Basketbol Forması

Basketbol Forması

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
4.9/5 Şuna göre: 6 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Basketbol Forması

Amatör veya profesyonel düzeyde basketbol oynayanlar için tasarlanan basketbol kıyafetleri üstün bir performans sergilemenize imkan tanır. Sokak stiline ilham veren kıyafetler, fonksiyonel tasarımlarıyla sahada ve dış mekanda beklentilerinize yanıt verir. Basketbol kıyafetleri arasında formaları ön plana çıkar. Özel tasarım teknikleri kullanılarak üretilen basketbol forması, nefes alan yapısı sayesinde maçta ve antrenmanlarda kuru kalmanızı sağlar. Terletmeyen kumaşı ile maç boyunca yüksek konfor elde etmenize yardımcı olan basketbol formaları, bol kesimli yapısı ile hareket özgürlüğü sunar. Kolsuz olarak üretilen basketbol formaları, çabuk kuruma özelliği ile maç esnasında terin cilt yüzeyinde kalmasını önler.

Basketbol Forması Modelleri

Basketbol tutkunları için özel olarak üretilen basketbol formaları, birçok farklı ihtiyaca ve beklentiye bağlı olarak geniş bir yelpazede sunulur. Basketbol antrenmanları ve maçları için tasarlanan formalar, teri emen ve dışarı atan kumaş özelliği ile iyi bir performans sergilemenize imkan tanır. Basketbol forması modelleri renk, tür, cinsiyet, beden, ürün konsepti ve tasarımda yararlanılan teknolojiler, materyal ve tasarım çizgisi gibi unsurlara bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Siz de bu özellikler sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri bulabilirsiniz. Basketbol formaları; başlangıç seviyesinde olanlar, orta seviyede antrenman ve ısınma hareketi yapanlar, basketbol sporunu yeni keşfeden oyuncular ve düzenli olarak basketbol oynayanlar için tasarlanan seçenekleriyle işlevsel bir kullanım sunar. Orta seviyedeki sporcuların ısınmaları için ideal çift taraflı basketbol formaları, basketbol oynarken ve antrenman yaparken maksimum keyif ve konfor sağlar.

Basketbol Forması Renk Seçenekleri Nelerdir?

Sahada, dış mekanda veya antrenmanda kullanılmak üzere tasarlanan basketbol formaları kullanıcı zevkleri ve beğenileri doğrultusunda geniş renk skalasında sunulur. Hareketli ve yoğun performans gerektiren bir sporda verimliliği artıran basketbol forması modelleri, bol kesimi ile son derece konforludur. Tasarım çizgisi sayesinde çok yönlü kullanım sunan basketbol formaları; beyaz, lacivert, kırmızı, siyah, koyu mavi, neon mercan, açık gri, pembe ve çok renkli seçenekleri ile karşınıza çıkar. Kadın, erkek, kız çocuk ve erkek çocuk gibi farklı kategorilerde sergilenen basketbol formaları, konforlu ve şık bir stil için sıklıkla tercih edilir.

Basketbol Forma Fiyatları Ne Kadar?

Oyun performansını arttıran ve hareket özgürlüğü sunan basketbol formaları, kullanıcıların memnuniyetini kazanır. Basketbol forma modelleri ve fiyatları geniş yelpazede satışa sunulur. Basketbol forması fiyatları ürünlerin tasarımına ve teknik özelliklerine göre farklı çeşitleri içerir. Fiyat belirleme noktasında kumaş tipi, malzeme yapısı, kullanım alanı, oyun seviyesi, ürünün kullanıcıya sunduğu avantajlar, cinsiyet grubu, marka ve kumaş kalitesi gibi parametreler dikkate alınır. Basketbol oynarken gerekli ekipmanlar arasında yer alan basketbol topu fiyatları da ergonomik kullanım, top numarası, üretim maddesinin kalitesi ve kavrama kabiliyeti gibi unsurlara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Siz de ihtiyaçlarınız için tüm özelliklere sahip basketbol forma seçeneklerine Decathlon ile ulaşabilir, beğendiğiniz ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.