100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Boks yaparken kendinizi koruyun.

BOKS KASKI

Boks antrenmanları için tasarlandı. Yetişkinler için boks antrenman kaskı. Boks yaparken kendinizi koruyun.

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8284868
TEKNİK BİLGİLER
NEDEN KASK KULLANMALIYIM?

Dövüş sporlarının size ve rakibinize zarar vermesini önlemek için uygun ürünleri seçmelisiniz: Kask, kafanın desteklenmesi için vazgeçilmez bir ekipmandır. Tıpkı dişlikler gibi kask da boksörün ürün takımının en önemli parçalarından biridir.

TASARIM

Çok katmanlı kalıplanmış köpük, alın, çene ve elmacık kemikleri üzerinde destek sağlar.
Kulaklar için güçlendirilmiş destek bölgeleri bulunur. Kaskın dış yüzeyinde bulunan sentetik deri (güçlendirilmiş poliüretan), aşınmaya karşı dayanıklılık sağlar. Kumaş iç kaplaması rahatlık ve kavrama sunar. Başın üst kısmındaki kavrama sistemi, kaskın mükemmel şekilde ayarlanması için geniş bir banttan oluşur.

KASK NASIL SEÇİLİR?

- Antrenman için alnı, çeneyi, elmacık kemiklerini, çene kemiğini ve kulakları destekleyen tek parça bir kask tercih edin. - Müsabaka için alnı, çene kemiğini ve kulakları destekleyen açık bir kask tercih edin. Çene kayışı bulunur.

HANGİ BOY SEÇİLMELİDİR?

- 55-58 cm arası baş çevresine sahip erişkin, kadın veya yetişkin için S/M boyunu seçin. - 58 cm üzeri için L/XL boyunu seçin.

KULLANIM ÖNERİLERİ

Daha iyi destek sağlaması amacıyla kaskı başınıza geçirin daha sonra arka destek yastığını ensenin altına yerleştirin. Son olarak, destek yastığı üzerinde bulunan kapakçıkları kapatın. Kask, başı sıkmayacak şekilde ayarlanmalıdır.

BAKIM ÖNERİLERİ

Makinede yıkamayın. Sabunlu su ve yumuşak bir bez kullanarak temizleyin.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM