Yağmurluklar

Çocuk Yağmurluk

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Çocuk Yağmurluk - 7 / 15 Yaş - Lacivert - MH100
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Çocuk Yağmurluk - 7 / 15 Yaş - Lacivert - MH100
₺160
QUECHUA

Çocuk Yağmurluk - 7 / 15 Yaş - Lacivert - MH100

(7)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.6/5 Şuna göre: 71 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Çocuk Yağmurluk

Her yaştan çocukiçin esnek, pratik ve kullanım alanı geniş yağmurluk modelleri, hem ebeveynlerin hem de çocukların sevdiği mevsimlik dış mekan ürünleri arasında yer alıyor.Yağışlı ve rüzgarlı bahar aylarından doğa yürüyüşlerine, spor antrenmanlarından su aktivitelerine kadar uzanan birçok alanda, çocukların konforu ve sağlığı için özel olarak tasarlanan rengarenk ve kullanışlı çocuk yağmurluk modelleri Decathlon’da sizleri bekliyor.

Yağmurluk Nasıl Seçilir?

Hayatın her alanında var olmaktan keyif duyan çocuklar için üretilmiş yağmurluklar arasından çocuğunuz için en uygunu hangisi? Çocuğunuz sevdiği aktivitelere rahatlıkla katılırken ona uyum sağlayacak yağmurluğu seçmek önemli. Öncelikli olarak seçeceğiniz yağmurluğun su geçirmeyen kumaştan üretilmiş olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Birçok yağmurluk hafif yağmurlara dayanıklı olsa da ağır yağış altında su geçirebilir.

Kız çocuk yağmurluk ve erkek çocuk yağmurluk modelleri arasından tercih yaparken dikkat edilmesi gereken diğer bir faktör de yağmurluğun üretiminde nefes alan kumaş kullanılmış olması. Doğa yürüyüşü için tercih edilecek yağmurlukların görece daha hafif, sert yağışlara dayanıklı ve nefes alan kumaştan üretilmiş olması, çocuklaraseverek ve rahatlıkla kullanacakları bir ürün deneyimi sunacaktır. Su aktivitelerinde kullanılacak yağmurluklarsasıcak tutan, su geçirmeyen ve rüzgardan koruyan yapısı ile tekne ve yelken malzemeleri olarak çocuklara eşlik etmeyi bekliyor. Sporcu minikler için antrenman yağmurlukları ve rüzgarlıklara çocuk yağmurlukları bölümünden göz atabilirsiniz.

Çocuk Yağmurluk Modelleri Nelerdir?

Çocukların okul, spor, doğa aktiviteleri gibi hareket ve koruma gerektiren alanlarda kullanılabilecekleri yağmurlukların birçok çeşidi bulunuyor. Bu ürünler yağmurlu ve rüzgarlı havalarda, onların hareket kabiliyetinietkilemeden koruma sağlıyor. Çocuk panço modelleri de bunlardan biri. Panço çocuk yağmurluk modelleri, kolay katlanan ve hafif olan yapısıyla doğa yürüyüşlerinde çocuğunuzu koruyan ve kendi cebine katlanarak sığabilen fonksiyonu düşünülerek tasarlanıyor. Renkli ve şık tasarımlarıyla çocukların gözdesi olan bu ürünler, ebeveynlerin de gönül rahatlığıyla tercih edeceği modeller arasında yer alıyor.

Hareketli minikler için spor aktivitelerinde kullanılmak üzere tasarlanan su tutmaz ve rahat hareket edebilmeyi sağlayan çocuk rüzgarlık modelleri de miniklerin tercihlerinden biri. Futbol antrenmanlarında da severek kullanılan erkek çocuk rüzgarlık modelleri, nefes alabilen kumaşı sayesinde futbol antrenman yağmurluğu olarak futbol ürünleri arasında yer alıyor. Zorlu hava şartlarında tam koruma, termal sıcaklık ve su tutmama özellikleriyle su geçirmez çocuk mont modelleri, çocuğunuzun soğuk ve yağışlı havalarda hiçbir aktiviteden geri kalmamasına yardımcı oluyor. Su geçirmez kız çocuk mont ve erkek çocuk su geçirmez mont seçenekleri, geniş yelpazesiyle ebeveynlerin beğenisine sunuluyor.

Çocuk Yağmurluk Fiyatları Nelerdir?

Kız çocuk yağmurluk ve erkek çocuk yağmurluk fiyatları, model ve yaş grubuna göre farklılık gösteriyor. Kumaş ve kullanım alanları da çocuk yağmurluk modellerinin fiyatlarını belirleyen etkenler arasında yer alıyor. Su tutmaz ve su geçirmez kumaşa sahip olan ürünler, sert hava koşullarında da tam koruma sağlayan yapılarıyla fiyatlandırmada fark yaratıyor. Yağmurluk fiyatlarının değişkenlik göstermesindeki en önemli etkenlerden bir diğeriyse tasarım. Kapüşon, cep, sırt çantalarıyla birlikte uyumlu kullanım özelliklerinesahip yağmurluklar farklı tasarımlarıyla öne çıkıyor. Kolay kullanım, hafiflik özellikleri olan çocuk yağmurlukları, hem miniklerin hem de ebeveynlerin tercihi.

Klasik yağmurluk modellerinin yanı sıra panço erkek çocuk ve panço kız çocuk yağmurluklar, kolay giyilebilir ve yer kaplamayan tasarımlarıyla diğer yağmurluk modellerinden ayrılıyor. Farklı yaş grubu ve tasarımlara göre fiyatlandırılan bu ürünler, çocuğunuz ve sizler için tercih seçeneğini artıran modeller arasında yer alıyor. Çocuğunuz için en rahat, bütçeniz için en uygun çocuk yağmurluk modellerini Decathlon'da inceleyebilir, size hitap eden ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz.