Büyük Aile Çadırı

Büyük Çadır & Aile Çadırı

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
4.6/5 Şuna göre: 801 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Aile Çadırı ve Aile Çadırı Fiyatları

Kamp yapmanın pek çok kişi için vazgeçilmez bir dinlenme ve tatil şekli olduğunu rahatlıkla söylenebilir. Uygun ekipmanların bulunması halinde yaz kış doğada keyifli vakit geçirmek ve uzun süre kamp yapmak mümkün hale gelir.

Kamp aksesuarlarının olmazsa olmazı ise kamp çadırı sayılır. Kişi sayısına göre değişebilen çadır modelleri olduğu gibi dayanıklılık ve teknik özellikler bakımından da farklılaşan özellikleriyle öne çıkan çadır çeşitleri bulunur. Eğer kamp planınız tek kişilikse, tek kişilik kolay kurulumlu çadır modellerinden tercih edebilirsiniz. Ama eğer ailece ya da kalabalık bir arkadaş grubuyla kamp yapma niyetindeyseniz, o halde sağlam ve fonksiyonel bir aile çadırı almanızda fayda var. Aile çadırı diğer bir deyişle büyük çadır, 6 kişilik çadır ve 8 kişilik aile kamp çadırı şeklinde karşınıza çıkabilir.

Kalabalık Kamp Ekipleri İçin İdeal Aile Kamp Çadırlarının Sahip Olduğu Özellikler

Eğer kalabalık bir ekip olarak kamp yapacaksanız, buna uygun bir kamp çadırı seçmeniz önemlidir. Sahip olacağınız 4 kişilik aile çadırı yani büyük aile çadırı sayesinde ailenizle rahatça kamp yapabilirsiniz.Geniş ve yüksek kamp çadırlarından seçerek kamp süresince daha rahat hareket edebilir ve daha konforlu şekilde uyuyabilirsiniz.

Bu amaçla tercih edilebilecek kamp çadırları içerisinde büyük ve ferah modellerin yanı sıra odalı çadır modelleri de bulunur. Bir ya da iki odalı olabilen bu çadırlar, 4 ya da 5 kişilik arkadaş grupları ya da aileler için son derece idealdir. 5 kişilik çadır decathlon markası altında çok aranan bir çadırımızdır. Hemen ardından büyük kamp çadırı bakan aileler için decathlon 2 odalı çadır, arpenaz 4.1 aile kamp çadırı ve arpenaz aile kamp çadırı quechua 4 kişilik çadır seçeneklerimiz gelmektedir. Aile kamp çadırlarının özelliklerinin başında kullanıcılarına yüksek tavanlı bir yaşam alanı sunmaları gelir. Satın almak istediğiniz kamp çadırı büyük olsun diyenlerdensiniz doğru sayfadasınız demektir.

Brandalı zemin matı konfor sağlarken, ısı azaltma özelliği ile öne çıkan dış tente, çadır içi sıcaklığı azaltır ve nemi engeller.Aile çadırlarının güneş koruma özelliği bulunan kumaşlarla üretilmiş olması da önemlidir. Bu şekilde karanlık ve UV ışınlarını filtreleyen yapısı ile çok daha serin bir ortam sağlanmış olur.

Kalabalık aile çadırlarında su geçirmez kumaş sayesinde yağmurdan korumak da mümkün hale gelir. Bunun yanı sıra rüzgar testinden geçen ve dayanıklı bir çadır almak, zorlu hava koşullarında da rahat etmeyi sağlar. Aile çadırlarının kurulumu da son derece kolaydır.

Çadır, direkler üzerinde bulunan renkli göstergelerle kısa sürede kurulabilir ve sökülebilir. Dikdörtgen taşıma çantasıyla birlikte sunulan aile çadırını taşımak bu şekilde son derece kolaydır.

Aile çadırı modelleri ve Aile çadır fiyatları güncel olarak Decathlon'da sizleri bekliyor. Decathlon online sitesinde, mağazalarda da olan tüm decathlon aile çadırı çeşitlerini ve aile kamp çadırı fiyatları hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Güncel büyük çadır fiyatları ve aile çadırı fiyatları hakkında yapılan araştırmalar için Decathlon'a göz atmayı unutmayın.

Odalı Aile Çadırlarının Diğer Kamp Çadırı Modellerinden Farkları Nelerdir?

4 ya da 5 kişilik gruplar için üretilen odalı aile çadırlarıyla kampta konfor artırılabilir, En iyi aile çadırı modellerimizle güzel bir tatile çıkabilirsiniz. Bir ya da iki odalı olabilen kamp çadırlarında arkadaş gruplarının yanı sıra çocuklu aileler de son derece rahat eder. Birbirlerinden fermuarlı bölmelerle ayrılan odalar, kişilere özel bir yaşam alanı sunar.

Odalı çadırlarda diğer bir değiştle aile boyu kamp çadırı içinde her bir odaya iki mat yerleştirilebilir ve bu şekilde aynı çadır içerisinde konforlu şekilde birden fazla kişinin uyuması sağlanabilir. Aile çadırları geniş olmalarına rağmen kurulumu son derece kolay modeller olarak öne çıkar. Kendi yuvalarına geçirilecek dört adet direk ile çadırı kolayca kurmak ve sökmek mümkündür. Kurulum ve sökme işlemlerinde farklı renk kodlarından da yararlanılabilir.

Özellikle çocuklu aileler için önemli olan bir diğer özellik de UV ışınlarına karşı koruma özelliğidir. Güneşe karşı SPF 30 koruma özelliği ile üretilen dış tente, çadır sakinlerini zararlı ışınlardan korumayı sağlar.

Doğa yürüyüşü yapanların keyifle kullanabileceği Air Seconds çadırlar ise hem odalı olmaları hem de şişirilebilir yapılarıyla kullanıcılarına maksimum kolaylık ve konfor sunar. Çok hızlı kurulum özelliği ile öne çıkan Air Seconds çadırlar, önceden kurulmuş oda bölmesiyle aynı anda şişirilerek kullanıma hazır hale getirilebilir.

Aynı şekilde havası kısa sürede indirilebilen bu çadır, taşıma çantası ile kolaylıkla taşınır. Kalabalık gruplar; odalı, ferah, dayanıklı ve kolay kurulum özelliği ile öne çıkan aile çadırlarından seçerek huzurlu ve konforlu bir kamp süreci geçirebilir.

En iyi aile kamp çadırı ve aile çadırı tavsiye üzerine araştırmalar yapıyorsanız online sitemizden ve blogumuzdan da yararlanabilirsiniz.