Eşofman Altları ve Taytlar

Eşofman Altları ve Taytlar

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Erkek Eşofman Altı - Siyah - 900
EKO TASARIM
Erkek Eşofman Altı - Siyah - 900
₺320
DOMYOS Erkek Eşofman Altı - Siyah - 900 (2)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Erkek Koyu Gri Eşofman Altı - Slim - 500
SERİ SONU
Erkek Koyu Gri Eşofman Altı - Slim - 500
₺145 −24%
₺110
NYAMBA Erkek Koyu Gri Eşofman Altı - Slim - 500 (47)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.3/5 Şuna göre: 474 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Erkek Fitness Eşofman Altı Modelleri

Spor yaparken çok daha rahat hareket etmek ve yaptığınız egzersizlerden en iyi sonucu elde etmek isterseniz eşofman altı seçimini titiz bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekir. Çünkü spor eşofman altı modelleri günlük kullanımlar için değil, tamamen spor egzersizleri sırasında doğan ihtiyaçlar için üretilir. Elbette erkek spor eşofman altı ürününüzü günlük olarak da kullanabilirsiniz. Ancak günlük giyim için tasarlanan ürünler ile fitness antrenmanlarında konfor elde edemezsiniz. Bugüne kadar fitness egzersizlerinizde standart bir eşofman kullandıysanız fitness tasarımlarını denediğiniz ilk gün aradaki benzersiz farkı hemen görebilirsiniz. Decathlon’un sunduğu ürünler arasında bordo, siyah ya da gri eşofman altı erkek modellerini farklı çeşitler halinde bulabilirsiniz. Diğer tüm spor ürünlerinde olduğu gibi yine avantajlı erkek eşofman altı fiyatları da Decathlon’da sizleri bekliyor.

Fitness Eşofman Altı Nasıl Olmalıdır?

Fitness ve kardiyo gibi sporlar zorlu egzersizler içerir. Bu zorlu egzersizleri yaparken ise fazlasıyla efor harcayarak yoğun terleme yaşamanız mümkün. İşte bu durum fitness eşofman altı erkek modellerinin tasarlanmasında en önemli rolü oynar. Bu yüzden fitness için tasarlanan tüm ürünler hava geçirgenliği sağlayan kumaşlar ile üretilir. Bu kumaşlar aynı zamanda teri emerek vücudunuzda su birikmesini de önler. Ter damlacıkları bacaklarınızda kalmayacağı için sürtünmeden kaynaklanan tahriş ihtimali de bir hayli azalır.

Fitness eşofman altı erkek modelleri ayrıca havalandırma deliklerine de sahiptir. Bu havalandırma alanları eşofmanın ağ kısmında ya da bel bölgesinde bulunur. Yoğun terlemeyi hangi alanda yaşıyorsanız havalandırma deliklerinin konumuna da bu açıdan dikkat edebilir ve seçim yapabilirsiniz. Bu tarz ürünlerde bulunması gereken en temel özelliklerden biri de kolay kurumadır. Hem spor sonrasındaki terinizi hem de yıkama sonrasındaki ıslaklığı kolayca gidermesi size pek çok avantaj sağlar. Örneğin, her gün düzenli olarak spor yapıyorsanız eşofmanınızı da sık sık yıkamanız gerekecektir. Kolayca kuruyan ve ütü gerektirmeyen kumaşlar bu yüzden önemlidir.

Fitness Eşofman Altı Bedeni Nasıl Seçilmelidir?

Fitness eşofman altları salaş ve bedeni saran iki farklı şekilde tasarlanabilir. Hangisini seçeneceğiniz ise sizin beğeninize ve ihtiyacınıza kalır. Her iki modelin de bel bölgesi lastikli olduğu için spor esnasında eşofmanınızı sürekli çekmek zorunda kalmazsınız. Her iki tasarımı da standart bedeninize göre seçebilirsiniz. Biraz salaş olan modellerin tüm bedenleri zaten bu rahatlık payı düşünülerek dikilir. Daha salaş olması için büyük bir beden almanıza gerek yoktur. Seçim yaparken paça detayına dikkat edebilirsiniz. Çünkü bazı modeller lastikli, bazıları ise boru paça yapısına sahiptir.

Erkek Fitness Eşofman Altı Modelleri Nelerdir?

Eşofman altı modelleri genellikle benzer bir yapıya sahiptir. Çünkü fitness antrenmanlarının gerektirdiği unsurlar değişkenlik göstermez. Bu yüzden tüm ürünler genel ihtiyaçlarınıza yanıt verecek şekilde tasarlanır. Eşofmanların renklerinde ise herkesin beğeneceği farklı tonlar bulunur. Siyah eşofman altı modelleri daha çok tercih ediliyor olsa da bordo, açık ya da koyu gri gibi çeşitler de yer alır. Fitness eşofmanları genellikle iki yan cebe sahip olur. Ancak kimi modellerde bu cepler fermuarlar ile kapatılırken kimi modellerde bir cep koruma unsuru bulunmaz. Spor esnasında fermuarın sizi rahatsız edeceğini düşünüyorsanız bu modellerden uzak durabilirsiniz. Ancak fitness eşofmanınızı günlük olarak kullanmak istediğinizde fermuarlı ceplere ihtiyaç duyabilirsiniz. Decathlon’un erkeklere özel sunulan eşofman altlarını inceleyerek çok daha fazla seçenek bulabilir ve hatta dilerseniz takım olarak kullanılan çeşitleri de sipariş verebilirsiniz. Decathlon geniş ürün yelpazesi, garanti hizmeti, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat süreci ile daima yanınızda.