Avcılık Çorapları ve Aksesuarları

Avcı Çorabı

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre alanı
Fiyat
S100 Avcılık Çorabı - Bej
SERİ SONU
S100 Avcılık Çorabı - Bej
₺15 −13%
₺13
*19.08.2020 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar Miktar başına Fiyat ₺6,50unit
SOLOGNAC

S100 Avcılık Çorabı - Bej

(13)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
S500 Avcılık Çorabı
SERİ SONU
S500 Avcılık Çorabı
₺17 −11%
₺15
*19.08.2020 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
SOLOGNAC

S500 Avcılık Çorabı

Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Çorap - 2 Adet - 100
YENİ
Çorap - 2 Adet - 100
₺20
Miktar başına Fiyat ₺10unit
SOLOGNAC

Çorap - 2 Adet - 100

(14)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
W500 ÇORAP
YENİ
W500 ÇORAP
₺16,99
SOLOGNAC

W500 ÇORAP

Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Çorap ACT 500
Çorap ACT 500
₺50
SOLOGNAC

Çorap ACT 500

(12)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.3/5 Şuna göre: 166 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Avcılık Çorapları ve Aksesuarları

Avcılık sporu için özel olarak geliştirilmiş ekipman ve kıyafetler, av tutkunlarının konforu artırırken aynı zamanda daha iyi performans göstermelerine de katkı sağlar. Avcı aksesuarları arasında yer alan çorap çeşitleri, tasarımları ve özellikleri ile avcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılar. Farklı uzunlukta konç dizaynları ve nefes alabilen yapıları ile ön plana çıkan avcı çorapları, en sert koşullarda yaptığınız faaliyetler sırasında bile rahat hissetmenize yardım eder.

Avcı Çorabı Nedir? Ne İşe Yarar?

Avcı çorabı, sabit ve hareketli av aktiviteleri için dizayn edilen aksesuarlar arasında yer alır. Av tutkunlarının arazide bulundukları süre boyunca konforlu bir deneyim yaşamalarına yardımcı olan avcı çorap çeşitleri, farklı kullanım amaçlarına göre değişik tasarımlar halinde kullanıcılara sunulur. Avcı çorap çeşitlerini birbirinden ayıran unsurların başında konç uzunlukları gelir. Uzun konçlu çoraplar, daha çok avcı çizmesi ile kullanıma uygun aksesuarlardır. Orta boy konçlu çorap dizaynları ise ayakkabı ve bot modelleri giyileceği zaman tercih edilir. Avcılık aktivitesi için özel olarak tasarlanan bu çoraplar, kullanıcıya rahatlık sağlaması için parmak ve topuk kısımlarda ekstra katman ile üretilir. Pamuk bileşenli çoraplar, hareketli av faaliyetleri sırasında meydana gelen ısıyı dışarı transfer ederek ayaklarınızın kuru kalmasını sağlar.

Avcı Çizme Çorabı Modelleri Nelerdir?

Av sırasında çizme kullanmayı tercih edenler için dizayn edilen avcı aksesuarları, nefes alabilir yapısı sayesinde tüm sezon boyunca kullanılabilir. Her mevsimde rahatlıkla giyebileceğiniz çoraplar, uzun konçları ile ön plana çıkar. Avcı çizme çorabı çeşitleri, topuk ve burun bölgelerinde bulunan güçlendirmeler sayesinde dayanıklılık kazanır ve uzun süre performans gösterir. Polamit ve yün karışımı bileşen ile tasarlanan çoraplar, ihtiyacınız olan ideal sıcaklığı sunar. Çorap modellerinin üst ve alt kısımlarında bulunan elastik bantlar, aksesuarın ayağınıza tam olarak oturmasını sağlar. Her türlü hava koşulu için dizayn edilen bu ürünler sayesinde uzun süreli av faaliyetlerinizde ihtiyacınız olan konforu elde edebilirsiniz. Bununla birlikte Decathlon avcı çizme çorabı çeşitleri arasında soğuk havalarda kullanılmak üzere tasarlanmış ürünler de bulunur. Düşük sıcaklıklarda yapılan av faaliyetlerinde tercih edebileceğiniz bu çoraplar, sahip olduğu ısı yalıtım teknolojisi ile ayaklarınızı sıcak tutmanıza yardımcı olur. Avcı aksesuar çeşitleri içerisinde yer alan avcılık patiği ise polar yapısı ile ön plana çıkar. Maksimum seviyede sıcaklık sağlayan avcı patiklerini avcı çizmelerinizin içine giyebilirsiniz. Kolay giyip çıkarılabilen patik tasarımlarına sahip aksesuarlar, soğuk havalarda ayaklarınız üşümez.

Avcı Çorabı Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Avcı çorabı seçerken dikkat etmeniz gereken ilk konu çorabın topuk ve burun kısımlarında ekstra destek bulunmasıdır. Bu tür tasarıma sahip ürünler, özellikle uzun yürüyüşler yaptığınız av aktiviteleri sırasında ayaklarınızı korur. Kullandığınız av ayakkabıları da çorap satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken unsurlar arasında yer alır. Eğer av sırasında çizme kullanıyorsanız, uzun konçlu avcı çoraplarını tercih edebilirsiniz. Outdoor bot ve ayakkabı modelleriyle ise orta boy konçlu çorapları giyebilirsiniz. Çorap satın alırken av aktivitesini gerçekleştirdiğiniz mevsim şartları da dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur. Soğuk kış aylarında termal niteliğe sahip çorap modellerini ve avcı patiklerini kullanabilirsiniz. Hava sıcaklıklarının yüksek olduğu mevsimlerde ise ayaklarınızı terletmeyen nefes alabilir yapıya sahip çoraplara yönelebilirsiniz.

Avcı Aksesuar Çorap Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Avcı çorap fiyatları, aksesuarların üretiminde kullanılan malzemeye ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Uzun konçlu çorap tasarımları, diğer modellere göre daha yüksek fiyatlara sahiptir. Soğuk havalarda kullanıma uygun, ısı yalıtım özelliğine sahip çorap çeşitleri ise farklı fiyat skalası ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Siz de zorlu arazi ve hava koşullarında rahat edebilmek için Decathlon av kıyafetleri ve av malzemeleri içerisinde yer alan ürünler ile eksiklerinizi tamamlayarak kesintisiz ve konforlu bir av keyfi yaşayabilirsiniz.