BIG JOY
  • PROTEİNLER VE BESİN TAKVİYELERİ TÜM ÜRÜNLER - BIGJOY WHEY  990 G BIG JOY - TÜM ÜRÜNLER
  • PROTEİNLER VE BESİN TAKVİYELERİ TÜM ÜRÜNLER - BIGJOY WHEY  990 G BIG JOY - TÜM ÜRÜNLER
Referans numarası : 8598477
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
PROTEİNLER VE BESİN TAKVİYELERİ

BİGJOY BIGWHEY CLASSIC PROTEİN TOZU - ÇİKOLATA - 990 G BIG JOY

BIG JOY
Decathlon
Bu ürün sadece mağazalarda satilmaktadir Mağaza Stoğuna Bak
Kas kütlelerini korumak ve geliştirmek isteyenler için tasarlandı. Big Joy Big Whey Protein Classic 990 gr'ın öne çıkan özellikleri: yüksek lezzet, düşük yağ ve şeker oranı, amino asit profili

Ürün Faydaları

Protein içeriği Her serviste 24g protein mevcuttur.
Kas oluşumu ve koruması Peynir altı suyu proteini sert bir antrenmandan sonra kaslarınızı beslemesi için

Üstlendiklerimiz

Teknik bilgiler

İÇERİK

Bigjoy Bigwhey Classic, yüksek kalitede hammaddeden üretilmiş ve rakipsiz bir içeriğe sahip bir whey proteinidir. Her servisinde (1 ölçek) 24 gram protein, 5.5 gram BCAA ve 4.2 gram glutamin öncüleri içermektedir.

Bigwhey Classic, formülündeki papain ve proteaz enzimleri içtiğiniz proteinin daha verimli sindirilmesine ve ardından işlenmesine katkı sağlar. bu sayede spor sonrasında hasar görmüş kasların inşası için daha fazla kullanılabilir amino asit sağlanmasına yardımcı olur.

BİLEŞENLERİ

Peynir Altı Suyu Protein Karışımı [ Peynir Altı Suyu Protein Konsantresi (süt ürünü), Peynir altı suyu protein izolatı (süt ürünü)] Kakao, Kıvam Artırıcı (Guar Gam), Emülgatör (Ayçiçek Lesitini), Çikolata Aroma Vericisi, Tatlandırıcı (Sukraloz) Sindirim Enzimleri( Proteaz, Papain).

KULLANIM ŞEKLİ

Antrenmandan önce ve sonra 1 ölçek kullanabilirsiniz. İleri seviye antrenman yapan sporcular, öğün aralarında da 1 ölçek kullanabilir.

SAKLAMA ÖNERİSİ

Ağzı kapalı olarak serin ve kuru bir yerde, yüksek ısıdan, nemden ve güneş ışığından koruyarak saklayınız.

UYARILAR

B6 vitamini ile birlikte tüketilmesi tavsiye edilir. Bu gıda yeterli ve dengeli bir diyetle birlikte tüketilmelidir, tek başına bütün besin öğeleri ihtiyacını karşılamaz. 15 yaş altındaki çocuklar ve hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde tüketebilirler. Bu ürünler hekim ve diyetisyen önerilerilerine göre kullanılmalıdır. Çoçukların ulaşabileceği yerden uzakta tutunuz.

BESİN TABLOSU

Enerji ve Besin Öğeleri ; 100g için; Enerji 1605kj/380kcal, Yağ 6.9g, Doymuş yağ 2.7g, Karbonhidrat 6.4g, Şekerler 3.9g, Protein 73g, Tuz 0.6g.
1 porsiyon (33g) için; Enerji 531kj/126kcal, Yağ 2.3g, Doymuş yağ 0.9g, Karbonhidrat 2.1g, Şekerler 1.3g, Protein 24.1g, Tuz 0.2g.

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

To fill up To fill up

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM