Şortlar

Çocuk Şort

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Çocuk Outdoor Şort - 2 / 6 Yaş - Mavi - MH500
SERİ SONU
Çocuk Outdoor Şort - 2 / 6 Yaş - Mavi - MH500
₺90 −11%
₺80
*14.06.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
4.7/5 Şuna göre: 77 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Çocuk Spor Şortlar

Çocuk şort modelleri, sporla ilgilenen ve outdoor aktivitelere katılan çocukların en önemli ihtiyaçları arasında ilk sıralarda yer alır. Her spor branşı için ayrı olarak tasarlanan çocuk şort seçenekleri, bu sayede çocuğunuzun spor performansını kolayca zirveye taşır. Erkek çocuk şort ve kız çocuk şort gibi farklı türlerde üretilen modeller, bu sayede çocuğunuzun fiziksel özelliklerine kusursuz bir şekilde uyum sağlar. Futbol antrenman şortu, çocuk deniz şortu, jimnastik şortu gibi seçenekleriyle çocuğunuzun pek çok spor dalında başarıya ulaşmasına yardımcı olan ürünler, dayanıklı yapılarıyla da ön plana çıkar. Decathlon tarafından tasarlanan erkek ve kız çocuk şort modelleri, özel dokuları ve güçlü tasarımlarıyla çocuğunuzun spor performansını artırırken koruyucu yapılarıyla da çocuğunuzu çeşitli sakatlıklara ve hastalıklara karşı güvende tutar.

Erkek Çocuk Şort Boyu Ne Olmalıdır?

Erkek çocuklar için üretilen şort modellerinin boyları, kullanılacakları spor branşına göre değişiklik gösterir. En önemli basketbol ekipmanları arasında yer alan basketbol şortu çocuk seçeneklerinin diz kapağının altına kadar uzanması gerekir. Bu sayede koşu esnasında kasılmalara ve takılmalara yol açmayan basketbol şortları, çocuğunuzun performansını artırır. En çok tercih edilen futbol ürünleri arasında yer alan futbol şortu modelleri ise ağırlıklı olarak diz kapağının üstüne kadar uzanacak şekilde üretilir. Basketbol şortlarına göre daha dar bir yapıya sahip olan futbol şortu türleri, kısa yapıları sayesinde çocukların kolayca hızlanabilmesini ve güvenli bir şekilde koşabilmesini mümkün hâle getirir. Çocuk boxer türleri ise ağırlıklı olarak yarım boy şeklinde üretilir. Diz kapağının bir karış üzerine kadar uzanan erkek çocuk boxer ve kız çocuk boxer türleri, bu sayede farklı kıyafet seçenekleriyle birlikte kullanılabilir ve esnek dokularıyla çocuğunuzun vücudunu etkili bir şekilde sararak kıyafetlerde kabarıklık oluşmasının önüne geçer.

Çocuk Şort Modelleri Nelerdir?

Çocuklar için özel olarak üretilen şort seçenekleri, farklı türleriyle çocuğunuzun çeşitli spor dallarına kolayca adapte olabilmesine yardımcı olur. Erkek çocuk deniz şortu ve kız çocuk deniz şortu türleri, su tutmayan yapıları ve ağırlaşmayan tasarımları sayesinde çocuğunuzun su içinde özgürce hareket edebilmesini sağlar. Hentbol şortu seçenekleri, esnek yapılarıyla çocukların hentbol müsabakalarında tüm saha boyunca hızlı bir şekilde defalarca koşabilmelerine olanak tanır. Kaleci şortu türleri ise esnek yapıları sayesinde çocukların her türlü refleksi sakatlık ve performans düşüklüğü riski yaşamadan gösterebilmesini mümkün hâle getirir. Çocuklar için tasarlanan taytlı şort türleri ise en çok tercih edilen jimnastik malzemeleri arasında yer alır. Vücudu saran yapıları ve yüksek esneklikleri sayesinde jimnastik sporuyla ilgilenen çocukların bacak kaslarını destekleyen ürünler, farklı boylarıyla her yaşta çocuk tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Tenis şortu türleri, kısa tasarımları ve esnek yapıları sayesinde ani hareketlerin rahatça gerçekleştirilebilmesine imkân tanır ve bu sayede çocuğunuzun tenis branşında kolayca ilerleyebilmesine destek olur.

Çocuk Futbol Şortu Fiyatları Nelerdir?

Çocuklar için üretilen futbol şortu türleri, ideal fiyat seçenekleriyle dikkat çeker. Futbol şortu fiyatları, ürünlerin özelliklerine, kalitesine ve kullanım ömrüne göre değişiklik gösterebilir. Çocuğunuz için futbol şortu seçerken ürünlerin kullanıcılara sağladığı avantajlara ve forma türleriyle uyumuna da dikkat etmenizde yarar bulunur. Siyah futbol şortu seçenekleri, tüm antrenman kıyafetleriyle ve forma seçenekleriyle uyum sağlaması açısından en kullanışlı ürünler arasında yer alır. Siyah çocuk şort alternatifleri aynı zamanda antrenmanlarda ve günlük kullanımda da tercih edilebilmesi ile ön plana çıkıyor. Birbirinden kaliteli çocuk şortu seçenekleri ise Decathlon’da sizi bekliyor. Eğer siz de çocuğunuz için son derece kullanışlı şort alternatifleri satın almak isterseniz, hemen Decathlon’un size özel modellerine göz atabilir ve çocuğunuza eşsiz bir konfor sunabilirsiniz.