Terlikler, Deniz Ayakkabıları

Çocuk Deniz ve Havuz Ayakkabısı & Terliği

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Çocuk Deniz Ayakkabısı - Mercan Rengi - Aquashoes 100
SERİ SONU
Çocuk Deniz Ayakkabısı - Mercan Rengi - Aquashoes 100
₺105 −15%
₺89
*02.05.2022 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
SUBEA

Çocuk Deniz Ayakkabısı - Mercan Rengi - Aquashoes 100

(25)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Çocuk Parmak Arası Terlik - Yeşil - 190
SERİ SONU
Çocuk Parmak Arası Terlik - Yeşil - 190
₺59,99 −41%
₺35
*17.10.2021 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Bebek Deniz Ayakkabısı - Yeşil - Aquashoes 100
SERİ SONU
Bebek Deniz Ayakkabısı - Yeşil - Aquashoes 100
₺45 −44%
₺25
*24.08.2021 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Çocuk Parmak Arası Terlik - Siyah - 120
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Çocuk Parmak Arası Terlik - Siyah - 120
₺30
OLAIAN

Çocuk Parmak Arası Terlik - Siyah - 120

(5)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Bebek/Çocuk Havuz Terliği - Pembe
Bebek/Çocuk Havuz Terliği - Pembe
₺75
NABAIJI

Bebek/Çocuk Havuz Terliği - Pembe

(6)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.4/5 Şuna göre: 153 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Çocuk Havuz Ayakkabısı ve Terliği

Çocuklar için üretilen sandalet, terlik ve deniz ayakkabısı seçenekleri, yüksek kaliteleri ve eşsiz tasarımları sayesinde çocuğunuzun su ve yaz sporları ile rahatça ilgilenebilmesine yardımcı olur. Her yaşta çocuğun kolaylıkla kullanabileceği çocuk havuz ayakkabısı ve çocuk terlik modelleri, esnek yapılarıyla çocuğunuzun ayağını güçlü bir şekilde kavrar ve kaymaz tabanlarıyla da deniz ve havuz kenarında yaşanabilecek kazaların önüne geçer. Çocukların tatilden maksimum seviyede keyif alabilmesini ve erken yaştan itibaren su sporlarıyla tanışabilmesini sağlayan ürünler, dayanıklı tasarımlarıyla da zamana meydan okur. Her tarza ve her ihtiyaca hitap eden birbirinden kaliteli modelleri Decathlon’un size özel sunduğu tasarımlar arasında bulabilirsiniz.

Çocuk Havuz Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?

Çocuklar için üretilen havuz ayakkabısı seçeneklerinin su tutmaz nitelikte ve kaydırmaz tabanlı olması büyük önem taşır. Su tutmayan kumaşlardan ya da stiren türlerinden elde edilen çocuk ve bebek havuz ayakkabısı seçenekleri, çocuğunuzun ayağında ekstra yük oluşturmaz ve böylece çocuğunuza son derece konforlu bir deneyim sunar. Yüzme esnasında çocuğunuzun su içine batmasını da önleyen su ayakkabısı seçenekleri, bu yönleriyle de çocuğunuzun güvenliğini sağlar. Kaydırmaz havuz ayakkabısı türleri ise özel taban tasarımları sayesinde çocuğunuzu görünmez kazalara karşı korur. Deniz ve havuz kenarında çocuğunuzun ayağının kaymasını ve buna bağlı olarak gelişebilecek kazaların yaşanmasını engelleyen kaydırmaz taban özelliği, çocuğunuzu güvende tutarak içinizin her an rahat olmasını mümkün hâle getirir. Çocuk havuz ayakkabısı seçeneklerinin esnek ve dayanıklı olması da son derece önemlidir. Esnek yapılarıyla çocuğunuzun hareketlerini destekleyen havuz ve deniz ayakkabısı seçenekleri, dayanıklı yapılarıyla da uzun süre boyunca güvenle kullanılabilir.

Çocuk Havuz Ayakkabısı Modelleri Nelerdir?

En önemli çocuk yüzme ürünleri arasında yer alan yüzme ayakkabısı türleri, üretim malzemelerine göre gruplara ayrılır. Plastik, silikon ya da stiren malzemelerden üretilebilen ayakkabılar, bu sayede hem yumuşak hem de esnek bir yapı sergiler. Bakteri oluşumunu engelleyen ve yoğun kullanımda dahi herhangi bir deformasyona uğramayan stiren havuz ayakkabıları, ortopedik tasarımlarıyla da çocuğunuza benzersiz bir konfor sunar ve böylece yüzme sporunu çocuğunuz için benzersiz bir eğlence hâline getirir. Ayakkabısını deniz kenarında da kullanmak isteyenler için üretilen plastik ve silikon modeller ise kumsal, çakıl, karma plaj tiplerinde rahatlıkla tercih edilebilir. Kalın tabanlı ürünler, çocuğunuzun ayağına yabancı madde batmasını önler ve bu sayede çocuğunuzun her türlü zeminde özgürce hareket edebilmesini sağlar. En çok tercih edilen modeller arasında, çocuk terlik ve çocuk sandalet türleri de yer alır. Arkalıksız olmaları sayesinde çocuğunuzun kendisini özgür ve ferah hissetmesini sağlayan terlikler, her yaşta çocuk tarafından kullanılabilir. Arka bölümlerinde yer alan sabitleyici bant sayesinde çocuğunuzun ayağından çıkmayan çocuk sandalet modelleri ise hem yüzerken hem de plajda ve havuz kenarlarında kullanılabilen ürünler arasında yer alır.

Çocuk Havuz Ayakkabısı Fiyatları Nelerdir?

Çocuklar için üretilen havuz ve su ayakkabılarının fiyat seçenekleri; ürünlerin modellerine, tasarımlarına ve kullanıcılara sunduğu konfora göre değişiklik gösterir. Çocuklarınız için havuz ve deniz ayakkabısı satın alırken ürünün hem fiyatını hem de çocuğunuzun ayağına uygun olup olmadığını kontrol etmenizde yarar bulunur. Su tutmayan, ağırlık yapmayan, kolayca deforme olmayan esnek yapılı ayakkabı ve sandalet türlerini tercih ederek çocuğunuzun yüzmeyi rahatça öğrenmesini, ayrıca her türlü su kenarında güvende kalmasını sağlayabilirsiniz. Birbirinden kaliteli çocuk havuz ayakkabısı seçeneklerini ise Decathlon’da bulabilirsiniz. Dilediğiniz Decathlon modelini tercih ederek çocuğunuzun tatilin ve sporun tadını rahatça çıkarabilmesini sağlayabilir, ürünlerin yüksek kaliteleriyle çocuğunuzu her ortamda kazalardan ve olası aksiliklerden kolayca koruyabilirsiniz.