Eşofman Takımları

Kız ve Erkek Çocuk Eşofman Takımları

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
GYM'Y Eşofman Takımı - Çocuk - Sentetik - Mavi
SERİ SONU
GYM'Y Eşofman Takımı - Çocuk - Sentetik - Mavi
₺80 −37%
₺50
DOMYOS GYM'Y Eşofman Takımı - Çocuk - Sentetik - Mavi (25)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Çocuk Eşofman Üstü - Siyah - S900
SERİ SONU
Çocuk Eşofman Üstü - Siyah - S900
₺130 −46%
₺70
DOMYOS Çocuk Eşofman Üstü - Siyah - S900 (5)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Çocuk Eşofman Takımı - Mavi - GYM'Y
Çocuk Eşofman Takımı - Mavi - GYM'Y
Şu fiyattan:
₺65
DOMYOS Çocuk Eşofman Takımı - Mavi - GYM'Y (8)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
S900 Gym Eşofman Altı - Çocuk - Baskılı Gri
SERİ SONU
S900 Gym Eşofman Altı - Çocuk - Baskılı Gri
₺49,99 −20%
₺39,99
DOMYOS S900 Gym Eşofman Altı - Çocuk - Baskılı Gri
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Çocuk Eşofman Takım - Yeşil
Çocuk Eşofman Takım - Yeşil
₺110
DOMYOS Çocuk Eşofman Takım - Yeşil (3)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.3/5 Şuna göre: 110 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Kız ve Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Verimli bir sportif aktivite için rahat ve konforlu giysiler giymek çok önemlidir. Çocuklar için hazırlanan alt-üst eşfomanlar ve eşofman takımları, her türlü sportif aktiviteve outdoor etkinliklerinde çocukların bedensel konforunuartırmak vehareket özgürlüğüsunmanın yanı sıra onlarınrahat etmesini ve güvende kalmasını sağlamak amacıyla üretilir. Erkek çocuk eşofman takımı vekız çocuk eşofman takımı olmak üzere ayrı ayrı üretilen eşofman takımlarıyumuşak, nefes alan, sıcak tutan ve esneyebilen kumaş bileşenleri sayesinde çocukların tüm etkinlikler boyunca sıcak ve kurukalmasını sağlar. Jimnastik malzemeleri arasında bulabileceğiniz birbirinden kaliteli eşofman takımları,eşofman altı, eşofman üstü ve taytlar, çocukların spora çok dahaiyi odaklanabilmesine yardımcı olur ve performanslarını destekler.

Çocuk Eşofman Takımı Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Bir eşofman takımıantrenman sırasında tüm dinamik hareketleri destekleyecek şekilde rahat olmalı,kullanıcıylabirlikte her yöne kolayca esneyebilmelidir. Açık havada yapılan antrenmanlarda vücudu sıcak tutarken aynı zamanda nefes alabilmeli ve cildi tahriş etmeyen yumuşak kumaş bileşenlerinden üretilmiş olmalıdır. Eşofman takımları, vücudun hem üst hem alt bölmesineaynı rahatlıkta hareket kabiliyeti sunmalıve çocuğun hareket özgürlüğünü desteklemelidir. Fazla terletmeyenve az efor gerektiren antrenmanların yanı sıra çok terleten ve efor gerektiren antrenmanlara uygun olarak tasarlanan eşofman takımları ileçocuğunuz rahat eder, yaptığı sportif aktiviteye tam anlamıyla odaklanabilir ve spordan keyif alır.

Çocuk Eşofman Takımı Modelleri Nelerdir?

