Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
ROLLER BLADE

Başlangıç seviyesindekilere ROLLERBLADE uzmanlığı

Referans numarası : 8385125

BRAVO PATEN

Asfalt üzerinde yapılan kısa süreli gezintiler için tasarlandı. Rahat ve çok işlevli bu paten başlangıç seviyesindekiler ve kendini geliştirmek isteyenler için idealdir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER

Cm olarak numaralar - Avrupa numaraları

Rollerblade MONDO POINT ölçüm sistemine sahiptir, (santimetre), Avrupa ayakkabı numaraları denkliği: 25 cm = 39, 25,5cm = 40; 26,5cm = 41; 27 cm = 42, 28 cm = 43, 28,5 cm = 44, 29,5 cm = 45, 30 cm = 45,5

Frame

Kompozit frame sayesinde bozuk zeminlerde bile dayanıklılık ve rahatlık sağlar. Tekerlekler: maks 82mm.

Görünürlük

Her patenin arka tarafında bulunan reflektörlü parçalar geceleri görünürlük sağlar.

Bakım

Suda, toprakta ve kumda paten kaydıktan sonra tekerlekleri çıkarın, kurulayın ve kuru bir bez yardımıyla rulmanları yağlayın. Tekerleklerin homojen bir şekilde aşınmasını sağlamak için belirli aralıklarla yerlerinin değiştirilmelerini öneriyoruz. Ek vidalar mağazamızda mevcuttur (ref: 8346687)

Yasal bilgiler

EN 13843 standartı (yetişkin paten standartı). 20 kg - 100 kg ağırlında (vücut ağırlığı) kişiler için tasarlanmış tek sıra tekerlekli patenlere uygulanır. Normal kullanım şartları altında kullanıldığında oluşabilecek yaralanma risklerini azaltmak için, üretici tarafından sağlanan, gerekli test yöntemleri ve güvenlik gerekliliklerini içeren bilgiler ve işaretleme sistemlerini gösteren zorunlulukları belirtir.

Daha Fazlası Daha Azı

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

Bakım önerileri Islak zeminde paten kaydıktan sonra: tekerlekleri çıkartın, kurumaya bırakın ve rulmanları yağlayın. Bu sayede rulmanların sıkışmasını engellersiniz. Tekerleklerin homojen bir şekilde aşınmasını sağlamak için belirli aralıklarla yerlerinin değiştirilmelerini öneriyoruz. Kayma kalitesini artırmak için rulmanları ABEC 9 rulmanları ile değiştirebilirsiniz.
Saklama önerisi Patenlerinizi kuru bir yerde muhafaza etmenizi öneriyoruz. Kullandıktan sonra herhangi bir ısı kaynağına ya da ateşe yakın bir yerde kurutmayın.
Uyarılar Agresif paten veya hokey için uygun değildir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Garanti 2 yıl (tekerlek ve rulman gibi yıpranan parçalar hariç) garantili.

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM