BTWIN
  • ÇOCUK BİSİKLETİ LASTİKLERİ TÜM ÜRÜNLER - BİSİKLET LASTİĞİ  BTWIN - TÜM ÜRÜNLER
  • ÇOCUK BİSİKLETİ LASTİKLERİ TÜM ÜRÜNLER - BİSİKLET LASTİĞİ  BTWIN - TÜM ÜRÜNLER
  • ÇOCUK BİSİKLETİ LASTİKLERİ TÜM ÜRÜNLER - BİSİKLET LASTİĞİ  BTWIN - TÜM ÜRÜNLER
Referans numarası : 8328471
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
ÇOCUK BİSİKLETİ LASTİKLERİ

Dağ Bisikleti Lastiği - Çocuk - 20X1.95 - Sert Damak Teli / Etrto 47-406 BTWIN

BTWIN
5/5
5/5
Decathlon
Bu lastik, dağ bisikleti antrenmanlarınızda en iyisini sunmak amacıyla 20'' tekerlekli dağ bisikletleri için tasarlandı. Bu lastiğin tasarımı, dağ bisikleti gezintileriniz için idealdir. Dişlerin tasarımı, karma zeminlerde çekiş gücünü artırır.

Ürün Faydaları

Yer tutuş Dişlerin tasarımı, karma zeminlerde çekiş gücünü artırır.
Delinmeye dayanıklılık 22 TPI karkas sayesinde oldukça dayanıklıdır.
Performans Dişlerinin yapısı sayesinde, sürüş sırasında daha az sürtünme sunar.
Ağırlık 625 gram. Sert damak teli.
Uyumluluk 20" tekerlek ve iç lastikler içindir.

Üstlendiklerimiz

Sertifikalı ve dünyanın önde gelen markaları tarafından bilinen Wheel Energy laboratuvarı tarafından farklı kriterlere göre test edilmiş ve onaylanmıştır: yol tutuş, darbe emicilik, aşınmaya karşı dayanıklılık, kullanım ömrü, performans...
Ürün testi B'TWIN'de geleceğin lastiklerini hayal ediyoruz: AR-GE mühendislerimiz bu modelleri uluslararası genel merkezimizin bulunduğu Lille-Fransa'da üretiyor. Bu teknik uzmanlık, B'TWIN lastikleri ürün gamımızda “DESIGNED IN FRANCE” etiketiyle gösterilmiştir.
Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Lastiğin aşındığını nasıl anlarım?

Lastiğinizi ne zaman değiştirmek gerektiğini anlamak ve yıpranmışlığını kontrol etmek için lastiğin yerle temas noktalarına bakın. Lastik sırtı, bisiklet sürdüğünüz arazi ile doğrudan temas eder ve bu nedenle lastiğinizin performansını belirler.
Lastik sırtındaki dişlilerin düzleşmesi ve yan dişliler ile aynı seviyeye gelmesi lastiğin eskidiği anlamına gelir, bu durumda lastiği değiştirmelisiniz.

Lastiği nasıl sökerim?

Lastiği değiştirmek için öncelikle iç lastiğin havasını iyice indirmelisiniz. Ardından bisiklet levyesini jant ve lastik arasına sokup lastiğinizi kanırtarak yavaş yavaş sökebilirsiniz.

Lastiği nasıl takarım?

Lastiğin yan tarafında bulunan okun hareket yönünü işaret ettiğinden emin olun. Lastiği tekrar takmak için damak telini (lastiğinizin yapısını belirten sert bölüm) jantın üzerine koyun. Tellerden birini taktıktan sonra, janta geçirmeden iç lastiği %30 oranında şişirin (böylece iç lastiğin sıkışma riski azalacaktır). Daha sonra valfin tam karşısından başlayarak ikinci teli de janta geçirin.

Lastiği nasıl şişiririm?

Bisiklet lastiğinizi şişirirken dikkatli olun. Önerilen lastik değerleri lastiğin yan tarafında ve internet sitesindeki önerilerde belirtilmiştir. Bisiklet sürmeye başlamadan önce lastiklerinizin uygun basınçta olup olmadığını kontrol edin.

Uzman tavsiyesi

Lastiğinizi, bisiklet süreceğiniz zemine ve hava durumuna göre şişirmelisiniz.
Yağmurlu havalarda bisiklet sürerken, lastik basıncını azaltmak yol tutuşu artırır. Kuru havalarda bisiklet sürerken de lastik basıncını artırabilirsiniz.

Ağırlık

0,652 kg

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Ana bileşen
20% Çelik, 20% Poliamit 6, 30% Kauçuk - Sentetik, 30% Kauçuk - Doğal Kauçuk - Lateks
Saklama önerisi Sert damak tellerine sahip olan bu lastiği bükmek zarar görmesine neden olacağından önerilmemektedir. Kullanmadığınız zamanlarda orijinal formunda saklayın.
Uyarılar Lastiğinizin yanında yer alan şişirme talimatlarına uyun.
KULLANIM KILAVUZU Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayın → Kullanım Kılavuzu

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM