Kampet

Kampet

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
4.9/5 Şuna göre: 36 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Kampet Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Kamp alanında konforlu bir uyku çekmenin pek çok farklı yolu vardır. Hamak kullanarak açık alanda serin bir uyku deneyimi yaşayabilir ya da mat ve uyku tulumu ile çadır içinde korunaklı bir yatak kurabilirsiniz. Bunlar yaygın yöntemler olsa da daha yüksek konfor arayanlar katlanır kampet yatakları tercih ediyor. Kampet kamp yatağı zemin ile yatak arasında bir boşluk yarattığı için de çokça seviliyor.

Siz de kamp alanındaki rahatlığınızı bir üst seviyeye taşımak ve aynı zamanda şezlong olarak kullanabileceğiniz bir yatak sahibi olmak isterseniz kampet modelleri arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. Decathlon, konforlu kampet çeşitlerini Quechua gibi güvenilir markaların etiketleri ile sizlere sunuyor. Ekonomik kampet fiyatları ile dilediğiniz modeli hemen sipariş verebilir ya da kamp ekipmanları arasından farklı ürünlere de kolayca ulaşabilirsiniz.

Kampet Nedir?

Kampet temelde açılır kapanır bir sisteme sahip olan yatak çeşididir. Kamp alanına özel tasarlanan kampet çeşitleri hafif yapıları ile öne çıkar. Kampet yatakları açık alanda ya da çadır içinde kullanmak mümkün. Her iki kullanımda da mat ya da şilte gibi ekipmanlara ihtiyaç duymadan yatağınızı hazırlayabilirsiniz.

Kampet yataklarını sadece uyurken değil, kamp alanında güneşlenirken de tercih edebilirsiniz. Hatta kamp tatilinde olmasanız bile denize giderken kampetinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Decathlon’un ekonomik fiyatlar ile sunduğu çadırlar arasında kampet yatağınıza uygun pek çok model de yer alıyor.

Kampet Yatak Ölçüleri Nedir?

Kampet ölçüleri genellikle tek kişilik kullanımlara özel olarak belirleniyor. Decathlon kampet yatak fiyatları da bu ölçülere göre değişkenlik gösteriyor. Decathlon’un sizlere sunduğu seçenekler arasında genişlikleri 60 cm ile 70 cm arasında değişen farklı modeller yer alıyor.

Tüm çeşitler tek kişi için ideal bir yatak alanı yaratıyor ve konforlu bir uyku deneyimi yaşamanızı da sağlıyor. Kampet yatakların uzunluk ölçüleri ise 185 cm ile 200 cm arasında değişiyor.

Kampetin en uzun modeline sahip olmak isterseniz şişme kamp yatağı şeklinde tasarlanan Quechua modelini tercih edebilirsiniz. Evinizdeki yatağınızın sunduğu konfora çok yakın bir rahatlık elde etmenizi sağlayan bu modeli çift kişilik hale de getirmeniz mümkün. Aynı modelden iki adet temin ederek yatakların bağlantı noktalarını kolay bir şekilde birleştirebilirsiniz.

Kampet Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kampet yatağınızı seçerken öncelikle kullanım amacınızı iyi belirlemeniz gerekir. Örneğin, hem yatak hem de şezlong olarak kullanabileceğiniz bir kampet arayışında iseniz mutlaka ayaklı ve katlanır olan modelleri tercih etmelisiniz. Katlanır ürünler hafif yapıya sahip oldukları için bir yerden bir yere taşımak da oldukça kolay hale gelir. Uyku esnasında zemin ile ilişkinizin tamamen kesilmesini isterseniz yine bu ayaklı modeller tam da size göre.

Kullanım amacınızın yanı sıra beden ölçülerinize de dikkat etmeniz bulundurmanız gerekir. Boyunuzdan daha kısa bir kampet seçimi yaptığınız takdirde, yatağınız ne kadar rahat olursa olsun ideal konforu elde etmeniz zorlaşır. Şişme bir kampet yatak seçimi yapıyorsanız yatağı şişirmek için uygun bir pompa ekipmanına da sahip olmanız gerekir. Decathlon’un ürün kategori bölümünde yer alan detaylı bilgileri inceleyerek şişme kampet yatağınız için ideal pompa önerisine kolayca ulaşabilir ve ihtiyacınız olan pompa ekipmanını da seçenekler arasında bulabilirsiniz.

Kampet modellerinin yanı sıra kamp alanında ihtiyaç duyacağınız kamp sandalyesi , el feneri, kamp matı ve uyku tulumları gibi pek çok Decathlon kamp ekipmanını Decathlon ile temin etmeniz mümkün. Avantajlı kamp kampet fiyatları ile hemen sipariş verebilir ve ideal bir kamp konforunu siz de kolayca oluşturabilirsiniz.