Decathlon, çocuğunuz için yüksek konfor sunan pek çokçocuk eşofman takımımodeliyle karşınıza çıkar. Alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşan ve polar, tüylü, French Terry, pamuklu vepolyester gibi kumaşlardan üretilen eşofman takımları, çocuklarınher türhava koşulunda güvenle outdoor etkinliklerine katılabilmesini sağlar. Koruyucu özelliklerde tasarlanan polar eşofman takımı modelleri, polarlı iç yüzeyleri sayesinde maksimum ısı yalıtımı sunarak çocuğun üşümesini önler. Modeline bağlı olarak özellikleri değişen eşofman takımlarının üst kısmı;çoğunluklu tam boy fermuarlı, yarım balıkçıyakalı, cepliveya cepsizdir. Kapüşonlu ya da kapüşonsuz olarak tasarlanan modellerin kapüşonlu olanları, serin havalarda çocukların başını soğuktan korur. Paçalarıbüzgülü ya da düz kesimli olan eşofman altları ise, lastikli bel bandı sayesinde giyip çıkarırken kolaylık sunar.Yumuşak ve tüylü iç kısımları sayesindecilde nazik bir dokunuş sunan modeller, teri emen ve dışarı atanpolyester ya da sentetik kumaş bileşenleri ve stratejik havalandırma bölgeleri sayesindemaksimum rahatlık sunar.

Outdoor etkinlikleri için eşofman takımlarınıseçebileceğiniz gibi, tekil olarak satılançocuk eşofman üstü,çocuk eşofman altı ve tayt eşofman altlarını da tercih edebilirsiniz. Bu ürünler arasında yer alanerkek çocuk eşofman altı modelleri;ısı yalıtımı, esneklik, nefes alabilirlik, teri dışarı atma, dayanıklılık, yumuşaklık ve hafiflik gibi özelliklere sahiptir. Hareketleri kısıtlamayan esnek kumaş bileşeni ve yırtılmayı önleyen desteklenmiş diz yapısına sahip modellerle çocuklarantrenmanlardadizlerini yere koymaktan çekinmeden rahatça spor yapabilirler. Kız çocuk eşofman altı modelleri ve kız çocukları tarafından yoğun olarak tercih edilen tayt eşofman altları ve şortlar isehava alan, ter tutmayan, esnek, yumuşak, hafif, dayanıklı ve sıcak tutan kumaş bileşenleri ile üretilmiş olup sportif aktivite boyunca konfor ve rahatlık sunar. Egzersiz sırasında transparanlığı engelleyen yoğun kumaş bileşeni, tam boy ya da yarım boy uzunluk, opaklık, vücuda oturan elastik bel, hızlı kuruyan kumaş, vücudu saran kesim stili gibi pek çok özelliğesahip tayt eşofman altı modelleri;pamuk, polyester veelastan gibi kumaş bileşenlerinden meydana gelir. Antrenman boyunca çocukları rahat ettiren bu ürünler, verimliegzersiz deneyimleri sunar.Farklı kıyafetlerle kombinlenebilecek siyah eşofman altı çocukmodellerini ya da alternatif renk seçenekleri ile üretilen diğer modelleritercih edebilirsiniz.Polar kumaştan üretileneşofman altı modelleri, outdoor ve indoor kullanım için uygun bir tasarıma sahipkeneşofman üstü erkek çocuk ve kız çocuk modelleri ise her tarza uyum sağlayanrenkler ve şık tasarımlarla üretilmiş olup hem outdoor etkinliklerde hem degünlük giyim için tercih edilebilir.

Çocuk Eşofman Takımı Fiyatları Nelerdir?

Çocuk eşofman takımı fiyatları,ürünün sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Sunduğu güçlü ısı yalıtımı sayesinde çocukları soğuktan koruyan polar eşofman takımlarıekonomikfiyatları ile öne çıkar. Özel kumaş bileşenleri ve daha fazla fonksiyonellik barındıran eşofman takımları ise daha farklı fiyatlardan alıcı bulur. Decathlon, sporu herkes için ulaşılabilir kılan bir marka olarak tüm ürünleri bütçenize uygun fiyatlarla satışa sunar.Siz de hemen Decathlon'a göz atabilir ve birbirinden kaliteli eşofman takımlarınınyanı sıra koşu malzemeleri, futbol formaları ve basketbol ekipmanları gibi pek çok spor ürününü uygun fiyat seçenekleriyle kolayca satın alabilirsiniz.