Çocuk Formaları

Çocuk Futbol Forması & Çocuk Basketbol Forması

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Çocuk Basketbol Forması - Kırmızı / Beyaz - T500R
SERİ SONU
Çocuk Basketbol Forması - Kırmızı / Beyaz - T500R
₺90 −11%
₺80
TARMAK Çocuk Basketbol Forması - Kırmızı / Beyaz - T500R (4)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Çocuk Futbol Forması - Beyaz - F100
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Çocuk Futbol Forması - Beyaz - F100
₺24,50
KIPSTA Çocuk Futbol Forması - Beyaz - F100 (5)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.4/5 Şuna göre: 35 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Çocuk Futbol Forması

Futbol forma modelleri, halı saha antrenmanlarında ya da maçlarda kullanıldığı gibi, günlük spor giyim ürünü olarak da tercih ediliyor. Çocuklar tıpkı babaları gibi, tuttukları takımın renklerini taşıyan formaları giymeyi çok seviyor. Antrenman ya da maçlarda daha iyi performans gösterilmesini sağlayan formalar, çocukların en sevdiği renk ve desenlerle tasarlanıyor. Her üründe olduğu gibi, formalarda da çocukların hassasiyetine uygun ürünleri tercih etmek gerekiyor. Çocuklar futbol oynarken, dışarıda vakit geçirirken ve okula dönüş günlerinde sıklıkla çocuk futbol forması giymeyi tercih ediyor. Decathlon’da cilde zarar vermeyen özelliklere sahip en özel futbol formaları çocukların beğenisine sunuluyor.

Çocuk Futbol Forma Modelleri Nelerdir?

Çocuk futbol forma modelleri tasarım ve kumaş yapısı gibi özelliklere göre değişiyor. Geniş ürün yelpazesi sayesinde formalar, her yaştan çocuğa ve zevke hitap ediyor. Erkek çocukların daha çok tercih ettiği formalar, hareket özgürlüğünü üst seviyeye çıkarıyor. Genel olarak kısa kollu t-shirt şeklinde tasarlanan çocuk formaları, şort t-shirt takımı şeklinde de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Çocuklar için forma modelleri hafif ve nefes alabilen yapıda tasarlanıyor. Teri dışarı atma özelliğine sahip olan formalar sayesinde çocuklarınız daha konforlu hissediyor. Çocukların dışarıda vakit geçirirken ne kadar hareketli oldukları herkes tarafından biliniyor. Decathlon’da yer alan çocuk futbol formaları maksimum hareket özgürlüğü için özel olarak tasarlanıyor. Esnekliği destekleyen forma modelleri, giyip çıkarırken hızlı ve pratik olmaya yardımcı olmanın yanı sıra maç veya antrenman esnasında yüksek performansı da en iyi şekilde destekliyor. Yakalı ya da yakasız olarak tasarlanan çocuk futbol forma çeşitleri, konforlu bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Çocuk Futbol Forma Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Çocuklar için herhangi bir kıyafet alırken bile, bedenlerinin ne kadar hassas olduğu ve ne kadar hareketli oldukları gibi unsurlaru dikkate almak gerekiyor. Amatör ya da profesyonel olarak futbol oynayan çocuklara forma alırken de bazı noktalara özen göstermek şart. Dikkat edilmesi gereken noktalar arasında formanın kumaş özellikleri, bedene uygunluğu ve dayanıklılığı geliyor.

Çocuklar için tasarlanan futbol formalarında kullanılan kumaşların mutlaka nefes alır nitelikte olması gerekiyor. Nefes alabilen hafif yapıda tasarlanan ürünler, bedenin ısı ve nemini dengeleyerek çocukları terlemenin zararlı etkilerinden koruyor. Teri dışarı atma özelliğine sahip formalar, terin çocukların bedeni üzerinde buharlaşmasının önüne geçiyor. Bunların yanı sıra çabuk kuruma özelliği de önemli kriterler arasında bulunuyor. Decathlon futbol forma modelleri açık havada çok çabuk şekilde kuruyor.

Sürekli hareket halinde olan çocuklar için formanın dayanıklılığı ve bakımının kolay olması, aile bütçesi için önemli özelliklerden biri. Zorlu antrenman şartlarında yıpranmayan ve sık yıkandığı hâlde deforme olmayan formaların kullanımı da uzun ömürlü oluyor. Futbol oynarken sadece oyuna odaklanmak isteyen çocuklar için forma kumaşının esnek olması da önemli bir detay. Dayanıklı ve şık tasarımlar çocukların en verimli performanslarına eşlik ediyor. Son olarak formanın kolay giyilip çıkarılması, kendi başına giyinmeyi henüz öğrenen çocuklar için büyük kolaylık sağlıyor.

