Avcı Şapkaları, Bereleri, Eldivenleri

Avcı Şapkası & Beresi & Eldiveni

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
AVCI BOYUNLUK
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
AVCI BOYUNLUK
₺20
Şapkası - Yeşil - Steppe
Şapkası - Yeşil - Steppe
₺45
SOLOGNAC Şapkası - Yeşil - Steppe (21)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Şapka - Kahverengi - SG100
Şapka - Kahverengi - SG100
₺65
SOLOGNAC Şapka - Kahverengi - SG100
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Şapka - Bej - 500
Şapka - Bej - 500
₺50
SOLOGNAC Şapka - Bej - 500 (3)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.5/5 Şuna göre: 891 Çevrimiçi ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Avcı Şapkaları, Bereleri, Eldivenleri

En sevilen outdoor sporlardan biri olan avcılık, farklı mevsim ve arazi koşullarında yapılır. Zorlu şartlara meydan okuyarakuzun süre açık havada faaliyet gösteren avcılar, kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanmayı tercih eder. Decathlon ürün gamı içerisinde yer alan avcı bereleri, avcı şapkaları ve eldivenler, outdoor tutkunlarının doğada gerçekleştirdikleri aktiviteleri konforlu bir şekilde tamamlamalarını mümkün kılar.

Avcı Beresi Özellikleri Nelerdir?

Avcı beresi modelleri, soğuk havalarda gerçekleştirilen büyük av faaliyetleri için tasarlanan aksesuarlar arasında yer alır. Berelerin sahip olduğu esnek yapı, vücudunuza tam olarak uyum sağlar. Değişik renk ve desenlerde üretilen avcı bereleri, farklı av faaliyetlerinde kullanıma uygundur. Zeytin siyahı ve koyu bronz renk seçenekleri ile av tutkunlarına sunulan bere modelleri, su kuşu ve küçük göçmen kuş avcılığı için tercih edilir. Polar malzemeden imal edilen bereler, hafif yapıları ile de dikkat çeker. Decathlon avcı berelerinin yapısı, hareketli olduğunuz zamanlarda meydana gelen teri dışarı atar. Ayrıca berelerin yumuşak polar tasarımı, hareket sırasında ses çıkarmayarak av performansınızı artırmanıza katkı sağlar.

Su Geçirmez Avcı Eldiveni Özellikleri Nelerdir?

Su geçirmez avcı eldiveni, yağışlı havalarda yapılan av aktivitelerinde kullanmak üzere dizayn edilmiş bir aksesuardır. Soğuk ve rüzgârlı havaların olumsuz etkilerinden de korunmanızı sağlan avcı eldiveni modelleri, sağlam ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkar. Parmak ve avuç içi bölgelerinde kullanılan kaliteli malzeme, ellerinizi zorlu arazi koşullarına karşı korur. Nefes alabilen kumaştan üretilen av eldiveni, hafif yapısı ile ihtiyacınız olan konforu sağlar. Eldivenlerde kullanılan esnek ve yumuşak bileşen, rahat kavrama olanağı sunar. Kolay giyip çıkarılabilir özelliği ile dikkat çeken su geçirmez eldiven modellerinin baş ve işaret parmağı, elektronik cihazlarınızı kontrol etmenizi sağlayan dokunmatik nitelik taşır.

Avcı Şapka Modelleri Nelerdir?

Avcı şapka modelleri, farklı dizayn ve renklerden av tutkunlarının beğenisine sunulur. Çok soğuk havalarda gerçekleştirilen av faaliyetlerinde kullanılan avcı şapkaları, baş bölgesini, kulakları ve enseyi kapatacak tasarıma sahiptir. Bu tür modellerin iç kısmında çok sıcak tutan kürk kullanılır. Kuru havalarda çıkılan açık arazi avları için üretilen avcı şapkası modellerinin ön tarafında uzun siper kısmı bulunur. Bu kısım güneş ışınlarının gözünüze gelmesini engelleyerek av takibini kolaylaştırır. Şapkaların nefes alabilen yapısı, teri dışarı atarak konforlu bir deneyim yaşamanıza yardım eder. Pamuk bileşenli yapısıyla açık hava aktivitelerinde rahatlık sağlayan av şapkası çeşitleri, arka tarafında yer alan cırt cırtlı bandı ile kafanıza göre kolaylıkla ayarlanabilir. Decathlon avcı şapkası kategorisinde yer alan kamuflaj desenli ürünler, doğal alana kolayca uyum sağlamanızı sağlar. Sabit durarak avlanmak için dizayn edilen bu ürünler, daha çok göçmen kuş avcılığı için kullanılır. Bununla birlikte tasarımda ışık bulunan avcı şapka modelleri, karanlık ortamlarda 8 metreye kadar ışık yayar. Siperin altında yer alan açma düğmesi, kolay erişilebilir yapıda olup pratik kullanım olanağı sağlar.

Av Eldiveni Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

En çok kullanılan av malzemeleri arasında yer alan av eldivenlerini seçerken dikkat etmeniz gereken ilk konu hava koşullarıdır. Kullandığınız av eldiveni, av faaliyetinizi gerçekleştireceğiniz hava şartlarına uygun olmalıdır. Yağışlı havalarda mutlaka su geçirmez eldivenleri tercih etmelisiniz. Oldukça düşük hava sıcaklıklarında yaptığınız av aktivitelerinde kullandığınız eldivenler ise yalıtım teknolojisine sahip olmalıdır. Bununla birlikte tercih ettiğiniz eldiven modelinin iyi kavrama sağlaması gerekir. Eğer beklemeli bir av faaliyetine katılacak ve kamuflaj kıyafetler kullanacaksanız, bu kıyafetler ile uyumlu olan kamuflaj desenli eldiven modellerine yönelmelisiniz.

Avcı Şapkası Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Decathlon av kıyafetleri kategorisinin en çok beğenilen ürünleri arasında yer alan avcı şapkaları, uygun fiyat seviyeleri ile av tutkunlarının beğenisini kazanır. Farklı av faaliyetleri, arazi şartları ve hava koşulları için birçok seçenek sunan av şapkalarının fiyatları, ürünlerin tasarımına ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Yapısında ışık bulunan siperli avcı şapkaları, diğer modellere göre farklı fiyat seviyesine sahiptir. Siz de çıkacağınız av faaliyetine uygun olan şapkaya Decathlon aracılığı ile ulaşabilirsiniz.