Kafa Lambaları

Kafa Lambaları

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre
Fiyat

En yüksek fiyat en düşük fiyattan küçük olamaz.

4.4/5 Şuna göre: 1287 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

El Feneri

Güçlü fonksiyonlarıyla ihtiyaçlarınıza yanıt veren el feneri ve kamp lambası modelleri, hem evde hem de outdoor faaliyetlerde aydınlatma çözümü sunar. Boyutları, güçleri, üretim malzemesi ve tasarımları ile birbirinden ayrılan el feneri ürünleri, elektrik kesintisinin yaşandığı durumlarda yardımınıza koşar. Taşınabilir özelliği ile ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabileceğiniz el fenerleri; doğa sporcularının, kampçıların, maceraperestlerin ve avcıların ihtiyaç duyduğu ekipmanların başında yer alır. El feneri şarjlı, pilli ve solar çeşitleri ile yeni nesil teknolojilerle tasarlanır. Kademeli olarak çalıştırılabilen el fenerleri, düşük veya yüksek güçte kullanılabilir. Objelerin veya mekanların rahatlıkla görünmesine yardımcı olan el feneri modelleri, zorlu ve tehlikeli durumlara karşı sinyal verebilmenize de imkan tanır.

El Feneri Modelleri

El feneri çeşitleri, birçok farklı ihtiyaca uygun olabilecek seçenekleri bulabileceğiniz bir ürün yelpazesinde yer alır. Doğayı keşfetmeyi seven, yeni maceralar yaşamaktan hoşlanan kampçılar ve doğa sporcuları için özel tasarımlı el fenerleri üretilir. El feneri modelleri; boyut, renk, şarj süresi, pil türü, ürün modeli, teknik özellikler, malzeme yapısı, marka ve kullanım amacı gibi unsurlara bağlı olarak çeşitlilik içerir. Kademeli olarak çalıştırılabilen el fenerleri, zayıf ve güçlü ışık yardımıyla farklı ortamlarda son derece kullanışlıdır. Uzun süreli kullanım sağlayan şarjlı el feneri, her türlü arazide veya doğa faaliyetinde işlevsel bir kullanım sunar.

Kamp, avcılık, trekking, doğa sporları ve ani elektrik kesintilerinde kullanılan el fenerleri, hayatınızı kolaylaştıracak özellikler ile donatılır. Rahat ve sağlam bir tutuş sağlayan led el feneri, güçlü ışıklandırmaya ihtiyaç duyulan av etkinliklerinde büyük kolaylık sağlar. Darbe ve düşme gibi durumlara karşı kaliteli malzeme kullanılarak üretilen el fenerleri, dalgıçlar tarafından da tercih edilir. Dalış el feneri, her türlü uzaklıkta etrafınızı görebilmeniz için özel olarak tasarlanır. El feneri fiyatları ürün özellikleri, kullanım amacı, boyutu, tasarımı, üretim yapısı ve çalışma tipi gibi unsurlara bağlı olarak değişkenlik gösterir.

El Feneri ve El Feneri Pili Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aydınlatma ihtiyacını karşılayan en fenerleri; şarjlı, pilli ve güneş enerjili olmak üzere birbirinden ayrılır. Kullanım alanlarına ve ürün grubuna bağlı olarak çeşitlilik gösteren el fenerleri arasından bir seçim yaparken bazı hususlara dikkat etmek gerekir. En iyi el feneri seçimi için pil türü, ağırlık, ürünün aydınlatma gücü, malzeme yapısı, kalitesi ve parlaklık düzeyi dikkate alınması gereken noktalar arasında bulunur. Gelişmiş devre teknolojisine sahip pilli en feneri ürünleri, kullanıldığı alanı daha parlak bir şekilde aydınlatır. Işığın parlaklığını ifade eden lümen değeri de seçim aşamasında önem kazanır. Kamp ve avcılık faaliyetleri için güçlü aydınlatma kaynağına sahip el fenerleri tercih edilmelidir. Pilli ve şarjlı el feneri fiyatları, özelliklere ve tasarıma göre farklı çeşitleri içerir. Siz de seçim yapmadan önce ürün özelliklerini göz önünde bulundurarak, ihtiyaçlarınız için en uygun ürünlere Decathlon ile ulaşabilirsiniz.

El Fenerindeki Lümen Ne Anlama Gelir?

Lümen, el fenerinden çıkan ışık parlaklığını ifade eder. Işık kaynağının gücünü gösteren ölçü birimi lümen olarak isimlendirilir. Lümen değerleri, modele göre değişkenlik gösterir. Kullanım alanlarına ve uygulamalara bağlı olarak farklı lümen değerlerine ihtiyaç duyulur. Yakın mesafeli kullanım için 1-25 lümene sahip el fenerleri idealdir. Evin çevresi için 25-100 lümene sahip el fenerleri kullanılır. Lümen değeri küçük el feneri, dış mekan kullanımı için benzersiz bir alternatif oluşturur. İnşaat faaliyetlerinde, güvenlik uygulamalarında veya acil durumlarda daha çok parlak bir görünüm sunan yüksek lümen el feneri kullanılır. Gece çalışmaları ve arama kurtama görevleri için 1000 ve üzeri lümen değerine sahip modeller yoğun olarak tercih edilir.

Outdoor El Feneri

Zorlu doğa koşulları için birçok özellik ile donatılan el fenerleri ve kafa lambası , outdoor kullanımlar için özel olarak üretilir. Çoklu ışıklandırma modlarına sahip outdoor el fenerleri, suya ve darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Kolay taşınabilen mini el feneri, güneş battığında zorlu ve engelli bir parkura dönüşebilen dağ tırmanışlarında ihtiyacınızı karşılar. Uzak mesafeleri güçlü bir şekilde aydınlatan outdoor el fenerleri, arazi koşulları için de uygundur. El feneri pilli seçenekleri, çalışma süresine kıyasla daha fazla lümeni ifade eder. Pilli el fenerleri, şarj kaynaklarından uzak olduğunuz durumlarda uzun süre boyunca etkili bir kullanım sağlar.

Kamp hayatını kolaylaştıracak özellikler ile donatılan outdoor el fenerleri, düşme ve darbe gibi durumlara karşı dayanıklı malzemelerden üretilir. Doğayı keşfetmeyi seven kampçıların yanı sıra dalgıçlar için de el fenerleri imal edilir. Güçlü aydınlatmalı dalış el fenerleri, su atında etrafınızı görebilmenizi sağlar. Sualtı aktivitelerinize renk ve heyecan katacak dalış el feneri, gece ve dip dalışları için idealdir. Dar ve geniş olmak üzere iki aydınlatma modu bulunan dalış el fenerleri, tüplü dalış yapanlara ek bir aydınlatma sunar. El feneri modelleri ve fiyatları geniş bir yelpazede satışa sunulur. Siz de aradığınız tüm özelliklere sahip el feneri seçeneklerine Decathlon ile ulaşabilirsiniz.