Çocuk Futbol Forması Fiyatları Nelerdir?

Çocuk futbol forma fiyatları; tasarım, kullanım alanı ve kumaş özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Nefes alabilen, esnek ve hafif kumaşlarla üretilen formalar ebeveynler tarafından en çok tercih edilen forma modelleri arasında yer alıyor. En uygun futbol forma fiyatları, sporu herkes için sürdürülebilir ve ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Decathlon’da kullanıcılarla buluşuyor. Ebeveynlerin bütçesini de düşünen futbol forması fiyatları ve modelleri, çocukların hayalindeki formalara aile bütçesini sarsmadan kavuşmasını sağlıyor. Her çocuk bedenine uygun zevkli futbol ürünleri Decathlon’da sizleri bekliyor.

Çocuk Basketbol Forması

Decathlon çocuk mont ya da forma çeşitleri ile kaliteyi belirli bir standardın üzerine taşımayı başarır. Kaliteli malzemeyi uygun fiyatlar ile bir araya getirmesi ile her geçen gün daha fazla kişiye ulaşır. Kız ve erkek çocuklar için özel olarak tasarladığı formalar ile her türlü ihtiyaca yanıt verir. Kolsuz formalardan kısa kollu modellere kadar aradığınız her şeyi modeller arasında bulabilirsiniz. Farklı tarzda basketbol formaları içermesi ile her çocuğa hitap etmeyi başaran Decathlon, anne babalar tarafından da sıklıkla tercih edilir. Formaları kendine has bir şekilde tasarlayarak çocukların ilgisini çeken parçalar ortaya çıkarır. Çocuk basketbol forması ihtiyacınız varsa modelleri inceleyebilir, çocuğunuz için ideal parçayı anında bulabilirsiniz.

Çocuk Basketbol Forması Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de forma seçerken bazı özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Aşağıdaki listeden çocuk basketbol forması özelliklerini inceleyebilirsiniz:

Çocuklar için forma seçiminde bulunmadan önce çocuğunuzun bedenini iyi bir şekilde belirlemeniz gerekir. Alacağınız forma çocuğunuzun üzerinde çok bol ya da çok dar durmamalıdır. Çocuğunuz, üzerine uygun olmayan bir forma ile spor yapmaya kalkarsa hareket kabiliyeti kısıtlanır ve istediği gibi hareket etmekte zorlanır.

Çocuk basketbol formaları nefes alabilen özel kumaşlardan üretilmelidir. Aksi halde spor esnasında ter çocukların vücudunda birikerek kızarıklık ya da tahriş gibi istenmeyen durumların oluşmasına neden olabilir.Aynı zamanda satın alacağınız forma çocuğunuzun sevdiği renkleri içermelidir. Böylece formayı daha çok sevebilir ve yaptığı spora şevkle sarılabilir.

Soğuk havalarda basketbol formalarının üzerine çocuk sweatshirt modelleri giydirilebilir. Bu sayede soğuk havalarda üşütme ya da grip gibi rahatsızlıkların yaşanması önlenebilir.

Nasıl bir forma istediğinize karar verdikten sonra seçenekleri inceleyebilir, hem kız hem de erkek çocuklarınız için ideal formayı bulabilirsiniz.

Çocuk Basketbol Forması Modelleri ve Fiyatları

Çocuk basketbol forması modelleri, genel olarak kısa kollu ve kolsuz olmak üzere iki farklı tipte üretilir. Kısa kollu basketbol formaları havanın biraz daha serin olduğu zamanlarda kullanışlı hale gelir. Decathlon’un çocuk eşofman takımı modelleri ile basketbol formalarını birlikte kullanarak çocuklarınızı spora tam teşekküllü olarak hazırlayabilirsiniz. Çocuk basketbol forması çeşitleri renk bakımından pek çok farklı alternatif içerir. Bu sayede çocuklarınızın sevdiği rengi kolaylıkla bulabilirsiniz. Sahip olduğu çeşitlilik sayesinde de fiyatlar geniş bir aralıkta dağılır. İstediğiniz modeli bütçenize uygun fiyat aralıkları içinden rahatlıkla bulabilirsiniz.