FOUGANZA
  • KASKLAR/YELEKLER TÜM ÜRÜNLER - Binici togu 120 FOUGANZA - TÜM ÜRÜNLER
  • KASKLAR/YELEKLER TÜM ÜRÜNLER - Binici togu 120 FOUGANZA - TÜM ÜRÜNLER
  • KASKLAR/YELEKLER TÜM ÜRÜNLER - Binici togu 120 FOUGANZA - TÜM ÜRÜNLER
  • KASKLAR/YELEKLER TÜM ÜRÜNLER - Binici togu 120 FOUGANZA - TÜM ÜRÜNLER
  • KASKLAR/YELEKLER TÜM ÜRÜNLER - Binici togu 120 FOUGANZA - TÜM ÜRÜNLER
  • KASKLAR/YELEKLER TÜM ÜRÜNLER - Binici togu 120 FOUGANZA - TÜM ÜRÜNLER
  • KASKLAR/YELEKLER TÜM ÜRÜNLER - Binici togu 120 FOUGANZA - TÜM ÜRÜNLER
  • KASKLAR/YELEKLER TÜM ÜRÜNLER - Binici togu 120 FOUGANZA - TÜM ÜRÜNLER
  • KASKLAR/YELEKLER TÜM ÜRÜNLER - Binici togu 120 FOUGANZA - TÜM ÜRÜNLER
Referans numarası : 8603593
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
KASKLAR/YELEKLER

Binici Togu - Lacivert / Pembe - 120 FOUGANZA

FOUGANZA
5/5
5/5

Renk : Frambuaz / Mavi siyah / Koyu gök mavisi

Beden Değerlendirmesi
Beden Değerlendirmesi
Bu beden için değerlendirme yok
Decathlon
Binicilik yapmaya yeni mi başladınız? Bu tog düşme anında başınızı desteklemesi için tasarlandı. Midilli ya da ata mı biniyorsunuz? Arkadaki sıkma mekanizması ile kolayca ayarlanabilen ve rahat yapıdaki 120 togu tercih edin. Sizin için ideal ürün!

Ürün Faydaları

Darbelere karşı koruyucu EN1384:2017 sertifikasına sahip tog.
Ayarlanabilir yapı Kullanışlıdır, arkadaki sıkma halkası ile hızlıca ayarlayabilirsiniz.
Havalandırma Eyer üstündeyken başınız terlemesin: togunuz teri dışarı atacak.
Rahatlık Togda bulunan köpükler maksimum rahatlık sağlar.
Destek 4 noktalı yan bağlama sistemi sayesinde benzersiz bir kavrama sunar.

Üstlendiklerimiz

N:2789, Pourquery Financier onaylı kuruluş
Ürün testi Yürürlükteki yasalara uygun bir şekilde bağımsız laboratuvarda test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Standart:

Darbelere karşı EN1384:2017 sertifikasına sahip tog.

Boylar:

XS (48-52 cm), S (52-55cm), M (55-58cm), L (58-61 cm)

Hafiflik:

M Boyda 530 g (55-58 cm).

Destek:

Binicilik antrenmanlarına yeni mi başladınız? Sizin için özel olarak geliştirdiğimiz 120 togu tercih edin. Atölyelerimizde test edilmiş ve zorlanmıştır bunun nedeni de bu ürünün tasarım amacının dış katman ve/veya destek bileşenlerinin darbe sırasında enerjinin bir bölümünü emmekle yükümlü olmasıdır. Düşme anında togunuzu değiştirin: deformasyonlar her zaman çıplak gözle görülmez ve bazen ekipmanın içinde bulunabilir.

Vücut yapısına uygunluk:

Binicilik ekipmanınızın iyi hissettirmesi ve düzgün ayarlanması gerekir. 120 tog başınıza göre mükemmel şekilde ayarlanma avantajına sahiptir. XS - L, arası 4 boya 48 - 61 cm çapa sahiptir. Seçim yapmak için ürünü denemeniz ve arkasında yer alan sıkma mekanizması ile ayarlamanız gerekmektedir. Bu ürünün kullanımı oldukça kolaydır, baş çevreniz ne olursa olsun ürünü kolayca ayarlayabilirsiniz.

Rahatlık:

Biniciliğin keyfini doyasıya sürmek için ekipmanlarınızın sizi rahat hissettirmesi gerekir. Fouganza mühendisleri bunu sağlamak için togun emniyet kayışlarına sizlere maksimum rahatlık sağlayacak köpükler eklemiştir. Togun iç kısmında çıkarılabilir ve 30°C'de yıkanabilir, başınızı destekleyen bir köpük daha bulunmaktadır! Ayrıca çene hizasında bulunan köpük ile ilk toglarında çenelerini sıkıştıran çocuklar bu durumu yaşamayacak!

Kavrama:

Başı etkili bir şekilde sarmak ve desteklemek için 120 tog dört noktalı yan bağlama sistemine sahiptir. Emniyet kayışını dış katmana sabitleyen bu dört nokta sayesinde tog başı dengeli bir şekilde sarar. eğer baş çevrenize uygun bir tog aldıysanız koşma ya da galop sırasında ürün sizi rahatsız etmeyecektir! Gözlerinize düşen, görmenizi engelleyen, atınızı yönlendirmenizi önleyen toglara son!

