Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
WED'ZE

Buğu önleyici, çift cam, hava alma Güzel havalar

Referans numarası : 8375241

BONES 500 MASKE

Güneşli veya bulutlu havada kayak ve snowboard yaparken buğulanma karşıtı ve UV koruması olan maske arayanlar için tasarlandı BONES 500 maske, görüş bozukluğunu önlemek için sert bombeli cama sahiptir. Buğu önleyici özelliğe sahip kahverengi camı sayesinde bulutlu ve güneşli havada görüşü artırır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
%100 UV Koruması

UV ışınları gözlere zarar verir. Bu nedenle tüm kayak maskelerimiz EN 174 standardına uygun olarak %100 UV korumalıdır. Kayak maskesi, gözleri tamamen kapattığından UV ışınlarının geçmesini ve yansımalarını engeller bu nedenle mükemmel bir koruma sağlar.

Buğu önleyici özellik

Wed'ze gamının en teknik ürünü, kayak maskesi çerçevesinde ve iç camda havalandırma sağlayan ve iç yüzeyde buğulanma karşıtı işlemden geçirilmiş, buğu önleyici çift cama sahiptir. Maskenizin iç kısmında daha fazla havalandırma sağlamak için havalandırma deliklerini boyunluk gibi bir ürünle kapatmayın

Hava alan çift cam

Çift camlı tasarıma sahip maske buğu oluşumunu azaltır: Hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Termal şok düşük seviyede olur bu nedenle maskenin iç camı üzerindeki buğu oluşumu yavaşlar. İç cam aynı zamanda daha fazla hava dolaşımı sağlaması için buğu önleyici bir işleme tabi tutulmuştur.

Bombeli cam

Bombeli yapısı ile en iyi yatay ve dikey görüş açısını sağlar. Görüş bozukluğunu da azaltır. Darbelere karşı çok dayanıklı polikarbonat dış cam ve selüloz propiyonat iç cam

Kayak kaskı ile uyumluluk

Tüm Wed'ze kayak maskeleri, Wed'ze kayak kasklarıyla tam uyumludur.

Kayış

Poliamit elastik, 40mm kalınlığında polyester ve kauçuk, kaymayı önleyen silikon bant

Mikrofiber kılıf

Kullanım öncesinde ve sonrasında, maskeyi ve özellikle camı Wed'ze mikrofiber kılıf yardımıyla çizilmelere karşı koruyun. Bu bileşen maskenizi çizmeden bakım yapmanız için idealdir. Bu kılıfla camları da silebilirsiniz!

Çok katmanlı işlemden geçmiş renkli ekran

Kayak maskesinin dış yüzeyindeki renkli Flash kaplama göze vuran ışığı azaltır. Amacı, güneşli hava şartlarında daha geniş aydınlık bir görüş açısı sağlamak için gözün kamaşmasını önlemektir.

EN 174 Standardı

EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak maskelerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır.

Buğu oluşumunu önleme

Nem, buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için maskeyi kaskın ya da ıslak bir berenin üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle maskenin tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.

2 boy

Maske boyunuzu baş çevrenizin ölçüsüne göre seçin. 55 cm altındaki ölçüler için S boyu seçebilirsiniz (eski adıyla S/M). 55 cm üzeri ölçüler için L boyu seçebilirsiniz (eski adıyla L/XL).

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Lastik bant
31.00% Polyester, 33.00% Poliamit, 36.00% Kauçuk
Lens
40.00% Selüloz, 60.00% Polikarbonat (PC)
Çerçeve
100.00% Termoplastik poliüretan
Köpük
100.00% Poliüretan
Bakım önerileri Gözlüklerinizi mikrofiber bez veya sprey temizleyici gibi uygun ürünlerle temizleyin (ORAO aksesuar ürünleri). Gözlüğünüzde kir veya leke varsa asla kuru halde temizlemeye çalışmayın, önce suyla temizleyin. Her kullanımdan sonra kurutun.
Saklama önerisi Öneri: Kullandıktan sonra, maskenizi Wed'ze kılıfı içinde saklayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Kayak yaparken karşılaşabileceğiniz kar, soğuk, yağmur gibi koşullar buna dahildir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM