QUECHUA

Çok sıcak tutan, hafif, %100 sıkıştırılabilir.

Kadın Kuş Tüyü ve Dolgu Montlar Doğa Yürüyüşü - BIONNASSAY 800 X-LIGHT KADIN KUŞ TÜYÜ MONT QUECHUA - Outdoor Kıyafeti ve Giyimi
Kadın Kuş Tüyü ve Dolgu Montlar

Forclaz 700 Şişme Doğa Yürüyüşü Montu - kadın, siyah QUECHUA

QUECHUA
Dağlık arazide yapılan doğa yürüyüşü sırasında soğuktan korunmanız için tasarlandı. - 15°C ile -20°C arasında ideal rahatlık. %100 sırt ve gıdık tüyünden oluşan, çok sıcak tutan, çok az yer kaplayan, çok hafif mont. İkinci katman olarak giyilmesi ideal.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

244.99TL -  %

244.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 28/01/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 28/01/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 01/07/2017
.
Referans numarası : 8317745
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı %85 sırt %15 gıdık tüyü dolgu (M bedende 124 g.) Ayarlanabilir bel Boğazlı yaka
Hafiflik Bu şişme mont, M bedende yalnızca 374 g. ağırlığındadır.
Yer kaplamama Cebinin içine katlayabilir ve sırt çantanıza yerleştirebilirsiniz. 660 inç
Cep Eşyalarınızı güvenle koyabileceğiniz 2 adet fermuarlı el cebi bulunur.
Hareket serbestliği Mini kuş tüyü mont: su geçirmez montlara göre daha fazla rahatlık sağlar
Çevre dostu Kullanım süresi karşılaştırması: Kadın montu - sustainability.decathlon.com
ÖZELLİKLERİ
Beden
XS - XXL
Ağırlık
M bedende 374 g.
Renk
siyah.
Diğer renkler
Mavi, Sarı.
TEKNİK BİLGİLER
Sırt ve gıdık tüyü dolgusunun şişme kapasitesi 85/15 dolgu oranı sayesinde 660 inç küp veya üzeri şişme kapasitesi sağlar. Şişme kapasitesi, kuş tüyünün havayı « hapsederek » ısı yalıtımını sağlama kapasitesini temsil eder. Yani kuş tüyü ne kadar çok şişerse, o kadar çok yer kaplayacak ve havayı hapsederek o kadar çok yalıtım sağlayacaktır.
Kuş tüyü dolgu kullanmanın avantajları* Kuş tüyünün şişme kapasitesi ve dayanıklılığı, doğa yürüyüşleriniz için 3 önemli özellik sunar: - Hapsedilen hava sayesinde ısı yalıtımı
- Maksimum hafiflik: Kuş tüyü dolgu, sentetik dolgu ile aynı sıcaklığı sağlamasının yanı sıra ondan daha hafiftir. Böylece sırt çantanızda daha az ağırlık yapar.
- Az yer kaplama.

* Kuş tüyünü, et ürünleri için yetiştirilen ördeklerden, kesim işlemi gerçekleştirildikten sonra elde ediyoruz. Kuş tüyünü cansız ördeklerden elde ettiğimizi belgeliyoruz.
Sırt ve gıdık tüyü dolgulu şişme mont için bakım önerileri Tüm kış boyunca kullanacağınız bu montu yıkamanız gerekecektir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak önerilerimizi görebilirsiniz: How to wash and dry your down jacket ?
http://www.quechua.com/wash-your-down-jacket
Yağmur yağması durumunda Bu ürün su tutmayan malzemeden üretilmiştir. Su montun içine sızmaz ve kumaşın üzerinden kayar. Size de yağmurdan kaçıp güvenli bir yere geçmeniz için yeterli süreyi tanır. Ancak, mont su geçirmez değildir. Uzun süre yağışa maruz kalmanız halinde montun üzerine yağmurluk giymeniz önerilir.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Dış kumaş: %100 polyester. Astar: %100 poliamit. Dolgu: %85 sırt tüyü / %15 gıdık tüyü
Bakım önerileri Kuş tüyü montların bakımı oldukça hassastır. Montunuzu kuru temizlemeye vermenizi öneriyoruz. Makinede 30°C'de yıkanabilir. Kuş tüyünün havalanması için makineye 2 adet tenis topu yerleştirin. 2 kez durulama yapın. Kurutma makinesi kullanılması önerilir: Kuş tüyünün havalanması için makineye 3 adet tenis topu yerleştirerek sentetik programda kurutun. Kuş tüyünün topaklanmaması ve yalıtım özelliğini koruması için, tamamen kuruyana kadar makinede tutun. Online bakım talimatına bakın.
Saklama önerisi Asılı bir şekilde temiz ve kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Yağışlı havalarda yapılan dağ yürüyüşlerine uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm montlarımız saatte 5 km/s hızla yürüyüş yapıldığında oluşabilecek şartlar taklit edilerek termal bir manken üzerinde test edilmiştir. Böylece, 1 - 5 üzerinden derecelendirilen bir aralık kapsamında kendinize en uygun seçimi yapabilirsiniz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM