100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Dolgulu, teri emme özelliği olan sporcu sütyeni.

BREATHE + SPORCU SÜTYENİ

Düşük yoğunluklu fitness egzersizlerine yönelik tasarlandı. (yoga , esneme , pilates , kas geliştirme). Teri dışarı atan sporcu sütyeni. V yaka, ve entegre dolguları ile daha fazla kavrama sağlar. Yüzücü kesimli sırt.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8341161
TEKNİK BİLGİLER
Düşük yoğunluklu antrenmanlarınıza uygun sporcu sütyeni:

Yoga ve jimnastik gibi hafif fitness egzersizleri için idealdir. Ayarlanabilir sırtı ile vücut yapınıza uyum sağlar. Yüzücü kesimli sırtı ile daha iyi nefes alır.

Neden sporcu sütyeni giymeliyim?

Spor antrenmanları sırasında, göğüsler günlük ağırlıklarından daha ağır olurlar. Eforun yoğunluğuna ve etkisine bağlı olarak normal hallerinden 3 - 5 kat daha ağır hale gelirler. Kadınların %59'u spor yaparken göğüslerini yeterince kavrayamayan klasik sütyenlerden kullanırlar (http://bjsm.bmj.com/content/42/8/670.short).
Spor sütyenleri göğüslerin hareketlerini sınırlandırır ve göğüslerde oluşacak etkiyi azaltır.

Göğüs sağlığı:

Göğüslerinizin ölçüsü ne olursa olsun ağırlık derinizi be bağ dokularını etkiler ve yeterli kavrama sağlanamazsa acı veya erken göğüs sarkması riskleri bulunmaktadır. Ancak, çok fazla kavrama uzun sürede zararlı olabilir: ani etkilerin boyutuna ve yoğunluğuna uyumlu olması gerekmektedir. Amaç göğsün doğal hareketini bozmadan göğüsleri korumaktır.

DOMYOS iç çamaşırları nasıl tasarlanmaktadır?

Ürünlerimiz rahatınızı artırmak ve sağlık problemlerinin önüne geçmek için tasarlanmıştır: * balen kullanmadık (yaralanma ve lenf bezlerine baskı yapma riski )
* göğüs başlarında bulunan dikişleri küçülttük (tahriş riski)
* terin dışarı atılmasını sağlayan bileşenleri daha iyi hale getirdik (bu kriter rahatlık açısından büyük rol oynarken tahriş riskini önemli ölçüde azaltır).

DOMYOS iç çamaşırları nasıl test edilir?

Tüm ürünlerimiz laboratuarlarımızda göğüsleri kavrama konusunda teste tabi tutulmuştur (göğüslerin spor antrenmanları sırasında hızlı hareket etmelerinin azaltılması).
1 ve 5 arasında değerlendirilmiş ve sınıflandırılmıştır.
Sporcu sütyenlerimiz minimum %10 (seviye 1) maksimum %50 (seviye 5) oranında hız azaltmayı garantiler. 1. seviyede tasarlanmış ürünlerimiz düşük yoğunluklu antrenmanlar için tasarlanmıştır; 3. seviyede olanlar orta yoğunluk, 5. seviyede olanlar yüksek yoğunluğa uygundur.

Hangi kavrama yaptığım spora uygun?

Yaptığınız antrenmana uygun olarak size uygun olan kavramaya sahip ürünü bulabilirsiniz: düşük (yürüme , Yoga , Pilates , esneme...), orta (jimnastik, dans...) , ya da yüksek yoğunluklu (trambolin , step , kardiyo egzersizleri ...). Kavramanın yaptığınız antrenman ile uyumlu olması önerilir: örneğin, yüksek yoğunluklu antrenmanlarınız için normal bir sütyen giymeniz uygun değildir.(göğüslerinizin normal hareket şekillerini etkilemeden en yüksek şekilde korumanız önemlidir)

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM