Dört Tekerlekli Patenler ve Quad Patenler

4 Tekerlekli Paten

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre alanı
Fiyat
PATEN KORUMA EKİPMANLARI
KEŞFET
Artistik Paten - Beyaz - QUAD 100
Artistik Paten - Beyaz - QUAD 100
₺750
OXELO

Artistik Paten - Beyaz - QUAD 100

(53)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Artistik Paten - Pembe - QUAD 100
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Artistik Paten - Pembe - QUAD 100
₺550
OXELO

Artistik Paten - Pembe - QUAD 100

(53)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.7/5 Şuna göre: 199 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

4 TEKERLEKLİ PATEN

Popüler paten modelleri arasında yer alan quad paten ucuz ve pahalı tasarımları ile paten dünyasının önemli bir parçasıdır. Hem sürüş hem de stil açısından önemli olan bu tasarım, spor yaparken kendisini ifade etmek isteyen kullanıcıların çoğunlukla tercih ettiği özel bir model. 4 tekerlekli paten ayakkabı olarak da bilinen bu modeller, başlangıç aşamasında ya da gösteri ve sürat amacıyla kullanılabilir. Dilerseniz çocuk patenlerikategorisinde birçok farklı alternatifi de Decathlon ürünleri arasında bulabilirsiniz.

4 Tekerlekli Paten Nasıl Sürülür?

4 tekerlekli patenler de diğer patenler gibi denge üstüne kuruludur. Başlangıç seviyesindeki yetişkinler ve çocuklar için rahatlıkla tercih edilebilen bu modeller, ilerleyen aşamalarda dans ve gösteri amaçlı da kullanılabilir. Hız pateni olarak da tercih edilen çeşitli tasarımlara sahip dört tekerlekli paten, paten dünyasının gösteri bölümünün vazgeçilmez modellerinin başında gelir. Çocukların başlangıç seviyesinde bile kullanabildiği Oxelo Quad modelleri pembe, beyaz ve siyah seçenekleriyle sergilenir. Hem rahat kullanımı hem de renkli ve şirin tasarımı ile öne çıkan bu modeller güvenli sürüşleri ile tanınır.

4 tekerlekli paten Soy Luna gibi modeller de bu kategorinin önemli tasarımları arasındadır. Ortak özellikleri olan denge ve güvenlik sayesinde sürüşü en kolay dört tekerlekli paten modelleri arasındadırlar. 4 tekerlekli paten ayakkabı fiyatları diğer paten modellerine göre nispeten daha uygun olduğundan her geçen gün daha çok kullanıcıya ulaşır. Sürüş esnasında mutlaka kullanılması gereken kask, dirseklik, dizlik ve bilek destekleri gibi güvenlik elemanlarını da Decathlon’dan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

4 Tekerlekli Paten Nerede Satılır?

Diğer paten modelleri gibi Oxelo markasının ürettiği 4 tekerlekli paten modellerini de Decathlon’da bulabilirsiniz. Çocuklar için üretilen modellerin yanı sıra fitness ve dans amacı ile üretilen modeller ve çok amaçlı sürüşler için üretilen Oxelo Freeride gibi tasarımları incelemeniz mümkün. Patenlerinizin zaman içinde aşınan parçalarını ve gereken teknik desteği de Decathlon ile sağlayabilirsiniz. Almayı düşündüğünüz 4 tekerlekli paten türleri hakkında detaylı bilgilere de ilgili ürünlerin sayfalarından ulaşmanız son derece kolay.

Özellikle çocuk kullanıcıların gelişimine direkt etki eden Oxelo Fit 3 gibi modeller, paten öğrenmeyi kolaylaştırırken güvenli ve konforlu tasarımları sayesinde antrenman performansının artmasına katkı sunar. Gelişim gösteren çocukların ayak numaralarına göre 4 farklı numaraya ayarlanabilen Oxelo modelleri, uzun yıllar boyunca kullanılabilecek en ekonomik modellerin başında geliyor. Decathlon, tüm paten kullanıcıları için farklı modelleri bir arada sunan, bu modeller arasında da çeşitli alternatifler sergileyen bir politika izlemektedir. Böylece her seviye kullanıcı için paten bulmak oldukça kolay hale gelir.

Dört Tekerlekli Paten Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Dört tekerlekli paten fiyatları ucuz ya da pahalı olabilir. Profesyonel ve yarı profesyonel modellerin teknolojisi ile üretim malzemeleri farklılık gösterdiğinden arada oluşan fiyat farkını önlemek mümkün değil. Patenler profesyonelleştikçe çok daha dayanıklı ve hafif malzemelere ihtiyaç duyar. Kullanıcıların daha dengeli, hızlı ve güvenli sürüş talepleri ise patenlerin üretim biçimini belirleyen ana unsurdur. 4 tekerlekli paten ayakkabı fiyatları da tüm bu üretim sürecine bağlı olarak farklılık gösterir.

Decathlon, dünyaca kabul görmüş ve uygun fiyat politikası güden Oxelo markasının çeşitli modellerini bünyesinde barındırır. Ekonomik ve kaliteli modellerden oluşan Oxelo koleksiyonunda, dilediğiniz tipte patenleri uygun fiyat etiketleriyle bulmanız her zaman mümkün. Başlangıç, orta ve profesyonel seviyeler için üretilen Oxelo patenler her kullanıcının ihtiyacını karşılayacak niteliklere sahiptir. 4 tekerlekli paten seti ya da çocuk paten modellerini ve çok daha fazlasını Decathlon’da bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.