güneş korumasını gerektiriyor. Yetişkinlere ve çocuklara yönelik farklı koruyucu özellikteki güneş kremleri ve güneş spreyleri de cilt koruması için kullanılıyor.

Plaj Aksesuarlarında Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Plajda tercih ettiğiniz spor faaliyetlerine yönelik aksesuarların yanı sıra sahilde dinlenmeyi düşünüyorsanız dahi güneşten korunmak için güneş şemsiyesi ve güneş kremi gibi öncelikli ihtiyaçlara sağlık açısından dikkat edilmesi gerekiyor. Yüz ve dudak balmı da spor aktivitelerinde yüzünüzü ve cildinizi koruyor. Plajda keyifli vakit geçirmek isteyen spor tutkunlarının ise uğraşılan spor türüne bağlı olarak malzemeleri değişiklik gösteriyor. Su ile ilgili sporlarda, sudayken kişisel eşyaların güvenliğinin sağlanması için araba anahtarlarını koymak üzere şifreli anahtar kutusu tercih ediliyor.

Frizbi Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İyi bir frizbialmak isteyenler için dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar frizbinin ağırlığı ve boyutu. Ağırlık ve boyut dengesinin yanı sıra disk kenarından kolayca yakalanabilen ve ön kenarı güzel bir denge sağlayan frizbileri tercih edebilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı bir frizbi satın al önerisiyle karşılaştıysanızplastik modellere göz atabilir; havada uçması için gerekli olan aerodinamik gücü sağlayarak, kolay atılan ve yakalanan frizbi seçeneklerini satın alabilirsiniz.

Frizbi Fiyatları Ne Kadar?

Sportif amaçlı olarak kullanabileceğiniz ve aynı zamanda eğlenceli vakit geçireceğiniz frizbi fiyatları oldukça uygun. Kaliteli veeğlenceli tasarımlarıylaprofesyonel olarak kullanabileceğiniz, bütçenize uygun frizbi çeşitlerini siz de Decathlon’dan satın alabilir ve plajda eğlenceli saatler yaşayabilirsiniz.

Profesyonel Frizbi Nasıl Olmalıdır?

"Ultimate Frisbee" olarak adlandırılan profesyonel frizbi sporu 7 kişilik iki takım ile çapı 27 cm ve ağırlığı 175 g olan frizbi kullanılarak oynanıyor. Turnuvalarda kullanılan frizbi modelleri oyun türüne göre ağırlık bakımından değişiklik gösterebiliyor. Uzaklık ve nişanlama kategorilerinde 119 gkullanılırken serbest stilde daha az olan 97 g tercih ediliyor.

Panço Plaj Havlusu Çeşitleri Nelerdir?

Sörf tutkunlarının başlıca plaj aksesuarlarından olan panço havlu sörf kıyafetleri değişimi esnasında ya da kurumak isteyenler tarafından kullanılıyor. %100 pamuklu özelliğe sahip havlu modelleri suyu daha hızlı emdiği için çabuk kuruma sağlıyor. Çıtçıtlı modellerle üzerinizi daha kolay değiştirebileceğiniz modelleri tercih edebileceğiniz gibi panço plaj havlusu da olabilen çok kullanışlı seçeneklere de göz atabilirsiniz.Yetişkinlere ve çocuklara yönelik farklı boylarda ve desenlerde tasarlanan panço çeşitlerinden kendinize en uygun olanı seçerek konfor ve rahatlık sağlayabilirsiniz.