Formalar

Çocuk Futbol Forması

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Çocuk Futbol Forması - Beyaz - F100
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Çocuk Futbol Forması - Beyaz - F100
₺24,50
KIPSTA Çocuk Futbol Forması - Beyaz - F100 (5)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Çocuk Basketbol Forması - Kırmızı / Beyaz - T500R
SERİ SONU
Çocuk Basketbol Forması - Kırmızı / Beyaz - T500R
₺90 −11%
₺80
TARMAK Çocuk Basketbol Forması - Kırmızı / Beyaz - T500R (4)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
3.9/5 Şuna göre: 33 Çevrimiçi ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Çocuk Futbol Forması

Futbol forma modelleri, halı saha antrenmanlarında ya da maçlarda kullanıldığı gibi, günlük spor giyim ürünü olarak da tercih ediliyor. Çocuklar tıpkı babaları gibi, tuttukları takımın renklerini taşıyan formaları giymeyi çok seviyor. Antrenman ya da maçlarda daha iyi performans gösterilmesini sağlayan formalar, çocukların en sevdiği renk ve desenlerle tasarlanıyor. Her üründe olduğu gibi, formalarda da çocukların hassasiyetine uygun ürünleri tercih etmek gerekiyor. Çocuklar futbol oynarken, dışarıda vakit geçirirken ve okula dönüş günlerinde sıklıkla çocuk futbol forması giymeyi tercih ediyor. Decathlon’da cilde zarar vermeyen özelliklere sahip en özel futbol formaları çocukların beğenisine sunuluyor.

Çocuk Futbol Forma Modelleri Nelerdir?

Çocuk futbol forma modelleri tasarım ve kumaş yapısı gibi özelliklere göre değişiyor. Geniş ürün yelpazesi sayesinde formalar, her yaştan çocuğa ve zevke hitap ediyor. Erkek çocukların daha çok tercih ettiği formalar, hareket özgürlüğünü üst seviyeye çıkarıyor. Genel olarak kısa kollu t-shirt şeklinde tasarlanan çocuk formaları, şort t-shirt takımı şeklinde de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Çocuklar için forma modelleri hafif ve nefes alabilen yapıda tasarlanıyor. Teri dışarı atma özelliğine sahip olan formalar sayesinde çocuklarınız daha konforlu hissediyor. Çocukların dışarıda vakit geçirirken ne kadar hareketli oldukları herkes tarafından biliniyor. Decathlon’da yer alan çocuk futbol formaları maksimum hareket özgürlüğü için özel olarak tasarlanıyor. Esnekliği destekleyen forma modelleri, giyip çıkarırken hızlı ve pratik olmaya yardımcı olmanın yanı sıra maç veya antrenman esnasında yüksek performansı da en iyi şekilde destekliyor. Yakalı ya da yakasız olarak tasarlanan çocuk futbol forma çeşitleri, konforlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Çocuk Futbol Forma Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Çocuklar için herhangi bir kıyafet alırken bile, bedenlerinin ne kadar hassas olduğu ve ne kadar hareketli oldukları gibi unsurlaru dikkate almak gerekiyor. Amatör ya da profesyonel olarak futbol oynayan çocuklara forma alırken de bazı noktalara özen göstermek şart. Dikkat edilmesi gereken noktalar arasında formanın kumaş özellikleri, bedene uygunluğu ve dayanıklılığı geliyor.

Çocuklar için tasarlanan futbol formalarında kullanılan kumaşların mutlaka nefes alır nitelikte olması gerekiyor. Nefes alabilen hafif yapıda tasarlanan ürünler, bedenin ısı ve nemini dengeleyerek çocukları terlemenin zararlı etkilerinden koruyor. Teri dışarı atma özelliğine sahip formalar, terin çocukların bedeni üzerinde buharlaşmasının önüne geçiyor. Bunların yanı sıra çabuk kuruma özelliği de önemli kriterler arasında bulunuyor. Decathlon futbol forma modelleri açık havada çok çabuk şekilde kuruyor.

Sürekli hareket halinde olan çocuklar için formanın dayanıklılığı ve bakımının kolay olması, aile bütçesi için önemli özelliklerden biri. Zorlu antrenman şartlarında yıpranmayan ve sık yıkandığı hâlde deforme olmayan formaların kullanımı da uzun ömürlü oluyor. Futbol oynarken sadece oyuna odaklanmak isteyen çocuklar için forma kumaşının esnek olması da önemli bir detay. Dayanıklı ve şık tasarımlar çocukların en verimli performanslarına eşlik ediyor. Son olarak formanın kolay giyilip çıkarılması, kendi başına giyinmeyi henüz öğrenen çocuklar için büyük kolaylık sağlıyor.

Çocuk Futbol Forması Fiyatları Nelerdir?

Çocuk futbol forma fiyatları; tasarım, kullanım alanı ve kumaş özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Nefes alabilen, esnek ve hafif kumaşlarla üretilen formalar ebeveynler tarafından en çok tercih edilen forma modelleri arasında yer alıyor. En uygun futbol forma fiyatları, sporu herkes için sürdürülebilir ve ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Decathlon’da kullanıcılarla buluşuyor. Ebeveynlerin bütçesini de düşünen futbol forması fiyatları ve modelleri, çocukların hayalindeki formalara aile bütçesini sarsmadan kavuşmasını sağlıyor. Her çocuk bedenine uygun zevkli futbol ürünleri Decathlon’da sizleri bekliyor.