Sandaletler

Trekking & Outdoor Sandalet

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Çocuk Sandalet - Mavi / Pembe - 32 / 37 - MH100 TW
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Çocuk Sandalet - Mavi / Pembe - 32 / 37 - MH100 TW
₺160
QUECHUA

Çocuk Sandalet - Mavi / Pembe - 32 / 37 - MH100 TW

(29)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.5/5 Şuna göre: 467 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

OUTDOOR SANDALET VE QUECHUA SANDALET

Vücudunuzun tümünü çalıştıran doğa yürüyüşleri sayesinde arkadaşlarınızla ve ailenizle iyi vakit geçirebilir, bedeninizi zinde tutabilirsiniz. Doğayla buluşup çeşitli keşifler yapmanıza imkan veren bu yürüyüşlerin benzersiz deneyimlere dönüşmesi için gerekli durumlardan biri de kaliteli yürüyüş malzemeleri edinmenizdir. Bu malzemelerden en önemlilerinden biri de yürüyüş için ideal ayakkabılardır.

Outdoor sporu için olan sandaletler Decathlon'da quechua markası adı altında quechua sandalet olarak geçmektedir. Kullanıcılarımız Decathlon mağazalarında ve online sitede yıl boyu decathlon erkek sandalet ve decathlon kadın sandalet modellerini bulabilir. Özellikle yaz aylarında yapacağınız yürüyüşlerde spor sandalet veya trekking sandalet çeşitlerimiz rahat etmenizi sağlayacaktır. Sıcak ya da ılıman iklime sahip bir bölgede yürüyüş yaparken ya da kamp alanınızın çevresinde keşfe çıkarken yanınızda bir çift outdoor ayakkabı

modellerimizden olan outdoor sandalet modellerinden bulundurmanız gerekir. Güçlü bir zemin kavrayışına sahip, ayağınızı kaydırmayan, kolay giyip çıkarabileceğiniz, suya dayanıklı ve çabuk kuruyan bir çift yürüyüş sandaleti, özellikle sıcak günlerdeki açık hava etkinlikleriniz boyunca ihtiyaç duyacağınız konfor ile desteği sağlar. Dayanıklı, konforlu ve giymekten zevk alacağınız outdoor sandalet modelleri arasında seçim yaparken dikkate alabileceğiniz birkaç ipucu daha doğru bir karar vermenize yardımcı olabilir.

Quechua sandalet, trekking sandalet kadın ve decathlon sandalet erkek modellerimizin hepsi Fransa'da denenip üretimektedir. Mont blanc dağının eteklerinde yer alan quechua ekibimiz, quechua ürünlerini hayal eder düşünür ve tasarımız ekibimiz quechua ürünlerini tasarladıktan sonra ürünleri onaylamak adına kullanıcılarımızla test ederiz. Testler için genelde tercih edilen fransa'da mont blanc dağının eteklerinde yer alan tasarım merkezinin bulunduğu bölgede gerçekleşir. Kullanıcılarla yapılan fikir alışverişleri ile değerlendirmeleriniz konusunda bilgi sahibi olabiliyor ve koleksiyonlarımızı geliştiriyoruz.

Decathlon sandalet modellerimizde quechua markası adı altında quechua sandalet veya sporun altında trekking sandalet olarak geçiyor ise bu ürünleri outdoor aktivitelerinizde ve kamp aktivitelerinizde kullanabilirsiniz. Decathlon olarak her sene inovasyonlarla spor bayan sandalet ve spor erkek sandalet modellerimizi geliştirmekteyiz.

Spor sandalet kadın, spor sandalet erkek ve spor sandalet çocuk olarak 3 kategoride de Decathlon'da ürün sunmaktadır. Bayan spor sandalet modelleriyle erkek sandalet spor modelleri arasında teknik açıdan çok da fark bulunmaz. Tüm ürünlerimizin teknik özelliklerini onaylamak adına kullanıcılarımızla beraber çalışıyoruz.

OUTDOOR SANDALET SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Ayarlanabilir kayışlara sahip trekking sandalet modelleri, hem ayakkabıyı ayağınıza en uygun hale getirmeye hem de ayağınızın farklı bölgelerine uyguladığı baskıyı değiştirmeye izin verir. Ayarlanabilir kayışlar ayağınızda oluşabilecek ağrı veya şişkinlik durumunda hayat kurtarıcı bir detaya dönüşebilir. EVA (Etilen Vinil Asetat) bileşenli tabanlara veya köpüklü orta tabana sahip yüksek darbe emici özelliği bulunan outdoor sandalet modelleri, engebeli arazilerde çok uzun süreli yürüyüşlerinizi bile konforlu biçimde tamamlamanıza yardım eder. Kayalar, ağaç kökleri gibi doğal engeller üzerinde yürürken oldukça strese maruz kalan yürüyüş sandaletlerinizin kauçuk, deri, EVA gibi malzemelerden üretilmiş olması dayanıklılığını artırır.

Sulak veya akarsuların çok bulunduğu bölgelerde yürüyüş yaparken suya karşı dayanıklılığı olan ya da hidrofobik malzemeden üretilmiş outdoor sandalet modellerini tercih etmeniz daha uygun olur. Cinsiyetinize uygun bir decathlon sandalet modeli edindiğinize emin olmak için de dikkate almanız gereken kriterler de vardır.

