Aralık Ayı Boyunca Tüm Bisikletlerde Kargo Bedava! Kışın Bisiklet Keyfine Devam Et!

Hobi / Şehir bisikleti seçimi neye göre yapılır?

Çok amaçlı hobi bisikletleri her türlü yolda hobi amaçlı bisiklete binenler için rahat sürüş imkanı sağlar. Farklı ihtiyaçları karşılayan farklı bisiklet modelleri mevcuttur: kendinize en uygun bisikleti seçmek için önerilerimize göz atın!

Arada sırada kullanım ▲ Sayfa başı

Hobi bisikletleri çok amaçlı bisikletlerdir. Bu bisikletlerle hem şehiriçinde hem de kırsal alanlarda rahatça hareket edebilirisiniz.

Hobi bisikletlerinde hem kadın hem de erkeklerin vücut yapılarına uygun karma kadrolar vardır. Bisikletin özellikleri ve aksesuarları modele ve fiyata göre değişiklik göstermektedir.

Tam süspansiyonlu maşaya sahip bisiklet çok engebeli zeminlerde rahat sürüş sağlar, ancak bu tür bisikletlere portbagaj takılamaz.

Bu bisikletlerin, güvenli bir sürüş sağlamanız için rahat ve sağlam seleleri vardır. Son olarak, çok vitesli yapısı sayesinde her türlü yolda rahatça gidebilirsiniz. Başlangıç seviyesi hobi bisikletleri

Şehir bisikleti ▲ Sayfa başı

İşe, alışverişe, arkadaşlarla buluşmaya bisikletle gitmek istiyorsanız, kısacası günlük işlerinizi bisikletle halletmek istiyorsanız Şehir Bisikletleri tam size göre!

Bu bisikletlerde bulunan büyük ve ince lastikler sayesinde asfaltta rahatça gidebilirsiniz. Ayrıca, bu bisikletlere küçük eşyalarınızı taşıyabileceğiniz bisiklet çantası veya sepeti takabilirsiniz. Şehir bisikletlerinin pratik ve rahat olmaları çok önemlidir! Şehir bisikletlerine göz at

Düzenli kullanım ▲ Sayfa başı

Sportif bisikletler, spor amaçlı düzenli olarak bisiklete binenler için tasarlanmıştır.

Bu bisikletlerde bulunan çoklu vitesler sayesinde inişlerde ve çıkışlarda çok rahat gidebilirsiniz. Rahat yapılı seleleri ve kısmen düz gidonları sayesinde sporcular için idealdir.

Son olarak, çok hafif yapıları sayesinde çok rahat bir sürüş sağlarlar. Düzenli kullanım hobi bisikletleri

Yoğun kullanım ▲ Sayfa başı

Bisikletle doğada uzun gezintiler yapmak mümkün müdür? Decathlon, size yoğun kullanım için tasarlanmış çok sağlam ve dayanıklı bisiklet modelleri sunuyor.
İster birkaç saat, ister birkaç haftalık doğa gezintileri olsun bu bisikletler her yerde ve her koşulda sizinle!
Bu bisikletler karma modeller olmaduğu için kadın ve erkek kadroları farklıdır. Kadınlar için tasarlanan modellerin kadroları alçaltılmışken erkek modellerinin ki daha yüksektir. Üstelik vitesini kendi hızınıza göre ayarlayabilirsiniz.
Bisikletler, modellerine göre hidrolik fren (daha güçlü), dinamolu far (pilsiz çalışır) ve farklı aksesuarlara sahip olabilirler. Bu niteliklere sahip bisikletler için Riverside serisini tavsiye ediyoruz. Yoğun kullanım hobi bisikletleri

Hangi boy bisiklet? ▲ Sayfa başı

Yetişkin bisikletleri 26-28 inç tekerleklere sahiptir.

Tekerleklerin boyu, bisikletin boyuna göre değişiklik göstermektedir.

İki tekerlek boyu arasında tereddüt ederseniz küçük tekerleklerin kıvrımlı yollarda daha rahat tutuş sağladığını göz önünde bulundurun. Diğer yandan 28 inç tekerlekler daha rahat pedal çevirmenizi ve vitesi daha rahat ayarlamanızı sağlar.

Bisiklet boyu kullanıcının boyu dikkate alınarak seçilmelidir.

Bisiklet boyu M / 26 inç L / 28 inç XL / 28 inç
Şehir bisikleti Evrensel boy
Arada sırada ve düzenli kullanım 1m55-1m73 1m73-1m85 1m85-1m95
Yoğun kullanım 1m55-1m73 1m73-1m85 1m85-1m95