Şehir ve Hobi Bisikletleri

Şehir Bisikleti

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
KEŞFET
Çocuk Hibrit Bisiklet - 6 Vites - 24 Jant - ORIGINAL 500
ÜCRETSİZ KARGO
Çocuk Hibrit Bisiklet - 6 Vites - 24 Jant - ORIGINAL 500
₺3.350 −20%
₺2.680
*İndirim 02.06.2022 tarihinde başlar
BTWIN

Çocuk Hibrit Bisiklet - 6 Vites - 24 Jant - ORIGINAL 500

(23)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Katlanabilir Bisiklet - Haki - Tilt 900
ÜCRETSİZ KARGO
Katlanabilir Bisiklet - Haki - Tilt 900
₺8.500
BTWIN

Katlanabilir Bisiklet - Haki - Tilt 900

(3)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.2/5 Şuna göre: 1194 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Şehir ve Hobi Bisikletleri

Sağlıklı ve sportif bir yaşamın vazgeçilmezlerinden olan şehir ve hobi bisikletleriyle seyahat etmek, her yaştan kullanıcı için keyifli bir aktivite seçeneği olmaya devam ediyor. Şehir yaşamına uygun olarak tasarlanan şehir ve hobi bisikletleri, farklı büyüklükleri, hafif yapıları ve kullanışlı özellikleriyle bisiklet tutkunlarına konforlu bir yolculuk fırsatı sunuyor. Nasıl bir şehir bisikleti seçeceğiniz konusunda karasızsanız, aşağıdaki önerileri inceleyebilir, sizin için en iyi şehir bisikleti seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Şehir Bisikleti Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Şehir bisikleti satın alırken öncelikle bisikleti; jant boyu, kadro biçimi, lastik yapısı gibi yönlerinden inceleyebilirsiniz. Eğer uzun boylu biriyseniz ve hızlı bir şekilde mesafe katetmek istiyorsanız, 28 jant şehir bisikleti gibi jant boyu büyük olan şehir bisikletlerini tercih edebilirsiniz. Bisikletin ağırlık seviyesi de hızı etkileyen unsurlar arasında yer alıyor. Hafif yapılı bisikletlere yönelerek daha süratli yolculuklar yapabilir, daha kıvrak manevralarla yol alabilirsiniz.

Bisikleti kullanacağın zemin türü de seçimini etkileyen unsurlar arasında sayılıyor. Asfalt zeminler için şehir bisikletleri seçebilir, daha engebeli ve toprak zeminler için dağ bisikletlerini tercih edebilirsiniz. Bisiklet seçerken kadran formuna da dikkat edebilirsiniz. Ayrıca seçim yaparken kadro biçimi de önem taşıyor. Kadınlar için aşağı doğru eğimli kadranlar tasarlanırken, erkek kullanıcılar için orta bölümü düz kadranlar satışa sunuluyor.

Şehir Bisikleti Tavsiyesi: Decathlon Şehir Bisikleti

Şehir bisikleti tavsiye seçenekleri arasında Decathlon şehir bisikleti modelleri ilk sırada yer alıyor. Sepetli şehir bisikletleri, alçak kadrolu bisikletler ve özellikle BTWIN serisi ürünleri en iyi şehir bisikleti modelleri olarak beğeni kazanıyor. BTWIN serisinin en belirgin özellikleri ise Hollanda tipinde tasarlanmış olmaları, portbagajı taşımaları, basit ve rahat bir kullanım sunmaları şeklinde sıralanıyor. Tek vites olarak tasarlanan modeller, güvenlik konusunda kullanıcılarına geniş imkanlar sunuyor.

Pilli aydınlatma özelliği sayesinde gece sürüşlerinde görüş kolaylığı sağlarken, kadro kilidi ve katlanır kilit özellikleri bisiklet güvenliğini en üst seviyeye taşıyor. Güvenli fren sistemi, paslanmaz alüminyum jantlar, zincir koruması, vidalı sele kelepçesi, geniş ve köpük dolgulu sele gibi konforlu ve güvenli özellikleri ise bisiklet modelini daha kullanışlı bir hale getiriyor. Decathlon bisiklet modelinin yalnızca 17 kg ağırlığında olması da en hafif şehir bisikleti seçenekleri arasına girmesini sağlıyor. Şehir bisikleti bayan ve erkek kullanıcılar için farklı özellikler de içerebiliyor.

Şehir Bisikleti Fiyatları Ne Kadar?

Şehir bisikleti fiyatları, bisikletlerin performans ve özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda bisikletlerin jant boyları, vites seçenekleri, donanım özellikleri ve türleri de fiyatlar konusunda belirleyici bir etkiye sahip oluyor. Jant boyu daha küçük tasarlanan bisiklet modelleri daha ekonomik fiyat seçenekleri sunuyor. Ucuz şehir bisikleti arayışında olan kullanıcılar Decathlon'un ekonomik fiyat seçeneklerinden faydalanabiliyor.

En İyi Şehir Bisikleti Nasıl Olmalı?

Yoğun şehir yaşamında kullanıcısına kolaylık tanıyan bisikletler en iyi bisiklet seçenekleri arasında yer alıyor. Sele bölümü rahat ve konforlu, kaliteli parça donanımlarına sahip olan ve zorlu koşullarda sizi yarı yolda bırakmayan bir bisiklet satın almak için öncelikle tercih edeceğiniz ürünün özelliklerini çok iyi bilmeniz gerekiyor. Şehir bisikletleri çamur, yağmur, toz gibi etkenlere çok fazla maruz kalabiliyor. Bu sebeple gövde bölümü paslanmaz çelik ya da alüminyum materyalden elde edilmiş olan ürünlere yönelebilirsiniz. Şehir bisikletlerinin lastik kalınlıkları da önemli özellikler arasında sıralanıyor. Eğer bisikletinle hızlı ve uzun yolculuklara çıkmak istiyorsanız, ince lastik tiplerini tercih edebilirsiniz.

Bayan Şehir Bisikleti ve Erkek Şehir Bisikleti Modelleri Nelerdir?

Bayan şehir bisikleti modelleri ve erkek şehir bisikleti modellerine sahip B'TWIN serisi ürünleri Decathlon'un geniş ürün yelpazesinde yer alıyor. Zorlu şehir trafiğinde kıvrak manevralar yapabilmenizi sağlayan ağırlık ölçüleri, gün boyu kullansanız dahi rahatlık sağlayan sele bölümleri, üstün güvenlik önlemleri ve daha fazlası için Decathlon'un B'TWIN serisini tercih edebilirsiniz. Profesyonel kullanımlar için de uygun olan şehir bisikleti serisini hem günlük seyahatlerinde hem de diğer koşullarda kullanabilirsiniz.

28 Jant Şehir Bisikleti Çeşitleri Nelerdir?

Şehir bisikleti erkek kullanıcılar için farklı ölçülerde hazırlanabiliyor. 28 jant şehir bisikleti türleri genel olarak erkek kullanıcılar tarafından tercih edilse de profesyonel ve uzun boylu kadın kullanıcılar için de gözde seçenekler arasında bulunuyor. 28 jant bisikletler kadro bakımından da çeşitlere ayrılıyor. Eğimli kadroya sahip olan 28 jant modellerin yanı sıra düz kadroya sahip modeller de sıkça tercih ediliyor.