Gömlekler

Outdoor Gömlek

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
4.9/5 Şuna göre: 17 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Outdoor Gömlek Modelleri Decathlon'da

Outdoor spor günlük hayatın monotonluğundan uzaklaşıp doğa ile başbaşa olmak için yapılan tüm sporların bütünüdür. Kumaş pantolon, kalem etek, slim fit gömlek gibi ofis şıklığını yansıtan kıyafetler yerine outdoor giyim ürünlerinde rahatlık ve teknik özellikler önem kazanımaktadır. Outdoor kadın gömlek seçenekleri kadınlar arasında outdoor aktiviteler sürecinde çok tercih edilmektedir.

Outdoor gömlek modelleri arasından kendinize en uygun olanı outdoor yürüyüşü yapacağınız mevsime göre seçmelisiniz. Gömlek modellerimiz kadın gömlek ve erkek gömlek olarak ayrılmaktadır. Sıcak havalarda sizi serin tutacak uzun kollu decathlon gömlek, kolsuz decathlon gömlek ve kısa kollu decathlon outdoor gömlek modelleri ince kumaştan üretilmiştir.

Bu outdoor gömlek çeşitleri arasında UV koruması olan modeller de vardır. Gömleklerin üretildiği malzemeler modelden modele değişiklik göstermektedir. Outdoor gömlek decathlon üretimi sırasında organik kumaş ve sentetik kumaş kullanımı yaygındır. Organik pamukla dokunan kumaşlarımızda kimyasal veya GDO'lu madde kullanılmamıştır.

Ayrıca sentetik kumaşlı gömleklerinse en önemli özellikleri nemi dışarı atıp çabuk kuruması ve nefes almasıdır. Bu sayede sıcak havada yaptığınız doğa yürüyüşünüzde daha az terlersiniz veya gömleğinizi kolayca kurutabilirsiniz. Quechua Warm serisi gömlekler ise soğuk havalarda %100 pamuk kumaşı sayesinde sizi ısıtırken yumuşak bir his verir. Tek renk ve kareli gömlek arasından kendi tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Decathlon olarak sporu herkes için sürdürülebilir olarak ulaşılabilir kılıyoruz.