Kamp Lambası, Kamp Feneri ve Piller

Kamp Lambası ve Kamp Feneri

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Pil - 1 Adet
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Pil - 1 Adet
₺12
PİL - 1 ADET - 3 VOLT
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
PİL - 1 ADET - 3 VOLT
₺12
PİL - 1 ADET - 3 VOLT
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
PİL - 1 ADET - 3 VOLT
₺12
Kamp Lambası - 100 Lümen - BL100
Kamp Lambası - 100 Lümen - BL100
₺320
QUECHUA

Kamp Lambası - 100 Lümen - BL100

(1)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.6/5 Şuna göre: 1953 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Kamp Lambası & Kamp Feneri

Doğayla iç içe olmanızı sağlayan kamp, en eğlenceli ve özellikle huzur bulabileceğiniz outdoor aktivitelerinden biridir. Kalabalık gruplar halinde ya da tek başına yapabileceğiniz bir kamp için liste oluştururken her zaman kaliteli bir lamba, kamp el feneri veya fener bulundurmanız gerekir. Hem çadır içini hem de genel alanı aydınlatmak için dış ortam koşullarına uygun bir aydınlatma ürünü yaşam alanınıza katkı sağlayabilir ve çadırınızı daha da rahat hale getirebilir.

Kamp yapmanın yanı sıra outdoor aktivitelerinde de kesinlikle ihtiyaç duyulabilecek ekipman arasında olan aydınlatma ürünleri fenerler veya şarjlı, güneş panelli, pilli lamba çeşitleriyle birçok farklı avantaj sunar. Decathlon kamp lambası seçenekleri arasında kamp alanına ya da etkinliğe en uygun aydınlatma ürününü kolayca bulabilir ve outdoor aktivitenizi eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kamp Lambası Modelleri

Unutulmaz bir kamp gezisi yapmak istiyorsanız kamp alanınızı aydınlatmak için kaliteli bir kamp lambası veya kamp feneri unutulmaması gereken bir ekipmandır. Kamp lambaları, geceyi karanlıkta tökezleyerek geçirmenizi önler ve kamp alanını aydınlatarak çadırınızda harita okumanıza veya yemek pişirmenize yardımcı olur. Bunun için bir el fenerinden daha güçlü bir aydınlatmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Kamp lambası modelleri dinamolu, şarjlı, pilli ve güneş enerjili çeşitlere sahiptir. Bu sayede kamp alanına, kişi sayısına, çadırın büyüklüğüne ve iklim şartlarına göre bir lamba seçebilirsiniz. Şarjlı kamp lambası çeşitleri USB kablo sayesinde şarj olabilir ve outdoor aktivitelerinde powerbank gibi enerji kaynaklarından rahatlıkla tekrar doldurulabilir.

Bunun yanı sıra şarj özellikli pillerle kullanılabilen pilli kamp lambası modelleri ve ledli kamp feneri de şarj olabilen lambalar kategorisinde sunulabilir. Öte yandan pilli kamp lambaları ise kullan-at pillerle rahatlıkla çalışır ve pil tükendiğinde kolayca değiştirilerek uzun süre aydınlatmaya devam edebilir.

Dinamolu Kamp Lambası

Dinamolu kamp lambası çeşitleri aynı zamanda USB kamp lambası ve pilli kamp lambası da olabilir. Dinamonun özelliği ise lambanın şarjı ve pili tükendiğinde manuel enerji sağlayarak kullanılmaya devam edilebilmesidir. Acil ve beklenmedik durumlar için mükemmel bir özellik olan dinamo, elektrik enerjisine ihtiyaç duymaz ve şarj tükendiğinde fenerin ya da lambanın bir bölmesine yerleştirilmiş kolu çevirerek şarj edebilmenizi sağlar. Bu sayede kolu çevirdikçe bir müddet daha ışık kaynağına sahip olabilir ve ihtiyaç duyduğunuzda lambayı bu şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Şarjlı Kamp Fenerleri

Şarjlı kamp feneri çeşitleri, lityum iyon ya da lityum polimer pil ile çalışır. Uzun ömür sunan ve defalarca şarj olabilen bu piller sayesinde sizi yarı yolda bırakmayacak kamp fenerleri üretilir. Çeşitli lümen ayarları sayesinde batarya ömürleri değişebilen fenerleri, kamp çadır lambası ya da dış ortam aydınlatması olarak kullanabilirsiniz. Çadırın içini aydınlatmak için düşük bir lümen seviyesini seçebilir ve şarjının daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz.

Kamp alanında ise yakın bir yere konumlandırarak ya da ağaca asarak yüksek lümende geniş çaplı bir aydınlatmaya sahip olabilirsiniz. Kamp için el feneri çeşitlerinden ayrı bir kategoride sunulan kamp fenerleri daha çok gaz lambasını andırır ve 360 derece aydınlatma sunar.

Decathlon Kamp Feneri

Decathlon kamp, kamp çadırı ve outdoor ürünleri konusunda kullanıcılarına zengin bir ürün yelpazesi sunar. Bu ürünler arasında yer alan kamp lambası ve fener çeşitlerinden biri de güneş panelli kamp lambasıdır.

Güneş panellerine sahip lambalar enerjilerini güneş sayesinde depolar ve düşük ışık koşullarında ya da karanlık ortamda mükemmel aydınlatma sağlar. Birkaç saat güneş görmesi yeterli olan bu ürünler, depolama kapasitelerine göre ve ışık seviyelerine göre ortamı belli bir süre aydınlatır. Ortalama bir solar lamba 2-3 saat güneş enerjisi ile 7 saate kadar aydınlatabilir.

Hoş bir aydınlatma elde edebileceğiniz diğer kamp lambaları ise LED'li modellerdir. LED kamp lambası şarjlı, pilli ya da dinamolu tasarlanabilir. Oldukça parlak ya da soft bir ışık aralığına sahip LED aydınlatmaları lümene göre seçebilir, sıcak, soğuk ya da gün ışığı seçenekleri arasında dilediğiniz gibi karar verebilirsiniz.

Parlak bir aydınlatma sağlayan LED'li kamp feneri modelleri ise ellerinizi meşgul etmeden gideceğiniz yolu görmenize izin verir. Decathlon kamp lambası seçenekleri ile ihtiyacınıza uygun olan ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.