100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Karda, kaykay yapın.

BOARDSLIDE KAR KAYKAYI

Karda oturarak veya ayakta durarak kaymak, snowboard / kaykay yapmanın keyfine varmak isteyenler için tasarlandı. Board Slide kaykay düşük eğimli zeminlere uygundur. Fiyatı uygundur, yetişkinler ve 6 yaş üzeri çocuklar için idealdir. Kayışını tutarken, kaykay hareketleri yapın, karın keyfine varın.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8287051
TEKNİK BİLGİLER
Ürün sorumlusunun notu

2012 / 13 sezonu internet üzerindeki yorumlarınız ve ürün hakkındaki görüşleriniz dolayısıyla ürünü 2012 yaz sezonunda değiştirdik.
Görüşleriniz bizim için önemli
_ ayağın tahtada kaymazlığı,
_ Boardslide'ın karda tutuşu
Ve tabi ki, eklediğimiz:
_ ayağın altında daha geniş tutuş bölgeleri
_ ve dönüşlerde kenar görevi gören, tahta boyunca uzanan tutuş kanalları.

Güvenlik

DİKKAT: Boardslide karlı zeminde kaykay yapmak gibidir, kaykay antrenmanlarında kullanılan bütün becerilere sahip olmanız gerekmektedir.

Kullanım

4 yaşından büyükler kızak gibi, oturarak kullanabilir. Bu durumda ayaklar fren olarak kullanılabilir. Ancak asıl kullanım amacı, snowboard veya kar üzerinde kaykay yapmanın tadını çıkarmanızı sağlamaktır. Düşük eğimli zeminlerde kullanılabilir.

Kullanım şekli

Bacaklarınızı hafifçe kırın, bir eliniz arkada sapı tutuyor olsun, kayışı boardlide'ın ayaklarınızda bir bağlama varmış gibi hissetmenizi sağlayacak kadar sıkı olacak şekilde ayarlayın, diğer elinizi serbest bırakın, gitmek istediğiniz yöne göre uzatın ve kayın!
Düz bir şekilde ilerliyor olmalısınız. Fren yapmak için kaykayda olduğu gibi 90° açı yaratın. Ayaklarınızın boardslide ile temasını kaybetmemesini sağlayan kayış ile ollie hareketlerini yapabilirsiniz. İyi kaymalar.

Başlama

Önde ve arkada bulunan çentikler boardslide'ın 45°'lik açı ile karda durmasını sağlar (kaykaydaki rampa gibi). Böylece kaymadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Güvenlik

Boardslide kendi kendine eğimden kayıyorsa başkalarına zarar verme riski bulunmaktadır. Bu nedenle kayışın bileğinize bağlı olması çok önemlidir, düşme anında boardslide size bağlı kalacak ve eğimden kaymayacaktır.

KULLANIM KILAVUZU:

- Her kullanımdan öne ürünün genel durumunu kontrol edin.
Yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır. - Kullanmadan önce kayışın sağlam olduğundan emin olun.
- Kayacağınız yerde herhangi bir engel (insan veya cisim) olmadığından emin olun. - Buzlanmamış arazide ve düşük eğimde kullanıma uygundur.
- Ürünle birlikte verilen kullanma talimatını saklayın.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM