Şortlar

Kadın Fitness ve Pilates Şortları

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
4.8/5 Şuna göre: 60 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Kadın Fitness ve Pilates Şortları

Fitness ve pilates şortları ile vücudunuzu mükemmel poz ve esneme hareketlerine taşıyın. Kadın antrenman şortları, bacaklarınızı rahatça kavrayan ve karmaşık pozisyonlarda özgürce ve kolayca hareket etmenizi sağlayan rahat lifli malzemelerden yapılır. Fitness şortları, antrenmanınızdan en iyi sonucu almanıza yardımcı olmak için hareketlerinize uyum sağladığı için sık tercih edilen spor ekipmanları arasında yer alır. Fitness ve antrenman şortları benzer aktivite ve hareketleri destekler ve benzer giysi faydaları sundukları için pilates için de kullanılabilir. İster hafif bir terapötik seans ister yoğun bir ders yapmak isteyin Decathlon fitness ve pilates şortları her antrenmana uyum sağlar ve sizi destekler. Farklı kullanım amaçları için yüksek belli, çok yönlü siyah spor ve cepli şortları kadın giyim koleksiyonunda bulabilir, kadın fitness tişörtü çeşitleri ile eşleştirerek antrenmanlarınızı yapabilirsiniz.

Kadın Fitness Şortu Modelleri

Yoga, pilates ve fitness antrenmanları için motive edici özelliklere sahip uzun, kısa, rahat ve fit kalıplarda sunulan Decathlon pilates şortu modelleri, kumaş teknolojileri ile öne çıkar. Organik pamuktan yapılan kadın pilates şortları örgü teknolojileri sayesinde doğal esneklik sağlar. Yumuşaklığı ile rahat hissettirir ve teri emen yapısı ile antrenmanlarınızı daha rahat tamamlamanıza yardımcı olur. Rahat, nefes alabilen, opak, yüksek belli, ters pozlarda bile karın kaslarını destekleyen opak pilates şortu kadın modelleri pilates ve fitness seanslarınıza odaklanmanızı sağlar. Esneklik için elastanlı rahat bisiklet kesime, hızlı kuruma için ise teri emerek uzaklaştıran ve iç göstermeyen teknik kumaşa sahip kadın pilates şortu modelleri, rahatlığın yanı sıra sizi destekleyen birçok teknoloji içerir. Çift katmanlı, cepli ve rahat kalıpları ile kondor sunan kadın fitness şortu çeşitleri ise iç kısımda vücudu sararak güven hissi verir ve kaslarınızı destekler.

Pilates Kadın Şortu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Spor salonu antrenmanlarından açık hava antrenmanlarına ve ev içinde yapılan egzersizler için uygun tasarlanan kadın spor şortu modelleri yapılan antrenman çeşidine, hava sıcaklığına, fiziksel özelliklere göre seçilir. Ancak çoğu antrenman şortu benzer spor seanslarına uyum sağladığı için şortun bedenine, rengine ve kumaşına göre de tercih etmeniz mümkün. Antrenman sırasında rahatsız hissetmemek için ilk adım, fitness taytıseçiminde olduğu gibi spor şortlarınızın kumaşını doğru seçmektir.

Fitness şortu kadın modelleri genellikle pamuk ve polyester kumaşlardan yapılır. Pamuk, özellikle yoga, esneme veya pilates gibi düşük yoğunluklu kuvvet antrenmanları şortlarında kullanılır. Yumuşaktır nefes alır ve ısı kontrolü sağlar. Polyester ise ağırlık antrenmanı, fitness ve çapraz antrenman gibi yüksek yoğunluklu seanslar için idealdir. Nefes alabilir, teri uzaklaştırır ve üstün esneklik sunar.

Kadın pilates şortu seçimlerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta ise beden seçimidir. Çoğu modelde entegre bir bel bandı bulunur. Ancak, bu bandın bir yandan bele oturması ve desteklemesi gerektiğini, diğer yandan da hiçbir şekilde belinizi sıkmaması gerektiğini unutmamanız gerekir. Kadın şortları için geniş beden aralığı sunan Decathlon'da 3XS ile 3XL arası tüm bedenleri bulabilirsiniz.

Tarzınıza uygun bir spor şort seçimi yapabilmeniz için oldukça fazla renk ve desen seçeneğine sahip spor şort modelleri, nötr renklerden neon renklere kadar alternatif içerir. Bu modeller arasında modaya uygun bir görünüm için pilates sporcu sütyeni ve büstiyerlerinde olduğu gibi renkli modeller veya oldukça orijinal desenler bulabilirsiniz.

Kadın Pilates Şortu Fiyatları

Fitness, pilates, yoga ve spor şortu seçkisi ile her koşula uygun bir model sunan Decathlon, kendi tasarımlarının yanı sıra spor giysi ve ekipman alanında uzman markaların ürünlerine yer verir. Bu ürünlerden biri olan kadın fitness ve pilates şortları, modeli, kumaş teknolojisi, markası ve daha birçok etkene bağlı olarak değişen fiyat aralıklarına sahiptir. Uzun ömürlü kullanım ve antrenmanlarda konfor sağlayarak egzersiz hareketlerine odaklanmayı kolaylaştıran bu şortlar, bütçe dostu fiyatları ile her kullanıcıya hitap eder.