Sweatshirtler ve Kapüşonlu Üstler

Çocuk Sweatshirtler ve Kapüşonlu Üstler

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
3.7/5 Şuna göre: 3 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Çocuk Kapüşonlu Üstler ve Sweatshirtler

Kapüşonlu üstler ve sweatshirtler sportif giyimin vazgeçilmez giysileridir. Günlük yaşamda pratiklik sunan bu giysiler, kapüşonlu ya da kapüşonsuz olarak çeşitlere ayrılır. Açık hava aktivitelerinde başınızı soğuktan muhafaza eden kapüşonlu sweatshirt modelleri, yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de üretilir. Son derece rahat kesimlere ve cildi rahat ettiren yumuşak kumaş bileşenlerine sahip olan çocuk kapüşonlu üstler ve sweatshirtler, kız çocuk sweatshirt ve erkek çocuk sweatshirt modelleri olmak üzere ik ayrı kategoride üretilir. Sweatshirtler, farklı zevklere hitap eden kırmızı sweatshirt çocuk, gri çocuk sweatshirt, siyah sweatshirt kız çocuk ve erkek çocuk beyaz sweatshirt gibi alternatif renk seçenekleri ile üretilmiş ve çocukların beğenisine sunulmuştur.

Sweatshirt Ne Zaman Giyilir?

Sweatshirtler, genellikle outdoor etkinliklerinde, antrenmanlarda ve açık havada yapılan sportif etkinliklerde giyilmekle beraber günlük olarak da tercih edilebilen son derece konforlu giysilerdir. Gün boyu rahatlık sağlayan sweatshirtler, vücudu sıcak tutan kumaş bileşenleri ile üretilmiş olup soğuk havalarda giymek için uygundur. Sweatshirtler vücuda oturan kesimleri, hareket özgürlüğünü destekleyen esnek kumaş bileşenleri ve nefes aldıran havalandırma noktaları sayesinde antrenman öncesinde, antrenman sırasında ve antrenman sonrasında çocukların rahat etmesini sağlar.

Çocuk Sweatshirt Modelleri Nelerdir?

Çocuklara özel olarak üretilen çocuk sweatshirt modelleri, çocukların tüm outdoor spor faaliyetlerinde sıcacık ve güvende kalmasına yardımcı olur. Kız ve erkek olmak üzere iki kategoriye ayrılan çocuk sweatshirtleri, dayanıklı kumaşları ve sağlam birleştirme noktaları sayesinde her türlü fiziksel aktiviteye karşı dirençlidir. Hareket özgürlüğünü destekleyen elastan kumaş bileşeni sayesinde sweatshirtler son derece esnektir ve tüm hareketlerde vücutla birlikte esner. Ürünler, fazla efor gerektirmeyen ve çok terletmeyen eğitici ve sportif jimnastik antrenmanları öncesinde, antrenman esnasında ve sonrasında sıcak tutan tasarımlara sahiptir. Sweatshirt modelleri, French Terry, içi bukletli French Terry, sentetik, muflon, pamuk, tüylü, sıkı ve kalın dokuma kumaş gibi yüksek ısı yalıtımı sunan pek çok farklı kumaş bileşenleri ile üretilmiştir. Spor sırasında oluşan teri dışarı atan polyester, sentetik ya da nemi tutan ve yavaş yavaş kuruyan pamuk kumaş bileşenleri ile üretilen sweatshirt modelleri, sportif aktivite boyunca çocukların serin ve kuru kalmasına yardımcı olur.

Kapüşonlu üst ve sweatshirt modelleri, yumuşak yapıları sayesinde çocukların narin ciltlerine zarar vermez ve yumuşak tutar. Kapüşonlu sweatshirt çocuk modelleri, serin havalarda yapılan sportif aktivitelerde baş ve boyun kısmını soğuktan muhafaza eder. Kapüşonlu üst modelleri, fermuarlı ve fermuarsız olarak çeşitlere ayrılır. Fermuarlı sweatshirt çocuk üstleri gerektiğinde önü açık ya da kapalı kullanım olanağı sunar. Kız çocuk fermuarlı sweatshirt modelleri etek kısmından başlayıp yaka bitiminde sona eren tam boy fermuarlı tasarımlara sahiptir. Fermuarlı cepli ya da kargo cepli kız çocuk kapüşonlu sweatshirt ve kapüşonlu sweatshirt erkek çocuk modelleri ufak tefek eşyalarını cebinde taşımak isteyen çocuklar için konfor sunar.

Kapüşonsuz sweatshirt modelleri, eğitici ve sportif jimnastik pratikleri öncesi, sırası ve sonrası kullanımlar için ve haftada 3 ya da 4 kez müsabakaya veya antrenmana çıkan orta seviye futbolcular için tasarlanmıştır. Vücudu sıcak tutan kumaş bileşenleri ile üretilen modellerin yaka kısımları yuvarlak ya da yarım fermuarlı dik yaka tasarımlarına sahiptir. Teri dışarı atan ve çabuk kuruyan kumaş bileşenleri ile üretilen modeller, esnek yapıları sayesinde giyip çıkarırken konfor ve rahatlık sunar. Ayrıca kapüşonlu bornoz modelleri, su sporları ile ilgilenen çocuklar için tasarlanmış olup, pamuk içeren kumaş bileşeni sayesinde yumuşaktır, ısı yalıtımı sunar ve pamuğun teri emme özelliği sayesinde vücudun hızla kurumasını sağlar. Bu hafif yapılı bornozlar yüzme çantasında az yer kaplayan ve kolayca taşınan ürünlerdir.

Çocuk Kapüşonlu Sweatshirt Fiyatları Nelerdir?

Çocuk kapüşonlu sweatshirt modelleri, özelliklerine göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Kumaşı daha fazla teknik özellik barındıran ve daha yüksek konfor sunan modeller daha farklı fiyatlardan satışa sunulurken daha sade modeller daha uygun fiyatlarla karşınıza çıkar. Fiyatlarda belirleyici olan unsurlar, ürünlerde kullanılan özel kumaş bileşenleri, sunduğu konfor ve fonksiyonelliktir. Decathlon, sporu herkes için sürdürülebilir olarak ulaşılabilir kılan bir marka olarak, tüm kız çocuk kapüşonlu ve erkek çocuk kapüşonlu sweatshirt modelleri ve bunun yanı sıra futbol ürünleri ve jimnastik malzemeleri ile sportif yaşamınızı güçlü bir şekilde destekler ve tüm ürünleri bütçenize uygun fiyatlarla beğeninize sunar. Siz de hemen Decathlon adresine uğrayabilir ve beğendiğiniz ürünleri tek tıkla kolayca satın alabilirsiniz.