Fitness Çantaları

Fitness Çantası

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre
Fiyat

En yüksek fiyat en düşük fiyattan küçük olamaz.

Katlanabilir Fitness Çantası - 30 L - Pembe
EKO TASARIM
Katlanabilir Fitness Çantası - 30 L - Pembe
₺100
DOMYOS

Katlanabilir Fitness Çantası - 30 L - Pembe

(152)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Fitness Ayakkabı Çantası - Fitness - Mercan Rengi
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Fitness Ayakkabı Çantası - Fitness - Mercan Rengi
₺45
DOMYOS

Fitness Ayakkabı Çantası - Fitness - Mercan Rengi

(8)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.5/5 Şuna göre: 543 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Fitness Çantaları

Fitness çantaları spor modasının şık, kullanışlı ve dayanıklı aksesuarları arasında bulunur. Hem kadın hem erkek sporcular için farklı tasarımlar içeren fitness çantalar geniş hacimleri sayesinde spora giderken ihtiyaç duyacağınız tüm eşyaları rahatlıkla yanınızda taşımanızı sağlar. Canlı renkleri ve yüksek kaliteli kumaşlarıyla sunulan, kol, sırt ve omuzda kullanılabilen farklı fitness çantası modellerine Decathlon'da tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Spor Çantası Nasıl Takılır?

Fitness spor çantası tasarımları çok çeşitlidir ve farklı kullanım imkanları sunar. Spor sırt çantası modellerinden spor omuz çantası seçeneklerine kadar birçok farklı ürün bulabilirsiniz. Çantanızı nasıl takacağınızı ve ne şekilde kullanacağınızı tamamen kişisel tercihlerinize göre belirleyebilirsiniz. Ancak spor çantası seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli kriter taşıyacağınız ağırlık miktarıdır. Çantanızı asma ve kullanma biçiminizi de öncelikli olarak bu ağırlığa göre belirleyebilirsiniz. Bu sayede duruşunuzu bozmayacak sağlıklı bir spor çantası seçme imkanı elde edebilirsiniz. Örneğin spor ekipmanlarınız arasında dumble gibi ağır spor aletleri var ise sırt çantası gibi bir model kullanarak ağırlığı dengeli bir şekilde taşıyabilir ve ekstra yorgunluk yaşamanın önüne geçebilirsiniz. Decathlon ürünleri arasında rahat fitness sırt çantası modellerinin farklı renk ve tasarımlarını bulabilirsiniz.

Spor Çantası Nasıl Olmalıdır?

Kullanacağınız spor çantasının nasıl olması gerektiğine yine kişisel kullanımınıza göre karar verebilirsiniz. Örneğin yağmurlu günlerde de spora gidiyorsanız su geçirmeyen antrenman çantası modellerini tercih etmelisiniz. Spora giderken yanınıza alacağınız eşyaların bir listesini çıkararak nasıl bir çantaya ihtiyaç duyduğunuzu bulabilirsiniz. Örneğin yalnızca ayakkabınızı taşıyorsanız spor ayakkabı çantası modellerini tercih edebilirsiniz. Ancak ayakkabılarınıza ek olarak yanınızda havlu, temiz kıyafetler, yiyecek - içecek ürünleri ve kişisel spor aletlerinizi de taşımanız gerekiyorsa omuza veya sırta asılabilen geniş bir çanta modelini tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızı ayrı bölümlerde taşımak isterseniz farklı göz seçenekleri sunan modelleri de tercih edebilirsiniz. Çantanızı kullanmadığınız zamanlarda evinizde yer kaplamasını istemiyorsanız katlanabilir çanta modellerini inceleyebilirsiniz. Katlanılabilir modelleri tamamen küçülterek çantanın kendi cebinde taşınabilir hale getirebilir ve evinizdeki herhangi bir çekmeceye kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Decathlon ürünleri arasında tüm kriterlerinize uygun kadın spor çantası ya da erkek fitness çantası modellerini bulabilirsiniz.

Fitness Spor Çantası Fiyatları Nelerdir?

Fitness çantası fiyatları tamamen farklı özellikler göz önünde bulundurularak belirlenir. Çanta modellerinin büyüklükleri, taşıma kapasitleri ya da kullanım alanları fiyat belirlenmesinde en temel kriterler arasında bulunur. Ayrıca kadın ve erkekler için tüm fitness çanta modelleri de farklı olarak fiyatlandırılabilir. Fitness çantası erkek modellerinin tamamını ve omuzda taşınabilen spor çantası erkek modellerini Decathlon'un avantajlı fiyatları ile temin edebilirsiniz. Kadın spor sırt çantası ve spor kol çantası gibi modelleri de yine uygun fiyat yelpazesiyle Decathlon ürünleri arasında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Avantajlı ve Kullanışlı Diğer Decathlon Ürünleri

Spor salonlarına gitmeyi tercih etmiyor ve tüm egzersizlerinizi evinizde gerçekleştiriyorsanız Decathlon'un sizlere sunduğu evde spor ürünlerine göz atabilirsiniz. Pilates ekipmanlarından bilek ağırlıklarına, masaj aletlerinden barfiks ürünlerine kadar birçok ev içi spor ekipmanına Decathlon kalitesi ile ulaşabilir ve ev içi egzersizlerinize profesyonel eklemeler yapabilirsiniz.

Evde, açık alanlarda ya da spor salonlarındaki tüm antrenman ve egzersiz çalışmalarında rahatlıkla giyebileceğiniz erkek spor ürünleride Decathlon'da sizleri bekliyor. Spor antrenmanlarınıza konfor kazandıracak olan bu ürünler yaz ve kış mevsimine özel farklı tasarımlar içeriyor. Erkek spor ürünlerini inceleyerek kısa şortlardan yelkenci ceketlerine, yağmurluk modellerinden polar üstlüklere kadar birçok farklı spor ekipmanını Decathlon'un avantajlı fiyatları ile temin edebilirsiniz.