Havalandırma:

Midilli ve atların davranışları çoğu zaman ön görülemeyeceği ve bazı dersler beklenmedik durumlar sonucunda alındığı için 120 togun tasarımcıları başınızın serin kalmasını sağlayacak bir çözüm yarattı: kask sıcak havayı en iyi şekilde dışarı atabilmesi için üst kısımda 50 adet deliğe sahiptir. Fouganza ekibimiz sıcağa maruz kalmadan eğlenmenizi sağlayacak!

Tasarım:

At binmeye başladığınızda eğlenceli bir ekipmana sahip olmanızı engelleyecek hiçbir şey yok. 120 togun tasarımcıları farklı antrenmanlara uygun olabilmesi için bir çözüm buldu: bu desteğin farklı vizör renkleri mevcuttur.

Bakım kolaylığı:

Togunuza bakım yapmak için bir bezle dıştan temizleyin. Togun etkinliğini etkileyebilecek ve zarar verebilecek solvent veya diğer aşındırıcı ürünlerin kullanılmasını (hatta tamamen) şiddetle tavsiye etmiyoruz. İç kısımdaki köpüğü çıkarılabilir ve soğuk suda elle yıkanabilir.

Taşıma ve saklama için uygun bir kumaş çanta kullanarak togu kirlenmeye, çizilmeye ve güneş ışığına karşı koruyabilirsiniz.

Togun ayarlanması:

Maksimum destek için tog, basınç alanı yaratmadan kafaya doğrudan temas etmelidir. Togun hareket ettiğiniz zamanlarda bile, ne öne, ne arkaya, ne de yan taraflara kaymaması için emniyet kayışı ve sıkma mekanizması doğru ayarlanmalıdır.
Togun emniyet kayışı, bir çene kayışı gibi çene seviyesinden değil çene kemiğinin altından geçmelidir. Boğulmayı ve togun kaymasını önlemek için doğru şekilde ayarlanmalıdır.

Darbe emicilik:

Bu tog dış katmanın ve/veya destek sağlayan bileşenin kısmi olarak tahrip olmasıyla oluşabilecek darbe enerjisinin bir kısmını emmek için tasarlanmıştır.
Tog, kafa yaralanmalarının ciddiyetini azaltır. Togun sağladığı destek kaza koşullarına karşı değişiklik göstermektedir, tog kullanımı kişinin uzun süreli sakatlık yaşamasının ya da ölmesinin önüne her zaman geçemez.

Kullanım talimatı:

Togunuzu test etmek için istekli olduğunuzu biliyoruz ancak güvenliğiniz için kullanmadan önce kılavuzu okuyun. Sadece binicilik antrenmanı için tasarlanmıştır ve motor, kayma, hava sporları için kullanılmamalıdır. Buz kızağı, Formula 1 ya da yelken kanat antrenmanlarına başlamaya karar verirseniz, bu kask ne yazık ki ihtiyaçlarınızı karşılamayacaktır. Bunlar için daha uygun olan destekleri seçmenizi tavsiye ederiz.

Kullanım ömrü:

120 kaskınızı seviyor musunuz? Ne yazık ki kaskınızı sonsuza kadar kullanamayacaksınız: ürününüz özelliklerini kaybetmemiş olsa da düştükten sonra değiştirmenizi öneriyoruz. Hatta togunuzun darbe almamış gibi görünüyor olsa da içte oluşan bazı darbelerin görülemeyecek olabileceğini unutmayın. Eyere iyi bir şekilde tutunuyorsanız ve küçük kazalar antrenmanlarınızı mahvetmiyorsa togunuzu 5 yılın sonunda değiştirmeniz gerekmektedir...

Kişisel koruma ekipmanlarının iade koşulları

Tog bir KKE'dir (Kişisel Koruma Ekipmanı)

Satın almadan önce bu ürünün modelinin, boyunun ve renginin size uygun olduğundan emin olmalısınız.

Aksi halde koşullarımıza uygun olacak şekilde iade edebilirsiniz: Ürünü kılavuzu, etiketleri ve eğer mevcutsa orijinal ambalajında iade ettiğiniz için teşekkür ederiz; yeniden değerlendirilebilir. Hepimiz: "Gezegenimize saygı duyuyoruz."

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Kovan/kabuk
100% Akrilonitril Bütadien Stiren
Ana astar
100% Genleştirilmiş Polistiren
Kayış halat
100% Poliamit
Toka
100% Polioksimetilen
Köpük
100% Poliüretan
Saklama önerisi Togu, ısı kaynağı veya arabanızın güneş alan arka bölümü gibi yüksek sıcaklığa maruz kalabileceği yerlerde bırakmayın. Bu, polistiren maddenin koruyucu özelliklerinin yıpranmasına sebep olabilir.
Uyarılar DARBE ALMIŞ BÜTÜN BİNİCİ TOGLARI YENİSİYLE DEĞİŞTİRİLMELİDİR

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM