100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Güneşli ve bulutlu havalarda buğu önleyici

BONES 500 MASKE

Güneşli veya bulutlu havada kayak ve snowboard yaparken buğulanma karşıtı, %100 UV koruması olan bir maske arayanlara tasarlandı BONES 500 maske, görüş bozukluğunu en aza indirgemek için bombeli bir cama ve güneşli ya da bulutlu havalarda mükemmel görüş sağlamak için buğu önleyici işlemden geçmiş kahverengi cama sahiptir.

Renk : Lime yeşili

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8375240
TEKNİK BİLGİLER
UV KORUMASI

UV ışınları gözlere zararlı olduğundan, tüm kayak gözlüklerimiz EN 174 standardına uygun olarak %100 UV korumalıdır. Kayak gözlüğü göz çevresini mükemmel bir şekilde kapadığından UV ışınlarının geçişine izin vermez, yansımayı önler.

MÜKEMMEL BUĞU ÖNLEME

MÜKEMMEL BUĞU ÖNLEME Wedze buğu oluşumunu önleme ürün gamının en teknik ürünüdür, iç yüzünde buğu oluşumunu önleyen bir işlemden geçmiştir ve hem kayak maskesinin çerçevesinde hem de camlarda bulunan havalandırma bölgeleri sayesinde havalandırma sağlanır.
Maskenin içinin iyice havalanması için dışarıdan hava giren boşlukların kapatılması gerekmektedir, bunun için boyunluk kullanabilirsiniz.

HAVA ALAN ÇİFT CAM

Çift camlı tasarıma sahip maske buğu oluşumunu azaltır. Hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Termal şok etkisinin düşük olması, maskenin iç camı üzerinde buğu oluşumunu yavaşlatır. Maskenin iç camı da aynı şekilde buğu oluşumunu önleyen işleme tabi tutulmuştur ve hava dolaşımı sağlayan delikleri sayesinde hava alır.

BOMBELİ CAM

Bombeli şekli sayesinde yatay ve dikey en iyi görüş açısını sağlar. Ayrıca görüş bozukluğunu minimuma indirir. Dış cam darbelere karşı maksimum dayanıklı polikarbonat, iç cam ise selüloz propionat bileşenlidir.

KAYAK KASKLARI İLE UYUMLULUK

Tüm Wed'ze kayak maskeleri, Wedze kayak kasklarıyla tam uyumludur.

KAYIŞ

Poliamit elastik, 40mm kalınlığında polyester ve kauçuk, kaymayı önleyen bant

MİKROFİBER KILIF

Kullanım öncesinde ve sonrasında, maskeyi ve özellikle camı Wed'ze mikrofiber kılıf yardımıyla çizilmelere karşı koruyun. Bu kılıf, aynı zamanda, herhangi bir çiziğe yol açmadan maske camlarınızı temizlemenizi sağlayan bir malzemeden üretilmiştir.

ÇOK KATMANLI İŞLEMDEN GEÇEN RENKLİ CAM

Kayak maskesinin dış yüzeyindeki renkli kaplama (renkli flaş olarak adlandırılır) göze gelen ışığın iletim %sini azaltır, bu da aydınlık ortamlarda daha az parlama ve daha fazla görsel netlik demektir.

EN 174 STANDARDI:

EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak gözlüklerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır.

BUĞU OLUŞUMUNUN ÖNLENMESİ

Nem, buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için maskeyi kaskın üstüne ya da ıslak bere üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle maskenin tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, gerçek kullanım koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM