Bikini Üstü

Bikini Üstleri

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Kadın Bikini Üstü - MAE PARADISE
YENİ
Kadın Bikini Üstü - MAE PARADISE
₺120
OLAIAN

Kadın Bikini Üstü - MAE PARADISE

Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Bikini Üstü - Pembe - Elena
YENİ
Bikini Üstü - Pembe - Elena
₺160
OLAIAN

Bikini Üstü - Pembe - Elena

Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Kadın Üçgen Bikini Üstü - Bronz - Mae
YENİ
Kadın Üçgen Bikini Üstü - Bronz - Mae
₺100
OLAIAN

Kadın Üçgen Bikini Üstü - Bronz - Mae

Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Bikini Üstü - Siyah - Astrid
YENİ
Bikini Üstü - Siyah - Astrid
₺180
OLAIAN

Bikini Üstü - Siyah - Astrid

Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.3/5 Şuna göre: 51 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Bikini Üstü

Bikini üstleri yaz aylarında kadınların vazgeçilmez giyim ürünleri arasında yer alıyor. Bu vazgeçilmez giyim ürünlerinin onlarca farklı çeşidi arasından bir tanesini seçmek ise kafa karışıklığı yaratabiliyor. Bikini üstlerini havuzda, denizde, olimpik havuzlarda ve yüzme kurslarında tercih edebilirsiniz. Yüzlerce farklı model arasından hangisini seçeceğiniz konusunda kafanızın karışması ise son derece normal. Farklı yüzme ürünleri arasından amacınıza ve zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Bikini Üstü Modelleri Nelerdir?

Birbirinden farklı bikini üstü modelleri yer alıyor. Denizde en çok tercih edilen bikini üstü modelleri arasında üçgen bikini dikkat çekiyor. Oldukça ilgi çekici olan bu model güzel görünmeyi seven kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bikini üstü havuz, deniz, yüzme kursu gibi farklı ortamlara göre farklı modellerde tercih edilebilir. Üçgen bikini modelleri hemen hemen her ortamda tercih edilebilir. Sezonun dikkat çeken modelleri arasında bulunan üçgen bikinilerin farklı renkleri mevcuttur. Standarttan şaşmak istemeyenler beyaz bikini üstü ya da siyah bikini üstü tercih edebilir.

En çok tercih edilen bikini üstü modelleri arasında push up bikini üstü yer alıyor. Bu kadın bikini üstü modeli göğüslerin daha büyük ve olduğundan daha dik görünmesini sağlıyor. Siz de tüm gözler üzerinizde olsun istiyorsanız bu push up bikini üstü modellerine göz atabilirsiniz.

Su ve yaz sporları için çoğunlukla halter bikini üstü tercih ediliyor. Bu model özellikle yüzme kurslarında ya da olimpik havuzlarda yapılan su sporlarında kullanılıyor. Sörf gibi su sporları için sörf kategorisi altında bulunan halter bikini modelleri oldukça uygundur. Bu model tüm su ve yaz sporları arasında tercih edilebilir.

Denizde ya da havuzda tercih edebileceğiniz modeller arasında ipli bikini üstü modeli de bulunuyor. Bu model çoğunlukla boyundan ve sırttan bağlamalı ipler ile yapılıyor. İpli bikini üstü plajda veya havuz kenarında kullanım için oldukça uygun oluyor.

Push up bikini üstü tercih etmeyenler dolgulu bikini üstü ya da balenli bikini üstü tercih edebilir. Bu modellerde göğüslerin olduğundan daha büyük ve daha dik görünmesini sağlar.

Bikini Üstü Fiyatları Nelerdir?

Bikini üstü fiyatları oldukça değişkenlik gösteriyor. Bikini üstünün modeline göre fiyatlar değişebilir. Ayrıca fiyatları belirleyen ana unsur olarak bikini üstünün üretildiği kumaş oldukça önemli. Kumaşın yanı sıra hangi spor için üretilmiş olduğu da fiyatlar belirlenirken önemli bir husus oluyor. Bikini üstü seçerken hemen hemen her kesime uygun bir fiyat aralığının olduğunu görebilirsiniz.

Bikini Üstü Nasıl Seçilir?

Bikini üstü seçerken pek çok faktör göz önünde bulundurulmalıdır. İlk olarak dikkat etmeniz gereken nokta nerede giyeceğiniz konusudur. Yüzme kursu gibi yerler için spor bikini üstü tercih etmelisiniz. Denizde ya da özel havuzunuzda giymek için daha estetik modelleri tercih edebilirsiniz. İpli modeller havuz kenarında ta da plajda güneşlenmek için oldukça uygun. İplerin düğümünü açarak kolayca güneş izlerinden korunarak güneşlenebilirsiniz. Üçgen modeller günlük hayatında dekolte giymeyi sevenler için güneşlenmeye daha uygundur. Sörf, su voleybolu, su kayağı, kano, rafting gibi su sporları yaparken kullanmak üzere bikini üstü tercihi yapacaksanız halter modellere mutlaka göz atmalısınız. Halter modeller ile bikini üstünün spor esnasında açılma ya da düşme riski minimum seviyeye inecektir. Deniz kenarında giyecekseniz ve güzel görünmek istiyorsanız destekli bikini üstü modellerini mutlaka tercihleriniz arasına eklemelisiniz. Yapacağınız sporu seçtikten sonra ise renk seçenekleri arasında seçim farklı kadın bikini üstü modelleri arasından mutlaka tercihinize ve amacınıza uygun olanı bulabilirsiniz.