Termal İçlik

Termal İçlik & Termal Tayt

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Sonuç yok

Termal İçlikler

Termaliçlik, termal atlet ve termal tayt; kışın yaptığınız aktivite ve spor esnasında soğuk havanın sizi olumsuz yönde etkilemesini önlemek amacı ile tasarlanmıştır. Nefes alabilir, cildi rahatsız etmeyen ve vücudu sıkıca saran kumaşı ile termal giysiler, sabit vücut ısısını korur. Bu sayede kış aylarında ailenizle yapacağınız kayak, dağcılık, snowboard ve kış yürüyüşleri gibi aktivitelerinizi soğuk havayı düşünmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Termalİçlik Nedir? Termal Atlet Nedir? Ne İşe Yarar?

Termal içlik ve termal atlet, kış aylarında sizi soğuk ve ayazlı günlerden koruyabilecek en iyi kıyafet türlerindendir. Sıcak kalmanın en rahat yolu termal giysiler giymektir. Dış giyiminiz fark etmeksizin termal içlik ve termal atlet sahip olduğu yalıtım özelliği ile sizi soğuğa karşı korur. Termal atlet bayan ve termal atlet erkek ürünleri vücudunuzun sahip olduğu ısıyı içeride tutar. Aynı zamanda vücudunuzun doğal olarak ürettiği teri termal iç giyim kıyafetleri, özel kumaşı sayesinde vücudunuzdan uzaklaştırır. Soğuğa karşı sizi korumak için özel kumaştan üretilen termal üst içlik ve termal alt içlik, vücut ısısını hapsederek sıcaklık sağlar. Hafif yapısının getirdiği avantaj ile ince termal içlik, ılık kış aylarında da kullanılabilir. Kış sporları ile yakından ilgiliyseniz, Decathlon'un sahip olduğu kayak aksesuarları serisi içerisinde bulunan kayak termal içlik gibi ürünlerden de faydalanabilirsiniz.

Termal İçlik (Kayak İçliği) Özellikleri Nelerdir?

Kayak, dağcılık ve benzeri kış sporları ile ilgilenenler için termal içlik harika bir kurtarıcıdır. Kayak sporu ile ilgileniyorsanız Decathlon’dan kayak montları ve termal içlikleri ile spor ekipmanlarınızı tamamlayabilirsiniz. Yaptığınız kış sporları esnasında vücut sıcaklığınızı korumak ve termal içlikten aldığınız performansı artırmak için el ve ayaklar için özel olarak üretilmiş vücut ısıtıcılar size destek olabilir. Termal içlik bayan ve termal içlik erkek takım ürünleri, en sevdiğiniz sporları yaparken vücuda oturan yapısı sayesinde hareketlerinizi kısıtlamaz. Bu da termal içlik takımlarını sizin için ideal bir giysi haline getirir. Ürünleri Decathlon'dan termal içlik takım olarak edinebileceğiniz gibi, ihtiyacınıza göre üst ve alt olarak ayrı parçalar halinde de satın alabilirsiniz.

Termal Tayt Özellikleri Nelerdir?

Termal tayt, vücut ısınızı sabit tutar ve sizi soğuk havalara karşı korur. Termal tayt özellikleri sayesinde soğuk kış günlerinde her dışarı çıkmak istediğinizde üzerinize çok katlı kıyafetler giymek zorunda kalmazsınız. Termal tayt ve termal içliklerin üzerine istediğiniz kıyafetleri giyebilirsiniz. Termal tayt erkek ve termal tayt kadın ürünlerine en uygun termal tayt fiyatları ile Decathlon’dan ulaşabilirsiniz.

Termal (Kayak) İçlik ve Yün İçlik Farkı Nedir?

Yün içlikler sahip olduğu kumaş yapısı nedeniyle terleme ile oluşan nem ve ıslaklığı üzerinde tutar. Islak yün kumaşların kuruması biraz zaman alabilir. Ancak terleme sonucu oluşan ıslaklıklar yünün emici yapısı sayesinde koku ve bakteri oluşumuna neden olmaz. Yün içlik sık giyme ile oluşan sürtünme sonucu zamanla dayanıklılığını ve ısıtıcı yapısını kaybedebilir. Satın aldığınız üründen daha fazla verim almak istiyorsanız, yün içliğe oranla oldukça dayanıklı yapıda olan termal içlikleri tercih edebilirsiniz. Termal içlik takım fiyatları yün içliklerin kullanım ömrü ile kıyaslandığında oldukça avantajlıdır. Termal içlik sizi terletmez ve olası bir terleme durumunda oluşan ıslaklığı dışarı atar. Termal içlik esnek kumaşa sahiptir. Bu sayede kolayca deforme olmaz ve rahat bir şekilde giyilebilir. Decathlon'un termal giysiler serisinde bulunan erkek termal içlik, çocuk termal içlik ve kadın termal içlik ürünlerine farklı renk ve modellerle ulaşabilirsiniz.

Termal İçlik Nasıl Yıkanır?

Satın aldığınız termal içlik takım, termal alt içlik veya termal üst içlik için ürüne uygun oluşturulmuş yıkama talimatlarını kontrol etmenizde fayda vardır. Termal içlikler elde veya çamaşır makinesinde yıkamaya uygundur. Termal içliklerinizi çamaşır makinesinde yıkamayı tercih ediyorsanız 30 veya 40 derece sıcaklık, içliğinizin yapısını korumak için uygun olacaktır. Kullandığınız deterjanın beyazlatıcı özellik içermemesi önemlidir. Yumuşak yapıda bir deterjan tercih edebilirsiniz. Çamaşır kurutma makinesinde termal içliğinizi kurutmak ürününüzün kullanım ömrünü azaltabilir. Bu nedenle, yıkama sonrası termal içliğin şeklini korumak için içliği bir havlu üzerine sererek kurutabilirsiniz. Termal içlik fiyat ve termal içlik takım fiyatlarında her bütçe için ulaşılabilir bir marka olan Decathlon’u hemen ziyaret edip kendinizi soğuk kış günlerinden koruyabilirsiniz.