Av Yağmurlukları ve Su Geçirmez Pantolonlar

Avcı Yağmurluk

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre alanı
Fiyat
Yetişkin Panço - Siyah - Glenarm
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Yetişkin Panço - Siyah - Glenarm
₺190
SOLOGNAC

Yetişkin Panço - Siyah - Glenarm

(7)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.3/5 Şuna göre: 161 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Avcı Yağmurlukları ve Su Geçirmez Pantolon

Temiz havada, doğayla baş başa yapılan avcılık sporu, şehrin stresinden uzaklaşmanıza ve rahatlamanıza yardımcı olur. Zorlu hava ve arazi koşullarında gerçekleştirilen av faaliyetleri, özel ekipman ve kıyafetler kullanılmasını gerektirir. Yağışlı havalarda kendinizi korumanız için ihtiyacınız olan avcı yağmurlukları ve su geçirmez pantolonlar, aktivitenizi sorunsuz ve konforlu bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Avcı Yağmurluk Giyim Ürünü Özellikleri Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Avcı yağmurlukları, arazide yağış altında gerçekleştirilen her türlü avcılık faaliyeti için tasarlanmış ürünlerdir. Polyester ana kumaş bileşeni ve çoklu uç dikişler ile imal edilen yağmurluklar, 600 denyeye kadar dayanıklılık gösterir. Yağmurlukların terin dışarı atılmasını kolaylaştıran membran kaplama yapısı, yüksek nefes alabilirlik performansı ile göz doldurur. Farklı cep tasarımları ile av sporu tutkunlarına sunulan av kıyafetleri, pratik kullanım olanağı sunar. Su geçirmez özellikteki cepler, yoğun yağış altında bile içerisine koyduğunuz malzemelerinizi en iyi şekilde korur. Sert arazi koşullarında kullanıma uygun olan yağmurluk modelleri, yıpranma ve sürtünmeye karşı mukavemet gösterir. Avcı yağmurluklarının iç kısmında kullanılan pamuk bileşen ise kullanıcının rahat hissetmesine yardımcı olur.

Avcı Yağmurluk Modelleri Nelerdir?

Decathlon yağmurluk kategorisinde yer alan ürünler, farklı av türlerine göre değişik tasarımlar halinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Koyu yeşil ve kahverengi renklerin hakin olduğu erkek yağmurluk modelleri içerisinde kamuflaj desenli tasarımlar da bulunur. 3D etkisi ile daha gerçekçi bir görünüm elde etmenizi sağlayan kamuflaj kıyafetler, yağmur kuşu, kaz ve ördek avı sırasında daha iyi performans göstermenize katkı sağlar. Decathlon ürün yelpazesindeki kendi cebine katlanan yağmurluklar, oldukça hafif ve az yer kaplayan yapısı ile pratik kullanım olanağı sunar. Açık alanda gerçekleştirdiğiniz küçük hayvan avcılığı içi dizayn edilen bu ürünü, kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Kapüşonlu tasarımı ile de dikkat çeken yağmurluk modelleri, baş ve boyun bölgenizi de yağmurdan korur.

Avcı Su Geçirmez Pantolon Özellikleri Nelerdir?

Su geçirmez pantolon çeşitleri, yağmurlu havalarda ve ıslak av bölgelerinde avcıların konforunu korumak için tasarlanır. Baldır, diz ve kalça kısımlarında güçlendirmeler bulunan Decathlon su geçirmez pantolon modelleri, zorlu doğa koşullarında kullanıma uygundur. Nefes alabilirlik özellikleri ile de ön plana çıkan ürünler, membran yapıları sayesinde siz hareket ederken meydana gelen teri dışarı atar. Pantolon modellerinin elastik bel dizaynı, vücut yapınıza en iyi şekilde uyum sağlar. Pantolonların sahip olduğu özel kesim, faaliyetiniz sırasında yaptığınız zorlayıcı hareketler sırasında vücudunuzu korur. 2 el ve 1 arka cep ile tasarlanan pantolonların cepleri, su sızdırmaz özelliktedir. Bununla birlikte su geçirmez termal pantolon çeşitleri, pamuk astarlı iç yapısı ile hem yumuşaklık hissi verir, hem de sıcak kalmanızı sağlar. Göçmen kuş avcılığı için dizayn edilen su geçirmez erkek pantolon modelleri ise ses çıkarmayan yapıya sahiptir.

Avcı Yağmurlukları Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Avcı yağmurluk modelleri arasından seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken konuların başında çıkacağınız avın türü gelir. Avın türü faaliyet göstereceğiniz arazi yapısı ile birlikte değerlendirilmelidir. Bu sayede bölgeye uygun kamuflaj özelliklerine sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Farklı av türleri için ise şeffaf yağmurluk modellerini de seçebilirsiniz. Satın aldığınız avcı yağmurluğunun nefes alabilir yapıya sahip olması da oldukça önemlidir. Özellikle hareketli avlarda teri dışarı atabilen yağmurlukların kullanılması önerilir. Ayrıca satın aldığınız ürünün vücut ölçülerinize uygun olmasına da dikkat etmelisiniz. Böylelikle seçtiğiniz ürün hareketlerinizi kısıtlamaz.

Avcı Yağmurluk Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Avcı yağmurluk fiyatları, beğendiğiniz ürünün türüne, kumaşına, fonksiyonelliğine ve sunduğu özelliklere göre farklı seviyelerde belirlenir. Decathlon av malzemeleri kategorisinde satılan erkek ve kadın yağmurluk modelleri, kolay ulaşılabilir fiyat alternatifleri ile av tutkunlarına sunulur. Siz de kaliteli kumaşları ve dayanıklı yapıları ile dikkat çeken ürünler arasından beğendiğiniz birine en kısa sürede sahip olabilirsiniz.