Yürüyüş sandaleti kadın kullanıcılarımız tarafından oldukça tercih edilmektedir. Decathlon olarak erkekler için de outdoor sandalet erkek, kadınlar için de bayan sandalet modellerimiz bulunmaktadır. Bu farklılığın nedeni anatomik farklılardan kaynaklanmaktadır.

Zira kadınlar, erkeklere nazaran topuklarına doğru daralan bir ayak yapısına sahiptir. Bu tür farklılıklara dikkat ederek ayak anatominize uygun bir quechua sandalet modeli seçmek, ayak sağlığınızın bozulmasını engeller. Bu farkları göz önüne alarak erkek kullanıcılarımızın ürün adında erkek sandalet, kadın kullanıcılarımız da kadın sandalet veya bayan sandalet yazan ürünlerimize göz atmalarını önermekteyiz.

Eğer aile olarak özellikle yaz aylarında outdoor aktivitesi yapacak iseniz çocuğunuz için de çocuk decathlon sandalet modellerine göz atmanızı öneririz. Çocuk sandalet ayakkabıları modellerimiz kız çocuk sandalet ve erkek çocuk sandalet olarak ayrılmamaktadırlar.Böylece satın alacağınız spor bayan sandalet, decathlon sandalet erkek ve decathlon sandalet çocuk modellerimizden çok daha memnun kalabilirsiniz

ZEMİNE GÖRE YÜRÜYÜŞ SANDALETİ SEÇİMİ NASIL OLMALIDIR?

Outdoor sandaletinizi yürüyüş, tırmanma, kürek çekme, balık tutma, kamp, sahildeki keşif gezileri gibi pek çok açık hava etkinliğinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yürüyüşlerinizde kaygan zeminle karşılaşacağınız için tasarım ve bileşenleri sayesinde yeri iyi kavrayan trekking sandalet modelleri arasından tercih yapmanız önemlidir. Kauçuk bileşenli tabanlar ve çeşitli sentetik malzemeler sayesinde quechua sandalet modelleriyle ıslak kaya veya çamur ya da yaprak kaplı kaygan zeminlerde yer tutuşu daha iyi sağlayabilirsiniz.

Havadar ve çabuk kuruyan bir outdoor sandalet, küçük su akıntılarının etrafından rahat geçmenize de yardım eder. Eğer sarp ve engebeli arazilerde zorlu yürüyüşler gerçekleştiriyorsanız parmak korumasına sahip sandalet modellerini incelemeniz daha uygun olur. Burnu kapalı sandalet modelleri diğerlerine göre biraz daha ağır olabilse de, parmaklarınızın veya tırnaklarınızın yaralanmasını önler.

Yer tutuş özelliği yüksek olan sportif sandalet modellerimizle dağda yapacağınız hiking ve trekking aktivitelerinde kullanabilirsiniz. Bu sayede decathlon quechua sandalet modellerimiz dağcı sandaleti olarak da kullanılabilmektedir. Quechua sandalet kadın ve quechua sandalet erkek modellerimizle güvenle outdoor sporlarını yapabilirsiniz.

OUTDOOR SANDALETİ KULLANMANIN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR NELERDİR?

Son on yılda deneyimli pek çok yürüyüşçünün daha hafif çantalara yönelmesiyle daha da popülerlik kazanan outdoor sandalet modelleri, yürüyüş rotalarınız için uygun bir ayakkabıdır. Doğa aktivitelerinizde kolay taşınabilen ikinci bir ayakkabı olarak da botlarınızın korunmasına yardımcı olur. İyi bir yürüyüş sandaleti sayesinde ayaklarınız sıcaklardan daha az etkilenir ve yürüyüşünüzün tadını rahatça çıkartabilirsiniz. Bu sayede outdoor sandalet, ayağınızda oluşabilecek kokuyu en aza indirir.

Spor sandalet bayan ve spor sandalet erkek modellerimiz, yürüyüş boyunca ayağınıza uygulanan stresi azaltır. Eğer daha yüksek bir koruma seviyesine ihtiyacınız varsa, geleneksel sandaletlerden daha kalın tabana sahip olan outdoor sandaletler ayaklarınız için daha fazla koruma sağlar. Ayağınıza destek sağlayan yastıklı orta tabanları bulunan sandalet modelleri her türlü zeminde yürüyüş kolaylığı sunarken rahat ettirmesiyle size özgürlük hissi de katar.

Decathlon, outdoor sandalet yani quechua sandalet kategorisinde kadınlar, erkekler ve çocuklar için ayrıcalıklı modeller sunar. Decathlon bayan sandalet fiyatları, erkek sandalet fiyatları ve spor sandalet modelleri özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Siz de hemen bir çift edinerek outdoor aktivitelerinizin kalitesini arttırmak isterseniz Decathlon'un web sitesini veya Decathlon mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Decathlon olarak mağaza online rezervasyon hizmeti sunuyor ve sporu herkes için sürdürülebilir olarak ulaşılabilir kılıyoruz. Güncel quechua erkek sandalet, outdoor sandalet kadın ve çocuk sandalet fiyatları için decathlon mağazalarına ve online mağazasına göz atmayı unutmayın!