Bisiklet Portbagajı ve Çocuk Koltukları

Çocuk Bisiklet Koltuğu & Bisiklet Port Bagaj

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre alanı
Fiyat
KEŞFET
Portbagaj - 20" - 100
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Portbagaj - 20" - 100
₺175
4.6/5 Şuna göre: 81 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Çocuk Portbagaj ve Çocuk Koltuğu

Bütün çocuk gelişim uzmanlarının hemfikir olduğu gibi çocuklarınızla geçirdiğiniz kaliteli zamanın, en değerli varlıklarınızın ruhsal ve fiziksel gelişimi üzerinde büyük faydaları var. Dikkatinizi tamamen çocuklarınıza verdiğiniz, sevginizi ve ilginizi onlara hissettirdiğiniz bu anları özel olduğu kadar keyifli hale getirmek de sizin elinizde. Bunun en güzel yollarından birisi de hiç şüphesiz birlikte açık havada zaman geçirmek ve bisiklet sürmek. Çocuğunuzla olan bisiklet keyfinizi ikiye katlayacak ve güvenli hale getirecek olan çocuk portbagaj ve çocuk bisiklet koltukları, sektörün en büyük spor markalarından olan Decathlon mağazalarında sizleri bekliyor.

Çocuğunuzla Birlikte Bisiklet Sürmenin Keyfine Varın

Ülkemizde oldukça yaygın hale gelen bisikletler, hem ekonomik oluşu hem de kullanım kolaylığı ile ön plana çıkıyor. Atık gaz salgılamadığı için aynı zamanda çevre ve doğa dostu da olan bisikletler, hava kirliliğiyle mücadele etmenin yöntemlerinden birisi olarak kabul ediliyor. İster deniz kenarında, ister doğada, isterseniz de şehir içerisinde kullanabileceğiz bisikletler, obezitenin tehlikeli seviyelere vardığı günümüzde, bedeninizi çalıştırarak kilo vermenize yardımcı oluyor, kalp sağlığınızı ve kaslarınızı güçlendiriyor, stresle savaşmanıza yardımcı oluyor. Sayısız faydası olan bisiklet, çocuğunuzla birlikte gerçekleştireceğiz en keyifli aktivitelerin başında geliyor. Çocuğunuzun birlikte bisiklet sürerken sizinle yakın temas içerisinde olması ve bu esnada aranızda doğacak uyum, sadece zamanınızı keyifli kılmakla kalmıyor, kendisi ile barışık, öz güveni yüksek, mutlu bir birey olarak yetişmesine de katkı sağlıyor. Bisiklet sürerken bir yandan çocuğunuzla sohbet edebilir, şarkı söyleyebilir ve doğanın keyfine varabilirsiniz. Hatta şehir içerisinde kısa mesafede bisiklet kullanarak birlikte alışverişe ya da parka gidebilirsiniz. Bu esnada ihtiyaç duyduğunuz tek şey olan çocuk portbagaj yani çocuk bisiklet koltuklarına, yüksek kalite ve ekonomik fiyatlarla Decathlon mağazalarında ulaşmak mümkün.

Bisiklet Portbagajı Kullanımı Önemi

Çocuk koltuğu, çocuğunuzla birlikte bisiklet sürerken muhakkak kullanmanız gereken bir ürün. Çocuğunuzun sizinle birlikte olabilmesi için özel olarak tasarlanan bisiklet koltukları, sürüş esnasında en önemli önceliğiniz olan güvenliği sağlamakla kalmıyor, konforlu bir sürüş vadediyor. Ergonomik yapısı çocuğunuzun fiziksel gelişimini destekliyor, bel ve sırt bölgesini rahat ettiriyor. Emniyet kemer sistemi, ani çarpmalarda çocuğunuzun bisiklet üzerinden fırlamasına ya da istemsiz olarak sağa sola hareket ettiği anlarda düşmesine engel oluyor. Yani tüm doğa sporlarında geçerli olan önce güvenlik prensibi, bisiklet sürerken de geçerli ve bu prensip çocuğunuz söz konusu olduğunda daha da büyük bir önem arz ediyor.

Teknik Özellikleri, Montajı ve Kolaylıkları

Çocuk portbagaj ve bisiklet koltukları 1 yaşından itibaren kullanılmaya başlanıyor ve yaklaşık 5 yaşa, 25 kiloya kadar kullanılabiliyor. Bisikletin önüne ya da arkasına takılabilen farklı modeller mevcut. Küçük yaş grubu çocuklar için, öne monte edilen portbagaj ve bisiklet koltukları, çocuğu görebilmeniz için daha ideal ürünler. Ayrıca öne takılan modeller, seyahat esnasında çocuğunuzun gözüne sinek ya da toz kaçmasını engelleyecek ilave aksesuara da sahip oluyor.

Çocuk portbagaj ve bisiklet koltuklarının ayak kısmı, çocuğunuzun boyuna göre ayarlanabiliyor. Koltukların iç kısımları kapalı olduğu için, sürüş esnasında çocuğunuzun ayakları jant tellerine takılmıyor. Teslimatla birlikte gönderilen bağlantı aparatı sayesinde oldukça kolay monte edilen çocuk portbagaj ve bisiklet koltukları, bisikletinizin diğer aksamlarında olduğu gibi yağlama ya da tuzlama işlemine ihtiyaç duymuyor. Hafif bisiklet portbagajı, taşıma esnasında sizi yormuyor, kolayca dilediğiniz yere taşıyabiliyorsunuz. Katlanabilir özelliği kullanım kolaylığı sağlıyor.

En Yüksek Kalite Ekonomik Fiyatlarla Decathlon’da

Decathlon, diğer spor aksesuarlarında olduğu gibi çocuk koltuğu, hafif bisiklet portbagajı ve bisiklet portbagaj çantası konusunda da da en yüksek kalite ürünleri ekonomik fiyatlarla sunarak sizi mutlu ediyor. Decathlon'da yer alan farklı alternatifler arasından çocuğunuza en uygun tercihi yapabilirsiniz.

Bunları Da Unutmayın

Bisiklet portbagaj ve bisiklet koltuğu olsa dahi, çocuğunuz üzerindeyken beklenmedik bir hareket olduğunda dengeyi kaybetmemek için bisikleti tek elle kullanmamaya özen gösteriniz.

Bisikleti durdurarak ve ayaklığını açarak, kısa sürede olsa çocuğunuzu bisikletin üzerinde bırakıp gitmemeye dikkat ediniz.